X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Plamienia przed okresem również w ciąży
Odpowiedz

Plamienia przed okresem również w ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Heavenlyfire Nowa
    Postów: 6 1

    Wysłany: 15 maja 2023, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    Potrzebuje informacji i wsparcia bo bardzo się stresuje.
    Staraliśmy się o dziecko od 5 miesięcy, byłam przekonana że coś jest ze mną nie tak bo od kilku miesięcy przed każdą miesiączką plamiłam, nawet 7 dni przed... owulacja potwierdzona w każdym cyklu odkąd się staraliśmy, progesteron 7dpo raz 22 a raz 19 przy normie do 15.
    Wszystkie podstawowe badania w normie.
    W tym cyklu 11po zobaczyłam blade kreski na dwóch testach, na szczęście na ten sam dzień byłam umówiona do ginekologa, który stwierdził że wszystko wygląda ciążowo ale lekkie plamienie jest. Dostałam progesteron 2x1. Wzięłam jedna wieczorem i rano pojechałam na badania, z których beta wyszła 65.9 a progesteron 33. Więc wszystko jest ok. A ja dziś 14po i plamie jeszcze bardziej, to takie wodniste brązowe uprawy. Dziś będę powtarzać bete po ponad 48h ale jestem w ogromnym stresie i zastanawiam się czy to plamienie oznacza tylko najgorsze. Jeśli któraś ma jakieś podobne doświadczenia to dajcie znać..

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ