X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr plamienie po stosunku
Odpowiedz

plamienie po stosunku

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2014, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny! dzisiaj kochałam się z mężem, raczej spokojnie i po stosunku zauważyłam, że wydzielina była lekko zabarwiona pomarańczowo i z kłaczkami. Czy to może być coś niepokojącego? Jak na razie jest już ok, nie zauwaażyłam żadnego zabarwienia - ale troszkę sie wystraszyłam. Czy któraś z was może tak miała po stosunku?

  • KasiaKa Autorytet
    Postów: 337 829

    Wysłany: 14 lipca 2014, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli nie czujesz bólu w podbrzuszu ani nie pojawiły się większe plamienia to na razie nie ma co panikować. W ciąży narządy kobiety są bardziej ukrwione i przez to mogą pojawić się otarcia wewnętrzne. Ja miałam kiedyś krwawienie po stosunku, nie jechałam nigdzie, obserwowałam co się dzieje. Ustało i żadnych bóli. Jeśli cię to jednak niepokoi możesz zadzwonić do gina i się dopytać.

    Filip 15lat, Igor 12lat, Córka 14tc Aniołek*
    BASIA 3 lata:)
    kefbyf4.png
  • Lollis Ekspertka
    Postów: 179 80

    Wysłany: 14 lipca 2014, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też uważam,że powinnaś się poobserwować.
    Może masz problem z suchością ?
    Nie masz uczucia pieczenia po ? Wystarczy wtedy zaopatrzyć się w żel intymny.

    Lilianka <3 23 luty 2015 <3
    biochemiczna luty 2016

    j4nlb4j.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2014, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    generalnie nie mam problemu z z suchością. Jak na razie jest ok. żadnych plamień, jedynie lekkie bóle po lewej stronie, ale to juz było. Za tydzień ma wizyte i wtedy zapytam co to mogło być ;]

  • Lollis Ekspertka
    Postów: 179 80

    Wysłany: 15 lipca 2014, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ważne, że przeszło :)

    Lilianka <3 23 luty 2015 <3
    biochemiczna luty 2016

    j4nlb4j.png
  • mareczkowa Koleżanka
    Postów: 90 18

    Wysłany: 30 maja 2015, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja też mam plamienie po wczorajszym stosunku.
    Nie spodziewałam się, bo nic nie czułam, a tu brązowa plamka (jakby rozcieńczona).
    Myślę, że problem może być z suchością jak piszecie.
    Może polecicie jakiś bezpieczny żel?

    p19u3e3keqh6k6fi.png
    3jvzanlilcl7l3tn.png
  • kasius Znajoma
    Postów: 20 20

    Wysłany: 1 lipca 2015, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam problem. Wczoraj wieczorem kochalam sie z mezem. Jak poszlam do toalety po stosunku to na papierze zobaczylam krew. Utrzymuje sie plamienie do dzis ( jestem w 4t4d ). Nie jest ono obfite ale jest czerwona, zywa krew... nie wiem co robic...ile plamienie po stosunku moze sie utrzymywac?

    ckaiyx8dmfx6ct48.png
  • szara myszka Autorytet
    Postów: 2339 715

    Wysłany: 1 lipca 2015, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasius - wydaje mi się ze koniecznie powinnas jechać do lekarza

    szczęśliwa mama :)
    www.babelu.pl polecam - ubranka i akcesoria dla maluszków ;)

    f2wlj48apsehglf6.png
  • kasius Znajoma
    Postów: 20 20

    Wysłany: 1 lipca 2015, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wlasnie jestem na urlopie za granica ale do lekarza pojechalam... 400zl poszlo a dowiedzialam sie tylko ze musze odpoczywac i byc spokojna. Jak sie utrzyma to sie utrzyma... plamienie coraz mniejsze, zobaczymy co bedzie. A jak myslicie brac caly czas luteine?

    ckaiyx8dmfx6ct48.png
  • Magda lena Autorytet
    Postów: 1655 2502

    Wysłany: 2 lipca 2015, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macica jest przekrwiona i to pewnie dlatego. ale obserwujcie to. Ja np. cały czas plamie, o seksie nie ma mowy, bo jak zaszłam w ciąże ujawnił się polip, który jest duży i beznadziejny :( Ciąży nie zagraża, ale każde plamienie przyprawia o zawał serca.

    mhsvo7esg1a4x3m2.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ