BellyBestFriend
Odpowiedz
Forum > I trymestr > Plamienia przed okresem również w ciąży
Rozpocznij swój osobisty, inteligentny kalendarz ciąży BellyBestFriend!
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

Heavenlyfire
Nowa
Postów: 6
1

Wysłany: 15 maja, 07:55
Cytuj | (0) | Zgłoś
Cześć dziewczyny,
Potrzebuje informacji i wsparcia bo bardzo się stresuje.
Staraliśmy się o dziecko od 5 miesięcy, byłam przekonana że coś jest ze mną nie tak bo od kilku miesięcy przed każdą miesiączką plamiłam, nawet 7 dni przed... owulacja potwierdzona w każdym cyklu odkąd się staraliśmy, progesteron 7dpo raz 22 a raz 19 przy normie do 15.
Wszystkie podstawowe badania w normie.
W tym cyklu 11po zobaczyłam blade kreski na dwóch testach, na szczęście na ten sam dzień byłam umówiona do ginekologa, który stwierdził że wszystko wygląda ciążowo ale lekkie plamienie jest. Dostałam progesteron 2x1. Wzięłam jedna wieczorem i rano pojechałam na badania, z których beta wyszła 65.9 a progesteron 33. Więc wszystko jest ok. A ja dziś 14po i plamie jeszcze bardziej, to takie wodniste brązowe uprawy. Dziś będę powtarzać bete po ponad 48h ale jestem w ogromnym stresie i zastanawiam się czy to plamienie oznacza tylko najgorsze. Jeśli któraś ma jakieś podobne doświadczenia to dajcie znać..Dowiedz się więcej o swojej ciąży!

Sprawdź BellyBestFriend Premium

  • kontrola przyrostu wagi
  • śledzenie rozwoju ciąży
  • dieta dla ciąży

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)