X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr plamienie implantacyjne
Odpowiedz

plamienie implantacyjne

Oceń ten wątek:
  • malina Koleżanka
    Postów: 54 3

    Wysłany: 10 stycznia 2013, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja miałam dziwne plamienia w 5 dniu po rzekomej owulacji i zastanawia sie co to bylo. plamienie bylo przedwczoraj a dzis miałam skurcze bardzo dziwne, takie nieznajome mi. czy to moize byc to ?szczerze mówiac nie chce mi sie wierzyć, że sie udało bo mój cykl był dziwny i w sumie troszke zaniedbalismy go :)

    "Dziecko to uwidoczniona miłość."058b337219f031a69b716a67456054c4.png
  • Leine Koleżanka
    Postów: 40 16

    Wysłany: 8 sierpnia 2013, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam plamienie implantacyjne w 32/33dc - trwało to tydzień. Brązowa wydzielina, mało na wkładce :)

    Test ciążowy robiłam w 41dc- 2 grube, pokaźne kreseczki :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 sierpnia 2013, 10:03

    Lissa, FlightlessBird, anmosek85, Ruda:) lubią tę wiadomość

  • Stinka Ekspertka
    Postów: 159 73

    Wysłany: 8 sierpnia 2013, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja druga ciaz i mialam plamienie od 5 dpo i trwalo 4 dni. Nie bylo na wkladce tylko jak w srodku sprawdzlam sluz to wtedy kilka ciemnych nitek krwi bylo.

    samira lubi tę wiadomość

    8599gov35hcg7r21.png
  • Lissa Autorytet
    Postów: 606 458

    Wysłany: 12 sierpnia 2013, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja jestem w 24 dpo i brak plamien . tez sie troche zdziwilam ale jak pisza dziewczyny ni etylko ja sie obeszlam bez tego :-)

    atdci09k18tcna0b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2013, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey

    Czy ktoś tu jeszcze zagląda :)

    Ja mam plamienie od niedzieli wieczorem (trochę brązowych i różowych niteczek). Nie wiem czy to plamienie implantacyjne? Ciągle o tym myślę ale test planuję zrobić w dniu @ ale nie wiem czy wytrwam :P

    Pozdrawiam i czekam na ewentualne spostrzeżenia...

    asik13 lubi tę wiadomość

  • martyna1989 Ekspertka
    Postów: 207 84

    Wysłany: 23 listopada 2013, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, powiedzcie mi jak zachowuje się szyjka podczas plamienia implantacyjnego? Otwiera się czy pozostaje zamknięta? Wczoraj miałam 7dzien fl i przy sprawdzaniu szyjki została na palcu czysta czerwona krew, szyjka twarda wysoki ale jakby na pol otwarta... Proszę o odpowiedz

    relgh371oy0mp19n.png
  • Neyla Autorytet
    Postów: 656 1876

    Wysłany: 26 stycznia 2014, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w pierwszej ciąży miałam niteczki krwi w 8dpo, w obecnej 9dpo trwające 3-4 dni brązowe plamienie.

    62b3591443.png
    8p3oyx8df4ipmqn6.png
  • Catherine Koleżanka
    Postów: 40 53

    Wysłany: 24 marca 2014, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kochane, ja mam aktualnue 33 dzień cyklu niby 5 dzien po ovulce od wczoraj mam plamienie brazowe, dziś doszło rozowe. Ciekawe czy bozia dala nam bobo czy @ znów wygra???? :( jutro jak nue bedzie potoku to raczej sprawa jasna :-)

    Chwalebny Ojcze, święty Dominiku, który otrzymałeś od Boga tyle pomocy dla tych, którzy polecają się Tobie w obrazie z Soriano , weź także i mnie pod swoją łaskawą opiekę i wyjednaj łaski dla duszy oraz inne dobrodziejstwa, tak mi obecnie potrzebne. Amen.
  • poczwarkah Autorytet
    Postów: 366 617

    Wysłany: 24 marca 2014, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też miałam plamienia implantacyjne 5 dni po owulacji i trwały 4 dni. Wszystko czerwoną świeżutką krwią, chociaż niezbyt obfite. Aż byłam zdziwiona że tak szybko okres przyszedł :) Ale była niespodzianka i jest ciąża :)

    h84f3e5e8fuu3igl.png
  • Catherine Koleżanka
    Postów: 40 53

    Wysłany: 25 marca 2014, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od dziś biorę Duphaston :-) plamienie mniejsze a tempka znow ciut w gorę, zobaczymy jak bedzie jutro no i ..... kiedy powinnam testować? Jak sadzicie?

    Chwalebny Ojcze, święty Dominiku, który otrzymałeś od Boga tyle pomocy dla tych, którzy polecają się Tobie w obrazie z Soriano , weź także i mnie pod swoją łaskawą opiekę i wyjednaj łaski dla duszy oraz inne dobrodziejstwa, tak mi obecnie potrzebne. Amen.
  • poczwarkah Autorytet
    Postów: 366 617

    Wysłany: 25 marca 2014, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Serio lekarz przepisał Ci Duphaston 5 dni po owulacji?! A miałaś chociaż badanie progesteronu?
    Dla mnie to jest mega dziwne...

    h84f3e5e8fuu3igl.png
  • Catherine Koleżanka
    Postów: 40 53

    Wysłany: 25 marca 2014, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No przepsał, bo mam za soba dwa aniolki i mam niski progesteron ogółem...

    Chwalebny Ojcze, święty Dominiku, który otrzymałeś od Boga tyle pomocy dla tych, którzy polecają się Tobie w obrazie z Soriano , weź także i mnie pod swoją łaskawą opiekę i wyjednaj łaski dla duszy oraz inne dobrodziejstwa, tak mi obecnie potrzebne. Amen.
  • loki-koki Ekspertka
    Postów: 231 61

    Wysłany: 17 maja 2014, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, to jest moj trzeci cykl i na siedem dni przed @ mialam plamienie, bylo to doslownie dwie trzy krople jakby krwi wymieszany ze sluzem mlecznym. po 4 dniach zrobilam test ciązowy czyli 3 dni przed @ i wyszedl test pozytywny blada druga kreska ale jednak widoczna - test powtorze za 3 dni

    Kaczuszka86 lubi tę wiadomość

    dqpranli4dnq2fwj.png
  • desou Autorytet
    Postów: 314 529

    Wysłany: 17 maja 2014, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 września 2014, 20:06

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2015, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba dołączę do fioletowych ;)
    od owu ciężkie piersi dzisiaj rzekomo 9dpo i w wc zobaczyłam taką nitkę z krwią

  • alciak Autorytet
    Postów: 1073 441

    Wysłany: 5 stycznia 2015, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Możliwe, żeby plamienie implantacyjne było jasnoróżowe, a nie brązowe niteczki jak większość z Was pisze? Przedwczoraj robiłam test był negatywny, wczoraj rano zauważyłam różowienie papieru, ale pomimo zrobiłam 2 testy - wyszły pozytywnie (cienka kreseczka), jestem w 29 dc, cykle 30-31 dniowe i po jednym poronieniu. Przy poprzedniej ciąży miałam podobną sytuację, dostałam luteinę, takie plamienie wystąpiło po kilku dniach od dnia miesiączki teraz jestem teoretycznie dzień przed, ostatecznie do poronienia doszło kilka tygodni później z powodu zatrzymania bety. Zrobiłam dziś betę, czekam na wynik i wizytę u lekarza. Ale może macie dla mnie jakieś uspokajające informacje :)?

    JULIA - godz. 7:27; 19.12.2016 r.
    57 cm, 3750 g szczęścia <3
    TYMON - godz. 9:16; 19.02.2020 r.
    57 cm, 3700 g szczęścia <3
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 5 stycznia 2015, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak czytam i czytam ten wątek i u mnie nie było zupełnie nic

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2015, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam, moze teat juz sie powtarza, ale moze uzyskam odpowiedz. milam bole podbrzusza take jakbym mila dostac okres, dotego bole jajnika lewego. to bylo tydzien temu. bylam u gina ale powiedzial ze wszytsko jest OK.. nastepnie dostalam tego dnia plamienie, drugi dzien obfite krwawienie i nastepnie znowu plamienie lacznie 5 dni, za wczesnie na miesciaczke-choc mozliwe. jdo tej pory nie wiem czy to byl okres czy plamienia. po plamieniu mialam bole znowu tak jak na miesciaczke trwaly 2-3dni coraz mniejsze, dzis bylam u gina znowu ale odpowiedz ta sama. po pytaniu czy jestem w ciazy powiedziala ze nic nie widzi i ze mam sie zglosic minimalnie za tydz z teste ciazowym poz jak bedzie. CO MAM MYSLEC, jakbym wiedziala ze mialam okres to by wykluczyla cieze, ale ze to bylo dziwne krawaienie i zdarzylo mi sie to pierwszy raz, a mam 28 lat, to nie wiem co myslec, tes zrobilam w dniu 14dc i negatywny, kolejny test w 16dc i tez negatywny. juz nie moge na nie patrzec..... poszlaby do innego ginekologa ale ciezko z terminami tylko ten jest w mare dostepny

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2015, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie plamienie wystąpiło 8 dpo trwało dwa dni, niewielkie, kolor jasnobrazowy lub jak kto woli kawy z mlekiem wystąpiło akurat w walentynki :-P co do objawów które mu towarzyszyły to miałam mega wzdęcia, strasznie chciało mi się pić brzuch raczej mnie nie bolał parę razy może parę razy poczułam jakieś uklucie;-)

    anecia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2015, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anecia u mnie test pokazał druga słaba kreskę 14 dpo, ja na Twoim miejscu zrobiłabym test z krwi i wtedy będziesz miała pewność jeżeli masz możliwość w Luxmedzie rano pobierają krew a ok 13-14 masz już wynik koszt u mnie w mieście 20zl wiec jest bardziej opłacalny niż kupowanie testów i co najważniejsze da Tobie pewność ;-) trzymam kciuki!!!

    anecia, Pauliśka lubią tę wiadomość

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ