X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr plamienie implantacyjne
Odpowiedz

plamienie implantacyjne

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2015, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziekuje, dziewczyny 8 dni i 14 dni po miesiączce czy owulacji ??? u mnie testy z krwi kosztuja 40 zl pytalam sie, wiec narazie poczekalam na pozniej...

  • doniad1 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, wszystkie dziewczyny. Zarejestrowałam się gdyż potrzebuję rady, mimo że mam 34 lata i dwie córeczki 13 i 10 lat. Po około 8 latach brania antykoncepcji staram sie o dzidzie i nic z tego. Krążki odstawiłam w listopadzie, pierwsza miesiączka po 2 miesiącach kolejna po 38. teraz w ostatnim cyklu owulacja była ok 25 dnia. po 10 dniach
    zauważyłam jednorazowo krew ze śluzem przeźroczystym. Jednak więcej żadnych objawów oprócz podwyższonej temperatury na granicy 37.00. wczoraj czyli 2 dni po plamieniu zrobiłam test-negatywny. wczoraj też wzięłam ostatnia tabletkę duphastonu i tak się zastanawiam czy okres przyjdzie czy może test był zrobiony za wcześnie. Czy mogę mieć nadzieję a jeśli nie to jaka mogła być przyczyna tego plamienia? Będę wdzięczna za opinie. Życzę wszystkim również zdrowych i spokojnych świąt.

  • doniad1 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ponownie ja, pisząc do Was właśnie odczułam bule brzucha jak na okres i znowu plamienie-sprawdziłam palcem.Więc pewnie przyjdzie no chyba że plamienie implantacyjne może być z przerwami ale raczej wątpię :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2015, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja plamienia mam już od 7 dni... nie mam pojęcia co się dzieję i strasznie mnie to wkurza! odkąd biorę duphaston (już kilka m-cy) zaczęłam plamić ok.10 dni przed @ ale zawsze trwało to tylko 3 dni! Myślę i mam nadzieję, że trafiliśmy w owulację w tym cyklu (staramy się od roku prawie) :) plamienie zaczęło mi się 7dpo i tak trwa... generalnie brązowe, ale od 3 dni to coś pomiędzy plamieniem, a b. delikatnym krwawieniem :/ do tego od ponad tygodnia boli mnie dół brzucha i czasem jajnik. Masakra! czekam końca z nadzieją na wreszcie brak @ i możliwość testowania... :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2015, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leine wrote:
    Ja miałam plamienie implantacyjne w 32/33dc - trwało to tydzień. Brązowa wydzielina, mało na wkładce :)

    Test ciążowy robiłam w 41dc- 2 grube, pokaźne kreseczki :)

    Leine,u mnie plamienie trwa właśnie już tydzień... Dałaś mi nadzieję :)

  • olcia88 Autorytet
    Postów: 671 1001

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 00:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie plamienie było jednorazowe. Nagle w 21dc zakręciło mi się w głowie a po chwili w łazience cała wkładka w jasno różowej krwi. Po 5 dniach 2 krechy :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 06:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie wystąpiło tydzień po owulacji niewielkie jasno brązowe trwało dwa dni.

  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 1 sierpnia 2015, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martyna1989 wrote:
    Hej, powiedzcie mi jak zachowuje się szyjka podczas plamienia implantacyjnego? Otwiera się czy pozostaje zamknięta? Wczoraj miałam 7dzien fl i przy sprawdzaniu szyjki została na palcu czysta czerwona krew, szyjka twarda wysoki ale jakby na pol otwarta... Proszę o odpowiedz

    Zarodek podczas zagniezdzenia się w macicy może trafić na naczynie krwionośne, krew wtedy wydostaje się z szyjki, po mojemu to by się wydostać musi być lekko otwarta? Czy ja dobrze to rozumiem?

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Wiadomość została wyedytowana przez moderatora forum z powodu łamania zasad regulaminu- reklama.

    Wiadomość wyedytowana przez moderatora forum: 19 sierpnia 2015, 17:33

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2015, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli występuje plamienie implantacyjne, to krew może być albo brązowa/brunatno-brązowa - jest to oznaka małej ilości progesteronu (koniecznie należy powiedzieć o tym ginekologowi!), albo jasnoróżowa - wtedy wszystko jest jak najbardziej ok. Zaznaczam, że takie plamienia ma ok 25-30% kobiet i we krwi nie powinno być skrzepów, jedynie niteczki śluzu

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2016, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podnosze wątek ;) Czyli jasnoczerwona krew na tydzień przed okresem, bez skrzepow, to niekoniecznie @? Niewielkie ilości, zero śladu na wkladce, tylko przy siusianiu na papierze.. Samopoczucie okresowe, lewy jajnik bolesny (po ow - usg). Poradzcie proszę.. Załamywać się, czy nie? ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2016, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dodam, że jestem prawdopodobnie w 9. dniu po ow.

  • IGA.G Autorytet
    Postów: 3251 2460

    Wysłany: 10 sierpnia 2016, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i ja się podzielę - moje plamienie wsytąpiło 12 dnia po owulacji (owulacja stymulowana pod kontrolą lekarza oraz pregnylem na pęknięcie, więc wiem kiedy dokładnie była); pomyślałam, że to okres się rozkręca bo była to brązowa wydzielina, tak jak na ońcu bądź początku @. nawet zaaplikowałam sobie tampon bo szliśmy do znajomych. następnego dnia nie było już śladu plamień, a dzień później piękne 2 kreski :)

    sandri_1 lubi tę wiadomość

    tb73vcqgi58cup9y.png
    zpbndf9hspql3zw5.png
  • IGA.G Autorytet
    Postów: 3251 2460

    Wysłany: 10 sierpnia 2016, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dodam jeszcze, że nie mam probelmu z progesteronem, od razu zrobiłam badanie i wyszedł bardzo ładny wynik

    sandri_1 lubi tę wiadomość

    tb73vcqgi58cup9y.png
    zpbndf9hspql3zw5.png
  • aneta93 Autorytet
    Postów: 751 630

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja również mialam plamienie brązowe, trwało chwilkę i bolało jak na okres, byłam pewna że przyszedł trochę wcześniej...no ale nie przyszedł :)

    bl9ci09k5h6xkmfc.png
  • justyssska88 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam
    W sumie to pierwszy cykl starań o dziecko jednak dwa dni temu myślałam że nadchodzi @ ale jak poszłam do łazienki okazało sie że jest trochę różowego plamienia było to jednorazowe nastepnego dnia tylko na papierze toaletowym pojedyncza niteczka krwi ogólnie mam cały czas wzdęcia. Myślę żeby testować sie za 4 dni :)

  • Paula. Autorytet
    Postów: 1034 1192

    Wysłany: 3 lutego 2017, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, pewnie już tu nikt nie zagląda. Ale jak w google wpisałam swoje objawy to pierwszy link kierował mnie tutaj.
    Ogólnie jesteśmy w trakcie przerwy w staraniach i nawet nie liczę na ciążę, tylko zastanawia mnie co to może być. Wczoraj 28dc i 8dpo myślałam, że dostałam okres. Jestem 3 cykl na luteinie i ostatnio bardzo skróciła mi się faza lutealna więc myślałam, że i tym razem tak będzie. Po godzinie 16 dostałam takich jasno różowych plamień. Ogólnie dużo tego nie było. Po godzinie 18 była już cisza tzn nadal jest. Zbadałam sobie szyjkę (chociaż dokładnie nie umiem, ale czuję twardość) no i na palcu był brązowy śluz. Ogólnie brzuch mnie pobolewa jak na okres (chociaż to pewnie bardziej wymysł mojej wyobraźni) jak myślicie jest szansa, że to jednak okres i za moment się rozwinie?

    akacjowa lubi tę wiadomość

    Moj wczesniaczek z 33tc klz9mg7yctlaon6z.png
    9wZYp2.png
    Aniołki: 02.2015 & 06.2016
  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 8 lutego 2017, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy plamieniem implantacyjnym mozna nazwac tylko jedna malutka kropelke krwi na bieliznie? Takowa zauwazylam jakis czas temu I sie zastanawiam czy nie spowodowane.to bylo akurat zagniezdzeniem?

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
  • czekajacanacud1 Autorytet
    Postów: 1527 724

    Wysłany: 10 lutego 2017, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja jestem wg usg 4t2d i pojawila sie brazowa kropelka. troszke sie boje :(

    6sutskjolve431gm.png
  • Agness27 Autorytet
    Postów: 1781 2595

    Wysłany: 4 maja 2017, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie.
    mam taki problem..a mianowicie mam 30 lat i karmie piersia 10 tyg synka. podjelismy pierwsza probe staran o 3 dziecko i tak 2 tyg temu dzien po spodziewanej mies zrobilam test i była blada kreska druga ale rozpoczeło sie plamienie różowe bez zadnych bólii tak trwało tydzien a potem nagle sie mocno rozkreciło i lało sie ze mnie mocno ale tez bez zadnych bólii tak 2 dni trwało plus do teo były strzepy i kawałki (przeraszam za wyrazenie wygladajace jak watróbka).pierwszy raz tak miałam...
    szis mineło 2 tyg od poczatku plamen a ja nadal plamie i to krew jest no i bardziej widoczna przy podcieranu jest..
    Martwie sie troche ale chyba z dziecka to juz chyba nic nie bedzie bo niby robiłam test i taka bdb kreseczka była ale po takim mega okresie to juz sama nie wiem co mam myslec..
    czy któras z Was miała tak prosze o rade..

    1usaanliuyw98z71.png
    km5sio4p65jd6igh.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ