X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr plamienie jednodniowe 6 tydzień
Odpowiedz

plamienie jednodniowe 6 tydzień

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • kiara12006 Koleżanka
    Postów: 155 16

    Wysłany: 24 maja 2015, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam mam pytanie w piątek bylam na usg lekarz widział pecherzyk wraz z cialkiem zotkowym biorę luteine 2x100 wczoraj przez pół dnia mialam lekkie plamienia przy podcieraniu najpierw bardzo jasniutka jakby rozcienczona krew potem lekko brązowe wieczorem i dziś juz czysto. Brzuch pobolewa ale ból mam juz jakiś czas i biorę nospe jak kazal lekarz. Zaznacze ze ciaza według usg ok 10 dni mlodsza niz okres. Pierwsze usg we wtorek Widoczny sam pecherzyk i oznaczenie 5+3 drugie usg piatek widoczny pecherzyk z cialkiem zoltkowym nastepna wizyta we wtorek. Beta robiona w środę 3285 a w sobotę 5020.

    Kiara12006
  • kiara12006 Koleżanka
    Postów: 155 16

    Wysłany: 24 maja 2015, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś miała takie plamienia i wszystko skończyło się dobrze

    Kiara12006
  • kiara12006 Koleżanka
    Postów: 155 16

    Wysłany: 24 maja 2015, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżeli chodzi o bete to podobno od 1200 przyrost o 100 % po 96 godz ja robiłam po 72 wiec przyrost raczej ok. Lekarz mój zresztą mówi ze nie liczą się normy a sam fakt ze przyrasta

    Kiara12006
  • coliberek Koleżanka
    Postów: 32 21

    Wysłany: 24 maja 2015, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, niestety nie mogę powiedzieć czy to normalne ale podpinam się do tematu. tez mam od czasu do czasu lekkie plamienia i ciągle mnie pobolewa. Mój mąż, jest lekarzem ogólnym i mówi że dopóki nie ma krwi to nie ma się czym martwić. Plamienie moze być spowodowane naturalnym lekkim złuszczaniem się endometrium na początku ciązy, mogą to też być zaczątki łożyska "niejako wkręcającego się' w ścianki...

    Musimy obserwować i...nie panikować. Ale póki co to dostaję wprost z nerwów świra!

    Ściskam Cię mocno!

    2nn3csqvwi8lghtf.png
  • coliberek Koleżanka
    Postów: 32 21

    Wysłany: 24 maja 2015, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa...zapomniałam zapytać. A USG miałaś dopochowowo? Może coś tam się uraziło i stąd pojawiło się plamienie..

    2nn3csqvwi8lghtf.png
  • kiara12006 Koleżanka
    Postów: 155 16

    Wysłany: 24 maja 2015, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Usg miałam w piątek rano a plamienia w sobotę po południu i było dopochwowe a w którym tyg jesteś

    Kiara12006
  • kiara12006 Koleżanka
    Postów: 155 16

    Wysłany: 25 maja 2015, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ktoś miał takie plamienia

    Kiara12006
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2015, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiara, to plamienie może wystąpić około planowanej miesiączki, ja tak miałam jakby 2 cykle, jednodniowe brązowe plamienie takie jakby początek okresu.
    Coliberek ma racje dopóki są brązowe mogą występować , a pobolewanie lekkie, bez wyraźnych skurczy to moze być rozrastająca się macica.
    Teraz jak widzisz, jestem ponad 50% ciąży

  • kiara12006 Koleżanka
    Postów: 155 16

    Wysłany: 26 maja 2015, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie to są plamienia raz na brązowo raz jasna krew. Byłam dziś u lekarza zrobila usg zobaczyłam dziś serduszko :-) powiedziała ze plamienia moga występować często w ciąży zbadala i powiedziala ze krwawienie nie jest z macicy i tak czasem bywa

    Kiara12006
  • kiara12006 Koleżanka
    Postów: 155 16

    Wysłany: 26 maja 2015, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byly w sobotę i dzis znów po badaniu i usg dopochwowym

    Kiara12006
  • kiara12006 Koleżanka
    Postów: 155 16

    Wysłany: 26 maja 2015, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To sa raczej takie tylko przy podcieraniu bo wkładki sa czyste

    Kiara12006
  • Fasolowamama Debiutantka
    Postów: 10 7

    Wysłany: 26 maja 2015, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć. Też mam ostatnio problem z plamieniami. W sobote na różowo, od niedzieli kawa z mlekiem plus sporadycznie nitki krwi... Jestem w okolicy terminu @ więc myślałam, że to "wspominajki" organizmu...Jestem w 7t5d ciąży (wg USG 7t0d).
    Byłam dziś u gina. Okazało się, że w ciągu 5 dni zrobił się krwiak(5 dni wczesniej byłam na wizycie-wszystko było wzorowo). Dostałam luteine 2x1, L4 i nakaz odpoczywania. Wszystko do tej pory było w małych ilościach i tylko na papierze. Teraz zobaczyłam NA WKŁADCE więcej, ciemniejszej niż zwykle kawy z mlekiem. Mam nadzieje, że to przez badanie usg...a nie pogorszenie się mojej sytuacji.

  • aneczka1983 Autorytet
    Postów: 793 378

    Wysłany: 26 maja 2015, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, hej. Ja też miałam i lekarz specjalnie się tym nie przejmował. Także nie stresuj się. To jest dość powszechne. USG dopochwowe jest niegroźne więc jeśli coś Cię niepokoi śmiało idź (jeśli masz możliwość finansową) na uspokojenie obaw czy nie ma tam jakiegoś krwiaka.

    qq87sg18m5aefiow.png
    f2w3rjjg3orltc4z.png
  • kiara12006 Koleżanka
    Postów: 155 16

    Wysłany: 27 maja 2015, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej bylam dzis na usg lekarz mowi ze zrobil mi sie maly mięśniak ale tez sie za bardzo nim nie przelął mówi ze plamienia mogą wystąpic ale stwierdzil ze wszytsko idzie w dobrym kierunku. U mnie powienien byc juz gdzie 7+4 choc z usg wychodzi 6+0 stwierdzil ze tak sie zdaza. Widzialam dzis pecherzyk o wielkosci 10,22 mm i zarodek 3.88mm choz serduszko jeszcze nie widoczne. Mam zjawic sie za tydzien i mam nadzieje ze bedzie wszystko w porzadku. Dzis powtórzylam jeszcze bete i czekam na wyniki.

    aneczka1983 lubi tę wiadomość

    Kiara12006
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ