X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr początki
Odpowiedz

początki

Oceń ten wątek:
  • aneczka1983 Autorytet
    Postów: 793 378

    Wysłany: 5 maja 2015, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ailatan!!

    Super!! Piękny bobas :D Ładnie wszystkie kształty widać

    Ja dziś miałam robione badania pochwy i jak będzie trzeba brać leki to lepiej brać bo to akurat dzidzi może zaszkodzić ... :( choć wolę bez... wiadomo

    qq87sg18m5aefiow.png
    f2w3rjjg3orltc4z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No Aneczka kazdy woli bez.. ale co zrobic, ja juz czuje ze pecherz mi wysiada powoli, pewnie te bakterie sie mnaza, lepiej sie pozbyc raz a dobrze.. lekarka zapisala leki, chyba wie co robi.. musze jej zaufac..

    aneczka1983 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z pęcherzem,to kazda z nas ma problem...Mnie to aż caly krzyż bolał i ledwo z bólu sie ruszałam...Tez miałam tabletki,także sie nie przejmujcie.Lepiej brać tabletki i leczyć,bo nie leczony pęcherz,to potem noga byc powikłania.I duzo wody pijcie.

  • aneczka1983 Autorytet
    Postów: 793 378

    Wysłany: 6 maja 2015, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś mam beznadziejny dzień. Od rana chodzę poddenerwowana. W piątek przyjeżdżają teściowie bo w sobotę mamy komunię. Staram się ogarnąć mieszkanie i martwię się, że się nie wyrobię ze wszystkim a tu buty jeszcze trzeba kupić, okulary odebrać, ugotować na weekend, zakupy i ten wszędobylski kurz! Pościel, pranie, posegregować rzeczy, paznokcie... A jeszcze z pracy zadzwonili (nie zrobiłam wszystkiego co powinnam....). Łazienka, kuchnia do umycia!

    Ehhh... :(
    no i buty męża odebrać z naprawy...

    chodzę podminowana i zdenerwowana

    qq87sg18m5aefiow.png
    f2w3rjjg3orltc4z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A na zwolnienie kiedy idziesz?

  • aneczka1983 Autorytet
    Postów: 793 378

    Wysłany: 8 maja 2015, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Przepraszam, że dopiero teraz ale mam tyle roboty, że już nawet nie mam siły usiąść przed komputerem.
    Jestem na zwolnieniu. Do 2 czerwca. Ufff...

    qq87sg18m5aefiow.png
    f2w3rjjg3orltc4z.png
  • Agness29 Debiutantka
    Postów: 10 3

    Wysłany: 12 maja 2015, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chciałabym do Was dołączyć :)
    Dzisiaj robiłam test 33 dc - II kreski :D
    Co prawda druga kreska to bladzioch ale jest :)
    Mam do Was pytanie: czy beta to badanie obowiązkowe? Powinna ją zrobić czy czekać do pierwszej wizyty u lekarza?

    aneczka1983 lubi tę wiadomość

    4d687aef27.png
  • aneczka1983 Autorytet
    Postów: 793 378

    Wysłany: 13 maja 2015, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Agnieszko!
    Gratulacje!

    Test beta nie jest konieczny. Ja już byłam trzy razy u lekarza i nie robiłam bety. USG jest najważniejsze i na to badanie przepisze Ci skierowanie lekarz.

    Ale fajnie, że jesteś!

    Moja też była bladziocha ale po tygodniu, jak powtórzyłam test to już krecha była mocna :)

    qq87sg18m5aefiow.png
    f2w3rjjg3orltc4z.png
  • ewka315 Przyjaciółka
    Postów: 119 77

    Wysłany: 13 maja 2015, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agness29 wrote:
    Chciałabym do Was dołączyć :)
    Dzisiaj robiłam test 33 dc - II kreski :D
    Co prawda druga kreska to bladzioch ale jest :)
    Mam do Was pytanie: czy beta to badanie obowiązkowe? Powinna ją zrobić czy czekać do pierwszej wizyty u lekarza?
    Gratuluję :)
    Ja bety też nie robiłam, po pozytywnym tescie poszłam do lekarza, który potwierdził wczesną ciąże i kolejna wizyta w czerwcu.

    aneczka1983 lubi tę wiadomość

    4c3tdqk3evf5n69m.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bete robilam tylko dlatego, ze nie moglam uwierzyc testom :P

    aneczka1983 lubi tę wiadomość

  • aneczka1983 Autorytet
    Postów: 793 378

    Wysłany: 14 maja 2015, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak się masz Agness? Byłaś już u lekarza?


    Ja się dziś okropnie czuję. Od rana mam mdłości i prawie zwymiotowałam dwa razy a raczej mnie to omijało jak do tej pory... :(
    czuję się fatalnie i mam jakieś dreszcze

    qq87sg18m5aefiow.png
    f2w3rjjg3orltc4z.png
  • Biedron Przyjaciółka
    Postów: 68 20

    Wysłany: 14 maja 2015, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agness29 wrote:
    Chciałabym do Was dołączyć :)
    Dzisiaj robiłam test 33 dc - II kreski :D
    Co prawda druga kreska to bladzioch ale jest :)
    Mam do Was pytanie: czy beta to badanie obowiązkowe? Powinna ją zrobić czy czekać do pierwszej wizyty u lekarza?

    Ja bety też nie robiłam tylko poszłam do gina i myślałam że on mi zleci to badanie ale nie. Zrobił usg i kazał przyjść za 2 tyg. Wtedy już serduszko powinno być widoczne :).

    "Trzeba sobie jakoś radzić w życiu" - powiedział Baca, zawiązując but dżdżownicą.

    c55fflw1qoryx2is.png
  • Agness29 Debiutantka
    Postów: 10 3

    Wysłany: 15 maja 2015, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny za odpowiedź :) I witam Was serdecznie :)

    aneczka1893 do lekarza jestem umówiona 28 maja. Będzie to 7 tydzień (6t i 6d) :)
    umówiłam się na NFZ i tak się zastanawiam czy przypadkiem 27 (dzień wcześniej) nie iść na USG prywatnie żebym na wizycie w przychodni miała już potwierdzoną ciążę. Ginekolog oczywiście ten sam ;) i prywatnie i na NFZ...

    Te dreszcze to może na jakieś choróbsko? Oj oby nie :(

    Łykacie jakieś witaminy dodatkowo oprócz kwasu foliowego???

    4d687aef27.png
  • aneczka1983 Autorytet
    Postów: 793 378

    Wysłany: 15 maja 2015, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym poszła:) ale to kwestia pieniędzy. Jeśli możesz zrobić sama usg to warto. Lepiej "pilnować" lekarzy. Mój ma tyle pacjentek, że nawet nie pamiętał po co mi leki przepisał :/

    usg jest nieinwazyjne. Oczywiście teraz chyba wchodzi w grę tylko transwaginalne bo przez brzuch to raczej jeszcze dobrze widać nie będzie. Leci ten czas :)

    fajnie, że idziesz i prywatnie i na nfz ale do tego samego?
    Może ktoś coś powie? Ja bym wybrała różnych aby mieć szerszy ogląd jakby co? Zawsze można odpuścić sobie jak coś jest za dużo lub nie teges...?
    Np. mój gin stwierdził, że teraz to już nie muszę brać kwasu foliowego bo najważniejsze było brać przed :? nie znalazłam jeszcze nikogo o tak radykalnym poglądzie i łykam dalej. Zastanawiam się czy też nie iść na NFZ właśnie aby w rzie czego mieć porównanie...

    Pisz agnes jak tam u Ciebie. Do spotkania z gin jeszcze daleko.. a Ty skąd jesteś?

    qq87sg18m5aefiow.png
    f2w3rjjg3orltc4z.png
  • Kasia1986 Ekspertka
    Postów: 183 57

    Wysłany: 15 maja 2015, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny,
    Tak czytam wasze posty i nic tylko Gratulować bobasków!!! ;)

    Mogę się do Was przyłączyć, bo czuję że sobie nie radzę psychicznie.
    Ostatnią miesiączkę miałam 9 kwietnia a 6 Maja już na teście były dwie kreski. Od razu zrobiłam bete czyli dwa dni po spóźniającym się okresie i beta 7 maja była 93,14 mlU/ml.
    Poszłam do ginekologa i on mi zrobił usg potwierdził bardzo wczesną ciążę, pęcherzyk ciążowy GS 0.52 cm. I kazał mi przyjść za 3 tyg ;(. Nie wiem jak wytrzymam tyle czasu..
    Poza brakiem miesiączki nic nie czuję a do tego na usg wyszło że mam torbiel.
    Mąż w pracy a ja siedzę i się zamartwiam bo nic więcej od lekarza się nie dowiedziałam. Myślicie żeby iść do innego?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 maja 2015, 10:26

  • aneczka1983 Autorytet
    Postów: 793 378

    Wysłany: 15 maja 2015, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiu
    Cześć
    skąd jesteś?
    jeśli masz obawy to możesz sama zrobić badanie usg. Ja tak zrobiłam bo też ciągle się niepokoiłam i mi ulżyło jak zobaczyłam że rośnie.

    qq87sg18m5aefiow.png
    f2w3rjjg3orltc4z.png
  • Kasia1986 Ekspertka
    Postów: 183 57

    Wysłany: 15 maja 2015, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej aneczka1983. Ja jestem z łodzi. Jeśli byłam u lekarza we wtorek to kiedy mogę iść zobaczyć na usg że rośnie?

  • aneczka1983 Autorytet
    Postów: 793 378

    Wysłany: 15 maja 2015, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najlepiej w przyszłym tygodniu. Możesz. Ja poszłam do innego oczywiście ;) nie wiem jakie są ceny w Łodzi ale w Wawie usg kosztuje jakieś 120-150 zł. Warto dla uciszenia wątpliwości.

    qq87sg18m5aefiow.png
    f2w3rjjg3orltc4z.png
  • Kasia1986 Ekspertka
    Postów: 183 57

    Wysłany: 15 maja 2015, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczko dziękuję wybiorę się w środę. U nas ceny podobne, w salve chyba 120 zł kosztuje.

  • aneczka1983 Autorytet
    Postów: 793 378

    Wysłany: 15 maja 2015, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zapraszam na priv

    qq87sg18m5aefiow.png
    f2w3rjjg3orltc4z.png
‹‹ 4 5 6 7 8
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ