X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Podwyższone leukicyty i neutrocyty w 9 tyg
Odpowiedz

Podwyższone leukicyty i neutrocyty w 9 tyg

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Smutnamiss Autorytet
    Postów: 785 328

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leukocyty 13.60 norma do 10
    Neu% 72.6 norma do 70 w tym
    Neu# 9.88 norma do 7.35

    Oraz niskie
    LYM % 19.3 a norma zaczyna się od 25

    Bardzo się martwię reszta wynikow normie. Jestem w 9 tyg. Czy to bialaczka do lekarza mam w piatek

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 stycznia 2019, 17:07

    27a73b5519.png
  • Ania0306 Autorytet
    Postów: 844 372

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leukocyty w ciąży mogą być podwyższone i o niczym złym to nie świadczy. Sama robiłam kilka dni temu morfologię i leukocyty 14. :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 stycznia 2019, 18:24

    08.02.2019 ❤ Julka 39t i 1d 2645g 51 cm
    iv09jw4z1f5kql8q.png
  • Smutnamiss Autorytet
    Postów: 785 328

    Wysłany: 10 stycznia 2019, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W nocy byłam na izbie z powodu krwawienia i pokazała wyniki lekarzowi mówił że są ok. Piszę gdyby ktoś znalazł się w podobnej sytuacji i szukał informacji. Ciąża zmienia morfologię

    27a73b5519.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ