X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Podwyższona temperatura.
Odpowiedz

Podwyższona temperatura.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Martika87 Autorytet
    Postów: 544 252

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny.
    Od jakiegoś tygodnia zaczęłam mierzyć temperaturę i codziennie mam 37,3 37,5 stopni. Do tego ciągle jest mi zimno i mam dreszcze. Nie czuje się chora,ale trochę mnie to zastanawia. Może to normalne a ja panikuje? Wcześniej nie mierzyłam bo nie miałam dreszczy. A i jeszcze jedno: mam termometr bezdotykowy. Czy jest szkodliwy dla dzidziusia?

    Pozdrawiam i ślę buziaki :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 grudnia 2014, 03:09

    zrz69vvj69ave0jf.png


  • Mg Przyjaciółka
    Postów: 113 68

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 23:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi na samym początku 1 trymestru było baaardzo zimno. Cały czas marzłam. Spałam w szlafroku, skarpetach, ciepłej piżamie, pod grubą kołdrą, kocem, a mimo to budziłam się w nocy, bo marzłam. Moja koleżanka też tak miała (szczęśliwie urodziła zdrowego synka). Więc chyba niektóre kobiety tak mają.

    A temperatura typowo "ciążowa". Z takiej temperatury tylko się cieszyć :) Martwić się można powyżej 37,5, bo to już bliżej grypy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 grudnia 2014, 23:45

    l22n9vvj598syim3.png

    O spem miram...
  • Martika87 Autorytet
    Postów: 544 252

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za odpowiedź :) Wiedziałam,że zawsze można tu liczyć na wsparcie :D

    zrz69vvj69ave0jf.png


  • pakima Autorytet
    Postów: 582 203

    Wysłany: 19 grudnia 2014, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na gorączkę to nie wygląda, ja tak nie miałam ale wydaje mi się że temperatura to typowo dla kobiety w ciąży zresztą wspominała koleżanka wcześniej. Jeśli masz jakieś objawy chorobowe kaszel i katar to może to być zwykle przeziębienie jednak pamiętaj że leków nie wolno brać typu saszetki jak Fervex czy gripex bo to jest zakazane, w aptece na takie dolegliwości dobrze jest kupić syrop dla kobiet w ciąży.


    km5smg7ymue8hf5u.png


    ex2bcwa1bypjjnja.png
  • Martika87 Autorytet
    Postów: 544 252

    Wysłany: 19 grudnia 2014, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) Chora nie jestem :)
    Wczoraj byłam u mojego ginka-powiedział,że to normalne. Wszystko przez hormony-progesteron się wydziela stąd odczuwam dreszcze,zimno i codziennie mam 37,1. 37,3. max 37,5 więc się nie stresuje :)

    Pozdrawiam:)

    zrz69vvj69ave0jf.png


  • Arienna Autorytet
    Postów: 2898 2605

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi też jest non stop zimno :) jeszcze tydzień temu miałam uderzenia gorąca, teraz jest mi zimno non stop :P

    Aniołek 11.10.2014 (5tc) ***Gang 18+***
    ewebii4.png
    klz9tv73qklgbi72.png - 7 kg
  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 2 lutego 2015, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez mam dziennie 37 - 37,2 zimno mi ze nie wiem co mam ze soba zrobic i to tak od okolo 2 tygodni... zastanawiam sie jak dlugo to potrwa... dzisiaj sie naczytalam o pustych pecherzach plodowych i jakos zaczelam sie tego obawiac...

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2015, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi też ciągle zimno, pomimo temperatury 37,0'C, 37,3'C .. Wypieki na twarzy a ciało zziębnięte. Chyba taki urok ciąży ;) Choć to dopiero koniec 5 tygodnia :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ