X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr pomocy
Odpowiedz

pomocy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • kiara12006 Koleżanka
    Postów: 155 16

    Wysłany: 4 czerwca 2015, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam mam takie pytanie w środę na usg miałam 5+6 po tyg wzroslo tylko do 6+0 powiekszyl sie pecherzyk i zarodek wtedy zarodek mial 3.22mn a dzis 4.33 nie widać nadal serca lecz lekarz mówi ze lekkie ruchy pempowiny ze trzeba czekać dodam ze według okresu to powinien byc juz jakieś 8+0 jak myślicie czy jest szansa ze wszystko skończy się dobrze

    Kiara12006
  • Viki Autorytet
    Postów: 1104 744

    Wysłany: 4 czerwca 2015, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szanse zawsze są. Ale nie uwidoczniona akcja serca w 8 tygodniu nie dobrze wróży.

    Jakbym nie widziała tutaj na forum tyle dziwnych przypadków, to bym powiedziała że może się nie udać.

    Ale czasem to nic po kilku dniach zarodek nie urósł a potem jak wystrzelił to każdego przegonił...

    Bądź dobrej myśli :)

    km5stv73cogtpx8e.png

    4.01 3200 g 54 cm- moja cudowna kruszynka
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 17 czerwca 2015, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    może podpytaj na forum dla ciężarnych na belly
    tam mają chyba większą wiedzę

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ