X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Płeć dziecka znana w 12 tc która tak miała?
Odpowiedz

Płeć dziecka znana w 12 tc która tak miała?

Oceń ten wątek:
  • Niuninka Ekspertka
    Postów: 202 205

    Wysłany: 25 stycznia 2016, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i w sumie o tym ze bede miała synka dowiedziałam się dopiero w 21 tyg. ciąży.

    v5abdqk3uteg5ykx.png
  • olka23 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na prenatalnym badaniu też się jeszcze nie dowiedziałam o płci dziecka, bo to za wcześnie było. Ale w 20 tyg już był widoczny facet.:)

    exclusivedecking.com.pl/deski-tarasowe

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 sierpnia 2016, 13:45

  • StyczniowaNadzieja Autorytet
    Postów: 954 869

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas na genetycznym w 12tc już wiedzielismy ze chłopak (oczywiscie lekarz zaznaczył ze to z duzym prawdopodobieństwem ale nie 100%). Teraz ten chłopczyk malutki śpi w pokoju obok więc się sprawdziło!

    mmargol lubi tę wiadomość

    caur359.png
    3ro1ov5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2016, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    19ewelaaa89 wrote:
    Dziewczyny która z Was wstępnie dowiedziała się jaka będzie płeć dzidziusia w 12 tc?? słyszałam o przypadkach, gdzie to już pod koniec pierwszego trymestru lekarze potrafili określić płeć :)

    W 12tc+1 dniu usłyszeliśmy, że na 100% synek. Szymek miał wtedy 6 cm. :) polecam dr Cnotę z Katowic. Ma oko :)

    mmargol lubi tę wiadomość

  • martula Ekspertka
    Postów: 143 100

    Wysłany: 3 lutego 2016, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj na badaniu prenatalnym (12+5) lekarz powiedział ze na 80% będzie chłopak

    mmargol lubi tę wiadomość

  • mmargol Autorytet
    Postów: 1397 1220

    Wysłany: 3 lutego 2016, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja bede miala genetyczne w 13t0d i dr powiedział, ze moze uda nam sie podejrzec - ciekawe ciekawe czy to juz moze byc widac? az niedowierzam :)

    uwo9flw17hi46f1t.png
    zpbnkrhmb5v2hylf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2016, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam genetyczne 12 marca będzie to ostatni dzień 12 tygodnia. Mam nadzieję już zobaczyć siusiora :) bardzo bym chciała chłopca i takie też zamówienie i ojca złożyłam ;P a co zmajstrował to zobaczymy :) z małej królewny też będę się cieszyć. Mam genetyczne razem z 3d i 4d ponoć na najnowocześniejszym sprzęcie więc mam nadzieję już wiedzieć kto tam we mnie mieszka :)

    Drobinka91 lubi tę wiadomość

  • mmargol Autorytet
    Postów: 1397 1220

    Wysłany: 25 lutego 2016, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga_Andzia, wczoraj miałam usg genetyczne, tez na najnowszym sprzęcie 3d/4d, ponoć póki co jedyny u mnie w mieście (tak lekarz powiedział), a pomimo to płci widać nie było, bo maluch nie współpracował, a przed tatusiem to w ogóle się spłoszył :) musze czekać 3 tygodnie do następnej szansy podejrzenia :) ale życzę Ci by było coś widać, tak samo mocno tego chciałam na mojej wizycie :)

    Aga_Andzia lubi tę wiadomość

    uwo9flw17hi46f1t.png
    zpbnkrhmb5v2hylf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2016, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My sie dowiedzielismy na usg w 12+4 ze na 90% chlopak. Potwierdze Wam w przyszlym tygodniu bo bede miala wyniki NIFTY, a tam okreslaja tez plec :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 marca 2016, 13:23

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2016, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mmargol powiem szczerze że rozsądek mi podpowiada że marne szanse...ale ja już tak bardzo bym chciała wiedzieć...

  • mmargol Autorytet
    Postów: 1397 1220

    Wysłany: 27 lutego 2016, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amanina, super wiesci, zazdroszcze tej wiedzy :) w sumie to zawsze latwiej chlopaka zobaczc niz dziewczynke :D

    Aga_Andzia szansa jakas zawsze jest :) wszystkie tak bardzo chcemy juz wiedziec ale coz, moze jednak pokaze :)

    uwo9flw17hi46f1t.png
    zpbnkrhmb5v2hylf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2016, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam dziś na usg i lekarz powiedział mi ze za tydzień na genetycznym już na 100% piwie nam płeć :) chyba już dziś coś widział...czuję że będzie chłopiec :)

  • mmargol Autorytet
    Postów: 1397 1220

    Wysłany: 2 marca 2016, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj to jak na 100% to też myśle, że chlopak! coś tam wyrosło :D to już niedługo będziesz wiedzieć, zazdraszczam! :)

    Aga_Andzia lubi tę wiadomość

    uwo9flw17hi46f1t.png
    zpbnkrhmb5v2hylf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2016, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widziałam po minie lekarza że coś zobaczył tylko nie chciał mi jeszcze powiedzieć...Tak mi się przynajmniej wydawało. Jeszcze jakieś półtora tygodnia i jeśli tylko Dzidzia zechce nam pokazać to będziemy już wiedzieć...w ostatnim dniu 12 tygodnia :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2016, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My sie dowiedzielismy na usg w 12+4 ze na 90% chlopak. Potwierdze Wam w przyszlym tygodniu bo bede miala wyniki NIFTY, a tam okreslaja tez plec :) - to pisalam kilka dni temu tutaj.

    A dzis Potwierdzam ze 100% chlopak, wiec pani doktor na usg sie nie mylila mimo ze tak wczesnie bylo :)

    Aga_Andzia, mmargol lubią tę wiadomość

  • betkaa Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 2 marca 2016, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ja jestem w 9tyg i 5 dn ciąży...następną wizytę mam 24.03 i też jestem bardzo ciekawa czy już dowiem się płci dzidziusia...
    narazie jesteśmy zachwyceni zdjęciami z usg i bicia serduszka:)

  • mmargol Autorytet
    Postów: 1397 1220

    Wysłany: 11 marca 2016, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amanina super wiadomosc, gratuluje chlopaczka :)

    Aga_Andzia lubi tę wiadomość

    uwo9flw17hi46f1t.png
    zpbnkrhmb5v2hylf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2016, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My wczoraj byliśmy na genetycznym. Nasz Kwiatuszek na szczęście rośnie zdrowo i prawidłowo się rozwija :) to najważniejsze dla nas :) poza tym widzieliśmy siusiora :D lekarz powiedział że na 90% chłopak bo wiadomo...Tak wcześnie nie da nam 100% gwarancji ale on ponoć się nie myli. Także mamy Adasia lub Szymka - mąż już się uruchomił i wybiera imię dla pierworodnego :) tylko coś się zdecydować nie możemy.

    tulipanna, mmargol lubią tę wiadomość

  • Magdalena 94 Koleżanka
    Postów: 58 27

    Wysłany: 13 marca 2016, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też byłam ostatnio u gina i byłam w 11t5d ciąży. Powiedział mi, że najprawdopodobniej będzie chłopak:)

    Aga_Andzia lubi tę wiadomość

  • mmargol Autorytet
    Postów: 1397 1220

    Wysłany: 16 marca 2016, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    coś te chłopaki szybciej się rozpoznaje niż dziewczynki :)
    ja mam dzisiaj wieczorem wizytę, ciekawe co powie lekarz ;)

    uwo9flw17hi46f1t.png
    zpbnkrhmb5v2hylf.png
‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ