X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Płeć dziecka znana w 12 tc która tak miała?
Odpowiedz

Płeć dziecka znana w 12 tc która tak miała?

Oceń ten wątek:
  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 4 maja 2015, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny która z Was wstępnie dowiedziała się jaka będzie płeć dzidziusia w 12 tc?? słyszałam o przypadkach, gdzie to już pod koniec pierwszego trymestru lekarze potrafili określić płeć :)

    KlaudiaRbn lubi tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2015, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm :P chyba mało prawdopodobne by tak wcześnie można było określić płeć :)

  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 4 maja 2015, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dużo czytałam na ten temat i podobno mozna ;) wiadomo że nie ma pewności na 100% i nie warto się tym sugerować, ale wstępnie już można ustalić....podobno :D

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • StyczniowaNadzieja Autorytet
    Postów: 954 869

    Wysłany: 4 maja 2015, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My z Mężem usłyszeliśmy na USG prenatalnym dokładnie w 12t4d że z dużym prawdopodobieństwem bedzie chłopiec. Czekam na potwierdzenie bądź nie tej informacji. Zobaczymy czy lekarz się nie pomylił :)

    Podobno na tak wczesnym etapie łatwiej jest rozpoznać chłopca, a pomyłki zdażają się zwykle w drugą stronę... z "dziewczynki" robi sie chłopiec ;)

    caur359.png
    3ro1ov5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2015, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też czytałam, że niby można ;p koleżance tak syna wywróżyli (chyba z fusów), bo na połówkowym u innego gina wyszła dziewczynka ;) po co w sumie tak wcześnie ustalać, jeśli nie ma co się tym sugerować? ;p trzeba poczekać niestety :p z kolei właśnie inna koleżanka w szoku, że ja w 16w3d mam wstępnie określoną płeć;p mówiła mi, że to wcześnie :p

    Tanda lubi tę wiadomość

  • StyczniowaNadzieja Autorytet
    Postów: 954 869

    Wysłany: 4 maja 2015, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na lekarza nie naciskałam i nie pytałam. Sam zapytał czy bedziemy chcieli znać płeć i gdy usłyszał nasze potwierdzenie to zasugerował że to właśnie chłopiec. Mysle ze gdyby nie było jakiś przesłanek w tym kierunku nic by nie mówił. A czy bedzie chłopak czy dziewczynka to zobaczymy. Ja sie będe cieszyć czy tak czy tak :)

    martula lubi tę wiadomość

    caur359.png
    3ro1ov5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2015, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja byłam w 12t0d i lekarz mi powiedział że jest za wcześnie i nie chce zgadywac ;-) także czekam na kolejną wizytę będzie to 16 tydzień.

    Mała 779 lubi tę wiadomość

  • Laya Koleżanka
    Postów: 50 10

    Wysłany: 5 maja 2015, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja osobiście w pierwszej ciąży poznałam płeć swojego dziecka dopiero w 21 tygodniu ciąży, ale słyszałam o wielu takich przypadkach jak pisze 19ewelaaa, nawet moja bliska znajoma mówiła, że lekarz w 12 tygodniu już określił że będzie dziewczynka i to na 100% i oczywiście nie mylił się,
    być może jak lekarz ma dobry sprzęt i doświadczenie to jest to możliwe

  • kolet Koleżanka
    Postów: 47 5

    Wysłany: 5 maja 2015, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja o płci dowiedziałam się w 12tyg i 6dni. Ma być chłopczyk i potem też jeszcze od dwóch lekarzy dowiedziałam się, że będzie chłopczyk.

    Kaszka lubi tę wiadomość

    kolet
  • Ginger84 Autorytet
    Postów: 2846 2157

    Wysłany: 5 maja 2015, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w pierwszej ciazy dowiedziałam się w 13 tyg,a teraz w 12 tak wiec można;)

    mhsvwn15uuvvbx5t.png
    mhsv6iyefqc96uk2.png

    Aniołek [*] 5 tc 11.2014
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam w 12 tc powiedziane że będzie chłopak, a później z kolejnym badaniem usg ginekolog potwierdzał. Więc czekany na synka

  • karmar Autorytet
    Postów: 262 181

    Wysłany: 5 maja 2015, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też dowiedziałam się w 12 tygodniu, konkretnie 12+4. Lekarz powiedział,że na tym etapie to będzie w stanie powiedzieć nam tylko jak będzie chłopiec i tylko jak dobrze się ustawi. Tak się stało i czekamy na synka :) Pewnie kwestia sprzętu, mój pan doktor ma naprawdę dobre USG i jest dobrym fachowcem,więc pewnie dlatego tak łatwo poszło :)

    Foto_Anna lubi tę wiadomość

    qXNVp2.png
  • natasza666 Ekspertka
    Postów: 157 115

    Wysłany: 5 maja 2015, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wiedziałam od 12-go tygodnia, ale młody tak się ustawił, że na zdjęciu usg widać było jak byk, nawet dla niewprawnego oka. Tyłem i w rozkroku.

    p19udqk3vbg012ck.png
  • Biedron Przyjaciółka
    Postów: 68 20

    Wysłany: 6 maja 2015, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sami chłopcy widzę się urodzą! :) Jestem ciekawa czy ja też będę mieć chłopaka. Ale zanim ja się dowiem płeć to jeszcze trochę wody w rzekach musi upłynąć. Cierpliwość w ciąży to chyba podstawa ;)!

    Nataszka2200 lubi tę wiadomość

    "Trzeba sobie jakoś radzić w życiu" - powiedział Baca, zawiązując but dżdżownicą.

    c55fflw1qoryx2is.png
  • Arpenia Koleżanka
    Postów: 43 11

    Wysłany: 7 maja 2015, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja w 13 tygodniu dowiedziałam się , że będę miała syna , no i biega 4-letni teraz chłopak, teraz jestem w 9 tygodniu i marze aby pod sercem mieć dziewczynkę... ale i tak z drugiego syna tez będę się cieszyć :) a mój 4-latek tez wolałby brata :)

  • sylwiarak07 Nowa
    Postów: 2 2

    Wysłany: 7 maja 2015, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wczoraj - 12 tydzień - dowiedziałam się, że będzie chłopak :)

    Foto_Anna, alexxx lubią tę wiadomość

    Aniołek [*] 21.08.2013 (12 t)
  • blondi123 Debiutantka
    Postów: 9 18

    Wysłany: 7 maja 2015, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też w 12 tyg chłopak a wczoraj w 17 tyg lekarz potwierdził więc można :)

    2nn343r862rye0j7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2015, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w pierwszej ciązy do 30 tc myslalam ze bedzie córeczka a dopiero po 30tc okazało sie że jednak chłopak :) i jest synek. Teraz byłam na prenatalnym badaniu i Pani dr powiedziala ze jeszcze za wczesnie, nastepna wizyta 14/15 tydzień ciązy i powiedziala ze moze juz cos zobaczymy :)

  • muamua Ekspertka
    Postów: 195 123

    Wysłany: 10 maja 2015, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znam dwie dziewczyny, którym w pierwszym trymestrze określono płeć, a potem się okazało, że błędnie, także chyba nie ma się co do tych informacji przywiązywać.

    Dość łatwo można się pomylić: http://translate.googleusercontent.com/translate_c?depth=1&hl=pl&nv=1&rurl=translate.google.pl&sl=en&tl=pl&u=http://www.baby2see.com//gender/external_genitals.html&usg=ALkJrhj53FjzmfetiESVE9ams118WAtZEA

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 maja 2015, 12:40

    ganns65g873vd173.png
    23.03. - 13 dpo - 108 (3 tc 5 dzień), 25.03. - 15 dpo - 316 (4 tc), 01.04. - 22 dpo - 3541 (5tc)
    14.04. - <3 - 6t6d
  • Martika87 Autorytet
    Postów: 544 252

    Wysłany: 16 maja 2015, 00:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My w dopiero w 16 tc usłyszeliśmy,że raczej chłopak,z wizyty na wizytę to się potwierdzało :)

    zrz69vvj69ave0jf.png


1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ