X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr PMS w ciąży??
Odpowiedz

PMS w ciąży??

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Efa24 Koleżanka
    Postów: 32 4

    Wysłany: 13 grudnia 2014, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny męczy mnie jedna rzecz. Jestem mniej więcej w 8t0d ciąży (jest to mniej więcej termin mojej kolejnej miesiączki). I mam normalny PMS... Piersi owszem od dawna już mnie bolą, ale dzisiaj stwardniały jak kamienie (jak zawsze miałam przed okresem) i czuje takie ćmienie (ni to ból, ni to uczucie pełności) w brzuchu - też dokładnie jak zawsze przed okresem. Zaczynam się nakręcać :(. Możliwy jest PMS w ciąży?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 grudnia 2014, 20:15

    c55f3e3kw014menp.png
  • princess_mia Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 24 marca 2015, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wydaje mi się, że mogłaby byc taka możliwość - o samym PMS więcej poczytasz tutaj http://przedokresem.pl/co-to-jest-pms/ mi pomogło zdobycie cennych informacji na ten temat, mam nadzieję że i Tobie pomoże.

    :)
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ