X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Płodny śluz w pierwszych tygodniach ciąży
Odpowiedz

Płodny śluz w pierwszych tygodniach ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • marlencia Ekspertka
    Postów: 187 161

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny, czy u którejś z was pojawił się śluz płodny, biały, rozciągliwy w pierwszych tygodniach ciąży. Nie wiem czy to jest normalne, czy to trzeba z lekarzem konsultować. poradźcie

    8599rjjgs46ucla6.png
    Moja Fasolka [*] 19.02.2014 7 tc (5tc)
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam taki co kilka dni :) dziś mam szklisty ciągnący lekko białawy:) mimo że rano był zwykły lepki i w dużej ilości biały:) podobno to normalne w ciąży, a że każda kobieta inna to i ze śluzem jest różnie:) ważne żeby nie było plamień i krwawień:)

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ