X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr plamienie po badaniu
Odpowiedz

plamienie po badaniu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • julaa85 Autorytet
    Postów: 518 175

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kobietki czy zdarzyło się Wam mieć krwawienie lekkie po badaniu? , ginekolog twierdzi,że to normalne i może się zdrarzyc ,żeby się nie przejmować bo to nie krwawienie z macicy

    3jvz82c33fw7rxzh.png
    3jvzanlizwq4fxt1.png
  • justwol Ekspertka
    Postów: 181 138

    Wysłany: 18 lipca 2014, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja miałam po cytologi plamienie, nawet całkiem obfite, ale lekarz uprzedził mnie, że ono wystąpi. Plamienie trwało w sumie jeden dzień.

    ckaiyx8dwetxnt0a.png
  • Maarta:) Autorytet
    Postów: 699 400

    Wysłany: 29 lipca 2014, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to normalne po badaniu, tak mowila moja gin, wiec nie martw sie :)

    oar843r8kh12ukn4.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ