X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Płyn w zatoce Douglasa
Odpowiedz

Płyn w zatoce Douglasa

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • PsychoPatka91 Znajoma
    Postów: 18 2

    Wysłany: 19 grudnia 2018, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, wczoraj miałam betę 153 w 27 dc (cykle mam 28) dzisiaj wizyta u gina z powodu infekcji, przy okazji zrobił mi usg. Nie widział nic, ale ponoc norma bo to 4 tydzień. Zobaczył tylko płyn w zatoce duglasa i postraszył, ze to może być ciąża pozamaciczna. Czy któraś z was tak miała? Skończyło się szczęśliwie? Jutro znowu beta

  • wiki2 Autorytet
    Postów: 643 505

    Wysłany: 20 grudnia 2018, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w 24dpo miałam 30mm płynu w zatoce douglasa... lekarka powiedziała, że to nic dziwnego w ciąży

    PsychoPatka91 lubi tę wiadomość

    1usa3e5e2lf96jem.png

    Mama Kubusia (2009) i Adasia (2011) i Jasia (2019). Aniołek (2008 -7tc)
  • PsychoPatka91 Znajoma
    Postów: 18 2

    Wysłany: 20 grudnia 2018, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje, za odpowiedz, tak bardzo się martwię, ze chyba oszaleje

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ