X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Plamienie a luteina
Odpowiedz

Plamienie a luteina

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Imagination Przyjaciółka
    Postów: 93 143

    Wysłany: 29 listopada 2019, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, proszę podpowiedzcie, jestem w 5 tygodniu ciąży (4+1).
    3 dni temu wykonałam test ciążowy, nawet od tamtego czasu 4 i wszystkie pozytywne, kreska z dnia na dzień ciemniała.
    Dziś w terminie miesiączki, zaczęłam plamić na różowo. Zadzwoniłam do ginekologa , powiedział żebym zrobiła bete, no i że jestem prawdopodobnie w ciąży ale może być tak że jest to normalne lub powodem jest że poronie.. 13 grudnia mam wizytę i wtedy to kazał mi się pokazać.
    Mam w domu 9 miesięczne dziecko, wiadomo jak to ze snem.. Problemy ze snem wiem że generują problemy z progesteronem, a raczej mogą.. czy myślicie że powinnam udać się na IP i prosić o luteinę ? Czy czekać aż się samo rozwiąże ?

    mhsv3e5ei02s4p3v.png

    3jgx3e3kwvu3blbn.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ