X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Plamienia w terminie miesiączki
Odpowiedz

Plamienia w terminie miesiączki

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • MiM Autorytet
    Postów: 1644 1908

    Wysłany: 5 października 2014, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,

    Przed chwilą zobaczyłam, po skorzystaniu z toalety taki brązowo-zółty śluz. Mniej więcej w tym terminie powinnam mieć okres. Brzuch mnie tak pobolewa ale nie są to skurcze. Wizyta w środę. Kurcze czy któraś z Was tak miała.

    03.02.2014
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2014, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam przez dwa tygodnie plamienie najpierw polecialomrozowego potem brązowy kolor ,to normalne jest kobiety tak mają nie które także nie martw się jak by ci więcej leciało jedz na pogotowie i ginekolog cię sprawdzi jak co .

  • MiM Autorytet
    Postów: 1644 1908

    Wysłany: 5 października 2014, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To nawet nie jest plamienie to jest raczej takie brudzenie. Ostatnie miałam z 2 tyg temu - wtedy ok, ale im bliżej wizyty u lekarza tym bardziej świruje, ale nie mam złych przeczuć. Zresztą już sama nie wiem :/
    Biorę duphaston 3*1 oraz luteine dopochwową 2*2. Tak naprawdę wszytko w rękach Boga...

    03.02.2014
  • agniesia1152 Znajoma
    Postów: 19 6

    Wysłany: 6 października 2014, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wczoraj dowiedziałam się że jestem w ciąży a dziś dostałam takiego brązowego plamienia właściwie to jest chyba taki śluz. Mam też takie krótkie pobolewania jak na @ i tak jakby czuję swoją macicę. Wiem że może to śmiesznie brzmi ale nie wiem jak to opisać. Do lekarza dopiero będę się zapisywać bo nie chcę też iść za wcześnie. Czy któraś z was też tak miała ?? z góry dziękuję za odpowiedzi

  • MiM Autorytet
    Postów: 1644 1908

    Wysłany: 6 października 2014, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tak miałam. Jak mnie bolały jajniki. A wkładki miałam "brudne". Szybko wzięłam od koleżanki duphaston i na własną rękę brałam po 2 tabletki na dobę. Oczywiście przyznałam się lekarzowi - Nawet mnie pochwalił :D.

    03.02.2014
  • agniesia1152 Znajoma
    Postów: 19 6

    Wysłany: 6 października 2014, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zobaczę co będzie jutro bo dziś dopiero pojawiło się to plamienie właśnie takie brudne nie było tego dużo ale było. A jak myślisz kiedy do gin się zapisywać ??

  • MiM Autorytet
    Postów: 1644 1908

    Wysłany: 6 października 2014, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz ja poszłam zaraz. Ostatnią miesiączkę miałam 4.08.2014r, a o ciąży wiedziałam od 1.09. Pewnie też bym długo nie poszła, ale przeziębiłam się i nie chciałam ryzykować więc 9.09 byłam już u lekarza i przy okazji dostałam L4.
    to był max 4tc.

    03.02.2014
  • agniesia1152 Znajoma
    Postów: 19 6

    Wysłany: 6 października 2014, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jeszcze zobaczę jak to będzie z tym plamieniem jak nie przejdzie to w tym tyg zadzwonię i umówię się na wizytę

  • czarna panda Autorytet
    Postów: 577 625

    Wysłany: 7 października 2014, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również miałam tak że plamiłam w dniu spodziewanej miesiączki, a raczej ,,brudziłam''. Byłam u lekarza i jest wszystko ok, biore progesteron. Mam nadzieje że u Was też będzie wszystko ok;)Lekarz mi powiedział żebym się oszczędzała ale widocznie moja ciąża taka jest że czasami ,,brudzę''.

    dxom6iye3mh7f98x.png
  • agniesia1152 Znajoma
    Postów: 19 6

    Wysłany: 7 października 2014, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za wasze odpowiedzi uspokoiły mnie one :) dziś już nie mam tego "brudzenia" i bardzo mnie to cieszy :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ