X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Plamienie...
Odpowiedz

Plamienie...

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • mała 232 Koleżanka
    Postów: 33 2

    Wysłany: 20 lipca 2015, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny mam pytanie ponieważ wczoraj za bieliźnie zauważyłam ,że zaczęłam plamić ale nie była to taka czysta krew tylko bardziej brunatna wystraszyłam sie i pojechałam do gina zapisał duhespan i powiedział ,że nie jest źle ale dobrze wcale.Jestem niby w 5 tygodniu i 4 dniu ciąży potwierdziły to testy i beta(z niej wychodzi ,ze ciąża młodsza)i co za tym idzie gin jeszcze nic nie widział na monitorze.Kazał brać leki i za 4 dni pojawić sie na kontroli.Od wizyty u lekarza pojawił sie dosłownie 1 mini kropka na wkładce.A dzisiaj tylko takie jak by brudzenie brązowe ale tylko na papierze.Sama nie wiem czy to dobrze czy nie....miałyście tak kiedyś ?To jest moja 2 ciąża w 1 nic mi sie nie działo przeszłam ja książkowo gdyby nie rosnący brzuch to bym w ogóle nie wiedziała ,ze w niej jestem a teraz od samego początku jakieś cyrki :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lipca 2015, 12:14

    Aniołeczek [*] 22.07.2015 -6tc

    gg64j44jcony4hyw.png
  • Emcia1987 Koleżanka
    Postów: 91 8

    Wysłany: 20 lipca 2015, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spokojnie lek powinien zatrzymać plamienie musisz teraz dużo odpoczywać i słuchać zaleceń lekarza ja na dużej dawce luteiny jestem od samego początku ciąży. Na pewno będzie wszystko w porządku.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ