X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr pominięcie dawki kwasu foliowego
Odpowiedz

pominięcie dawki kwasu foliowego

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Psota Koleżanka
    Postów: 50 5

    Wysłany: 17 lipca 2015, 07:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ech, ostatnio szybko chodzę spać (przed 21) i dzisiaj pierwszy raz zapomniałam wziąć folika.
    Dodam, że od 6 miesięcy biorę go regularnie.

    Czy takie pojedyncze pominięcie dawki może być niebezpieczne?

  • baassiia Autorytet
    Postów: 2217 2191

    Wysłany: 17 lipca 2015, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To są tylko witaminy, na pewno nic Ci nie bedzie

    ckaik0s3cw5dk0ny.png
    l22nhdgepv6li19g.png
  • ryjkek Autorytet
    Postów: 415 769

    Wysłany: 17 lipca 2015, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie sądzę. Też raz zapomniałam wziąć kwas foliowy i nie sądzę, żeby to był jakiś problem. Jak bierzesz go przez pół roku to na 100% nie masz niedoboru. Pominięcie jednej dawki nawet nie będzie zauważone przez Twój organizm. Specjalistą nie jestem, ale wydaje mi się, że nie powinnaś panikować ;)

    Syn Stasiu ur 02.03.2016
    zrz6wn1558wbfsvl.png
  • natalia2015 Koleżanka
    Postów: 40 21

    Wysłany: 17 lipca 2015, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też mi się wydaje, że nie ma co panikować, na pewno masz zapas w organizmie.

  • Martika87 Autorytet
    Postów: 544 252

    Wysłany: 17 lipca 2015, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bez przesady :) Pominięcie jednej tabletki na pewno nie zaszkodzi :P

    zrz69vvj69ave0jf.png


  • Psota Koleżanka
    Postów: 50 5

    Wysłany: 17 lipca 2015, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    uff dzięki :)
    Jestem stara i to moja pierwsza ciąża, dlatego tak się wszystkim przejmuję ;)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ