X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Plamienia pomocy!
Odpowiedz

Plamienia pomocy!

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • MALINAK Koleżanka
    Postów: 38 6

    Wysłany: 15 listopada 2020, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka według miesiączki 8 tyg i nagłe dzis poczułam ze cos mi leci i nagle patrzę a na wkładce mam krew odrazu wpadłam w panikę i płacz. Ale to był moment pozniej to krwawienie sie zrobiło w plamienie. Od samego początku przyjmuję luteinę. Boje sie ze poroniłam. Dziewczyny czy któraś z was tak miałam a z dzieckiem bylo wszystko porządku

  • Nastkaa97 Autorytet
    Postów: 414 216

    Wysłany: 15 listopada 2020, 23:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana spokojnie. Nie możesz się denerwować. Każde plamienie powinno się skonsultować z lekarzem. Wiec jutro czym prędzej kontaktuj się z lekarzem. Nie mówię tego zeby cie wustarszyc ale zebys byla spokojniejsza. Wyobrażam sobie co mozesz czuć, dlatego sama na twoim miejscu bym tak zrobilo.
    Plamienia często się pojawiają i często nie są niczym złym.. tzn z dzidziusiem jest wszystko w porządku.
    Wiec spokojnie idz spac. A jutro spróbuj ogarnąć wozyte. Powiem Ci ze ostatnio od położnej sie dowiedziałam, że kobieta w ciąży w sytuacji kiedy występuje bol albo krwawienie MUSI zostać przyjęta od razu na badanie USG GDZIEKOLWIEK ! Czy to prywatnie czy na nfz. 🙂

    Jeszcze przypomniało mi się ze gdzieś czytalam, ze często wlasnie w 8 tyg pojawiają się plamienia, tak jakby w terminie kolejnej miesiaczki i nie jest to nic zlego.

    Daj znać jak uda Ci się coś dowiedzieć 🙂

    16.05.2021r. KLARA ❤
    Starania o drugiego maluszka od 05.2022r. ❤
    27.07.2022r. 10+2 - Aniołek [*] (wada genetyczna )
    Styczeń 2023r. - cb 💔
  • MALINAK Koleżanka
    Postów: 38 6

    Wysłany: 15 listopada 2020, 23:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak jestem juz umiwiona prywatnie jutro na 16. Pojechałam najpierw na izbę ale nie było to sensu bo 2 dni tam bym czekała ponieważ musze mieć ujemny wynik covid 😡. No w sumie teraz gdzieś bede w terminie kolejnej bo poprzednia 18 miala byc. Tak sie stresuję i boję. Modlę się żeby było wszystko dobrze. Jak aplikowałam luteinę to jeszcze miałam jaki śluz zabarwiony na brazowo. Ale na wkładce prawie juz nie mam.

  • Nastkaa97 Autorytet
    Postów: 414 216

    Wysłany: 16 listopada 2020, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysle, ze bedzie dobrze 🙂 bez paniki. Poobmo gorsza jest żywo czerwona krew jak leci niż plamienia. 🙂 No i jak brzuch nie boli to tez dobrze. Staraj się do tej 16 odpoxzywac w miarę możliwości.

    A z tymi testami ma xovid daj spokój. 🤬🤬 człowiek chyba by umierał to musieliby najpierw zrobic test.

    Ja we wtorek tez pojechałam na ize przyjęć bo mialam bole, od razu chcieli mnie przyjac bez robienia testu na szczescie. Ale że tak powiem stan nie był az tak zly wiec po prostu odpoczywałam przez ten czas, a dzisiaj mam juz swoja zaplanowana wizyte. 🙂

    Daj znać ❤😍

    16.05.2021r. KLARA ❤
    Starania o drugiego maluszka od 05.2022r. ❤
    27.07.2022r. 10+2 - Aniołek [*] (wada genetyczna )
    Styczeń 2023r. - cb 💔
  • MALINAK Koleżanka
    Postów: 38 6

    Wysłany: 16 listopada 2020, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poszłam szybiej i tak biję serduszko to najważniejsze 🥰🥰 ale niestety krwiak się zrobił i po prostu dlatego mialam to krwawienie. Ale lekarz mnie uspokoił ze jest wszystko porządku. Kazał dużo odpoczywać. No to ci powiem ze miałas szczęście. No to dobrze daj znać jak było na wizycie 😊😊😊😊

  • Nastkaa97 Autorytet
    Postów: 414 216

    Wysłany: 16 listopada 2020, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzisz ! Mowilam, że będzie dobrze ❤ ciesze sie bardzo 😍😍
    Duzo kobiet ma krwiaki, coraz częściej o tym słyszę. A jak lekarz mowi, ze dobrze to ekstra 🙂

    Ja mam na 15.30 wiec juz nie długo. Mam nadzieje, ze bedzie dobrze wszystko.

    16.05.2021r. KLARA ❤
    Starania o drugiego maluszka od 05.2022r. ❤
    27.07.2022r. 10+2 - Aniołek [*] (wada genetyczna )
    Styczeń 2023r. - cb 💔
  • MALINAK Koleżanka
    Postów: 38 6

    Wysłany: 16 listopada 2020, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj ulżyło mi ze jest dobrze😊😊☺☺


    U ciebie też będzie zobaczysz. 😊😊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 listopada 2020, 15:53

  • Nastkaa97 Autorytet
    Postów: 414 216

    Wysłany: 16 listopada 2020, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystki dobrze. Serduszko ładnie biło i maleństwo sie ruszało 🙂🙂🙂

    16.05.2021r. KLARA ❤
    Starania o drugiego maluszka od 05.2022r. ❤
    27.07.2022r. 10+2 - Aniołek [*] (wada genetyczna )
    Styczeń 2023r. - cb 💔
  • MALINAK Koleżanka
    Postów: 38 6

    Wysłany: 16 listopada 2020, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj jeju super 😁😁😁❤ a w którym tyg jesteś?

    Mi dziś z usg wyszło 6tyg 6 dni. A jeszcze 2 tyg temu byl sam pęcherzyk. Jak to się szybko zmienia 😀😀😀

  • Nastkaa97 Autorytet
    Postów: 414 216

    Wysłany: 16 listopada 2020, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem dokładnie 11+2 🙂
    Pani doktor juz zasugerowała plec, wyszło ze cos tam jest pomiędzy nogami, ale również dobrze to mogs byc rozpulchnione wargi sromowe takze jeszcze czekamy na określenie plci 🙂

    Bardzo szybko się to wszystko zmienia, bardzo 🙂

    16.05.2021r. KLARA ❤
    Starania o drugiego maluszka od 05.2022r. ❤
    27.07.2022r. 10+2 - Aniołek [*] (wada genetyczna )
    Styczeń 2023r. - cb 💔
  • MALINAK Koleżanka
    Postów: 38 6

    Wysłany: 16 listopada 2020, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O jeju to juz tak szybko mozna zobaczyć 😱
    A ty co myślisz masz jakieś przeczucia co to będzie 😃😃😃

  • Nastkaa97 Autorytet
    Postów: 414 216

    Wysłany: 16 listopada 2020, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie dziwne mi to jest i Pani doktor podkreśliła, że to tak 50/50 wiec biore to na dystans. Ja nic nie czuje powiem Ci, kompletnie hehe 🙂 jakos tak wszystko mi jedno, a objawy odnosnie babcinych sposobów na plec to wszystko jest pomieszane. 🙂

    16.05.2021r. KLARA ❤
    Starania o drugiego maluszka od 05.2022r. ❤
    27.07.2022r. 10+2 - Aniołek [*] (wada genetyczna )
    Styczeń 2023r. - cb 💔
  • MALINAK Koleżanka
    Postów: 38 6

    Wysłany: 16 listopada 2020, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahah no tak. 😅😅 Najważniejsze zeby dzieciątko było zdrowe 😊😊. A kiedy masz kolejne usg 😀😀😀😀

  • Nastkaa97 Autorytet
    Postów: 414 216

    Wysłany: 16 listopada 2020, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie, musi być zdrowe i to jest najważniejsze 🙂 akurat tak sie sklada ze za dwa tygodnie mam prenatalne, wiec znowu z maleństwem sie zobaczymy nie długo 🙂

    16.05.2021r. KLARA ❤
    Starania o drugiego maluszka od 05.2022r. ❤
    27.07.2022r. 10+2 - Aniołek [*] (wada genetyczna )
    Styczeń 2023r. - cb 💔
  • MALINAK Koleżanka
    Postów: 38 6

    Wysłany: 16 listopada 2020, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja właśnie mam listę jakie badania z krwi musze zrobić. Ale najbardziej mnie przeraża glukoza nadczo. Bo ja niestety mam straszne mdłości i po prostu ciagle muszę cos jeść i w tedy mi przechodzi. A jak pomyślę że musze iść nadczo to az mi sie słabo robi 🤣😂😂😂😂.


    O no to szybko zleci to 2 tygodnie 😀😀😀

  • Nastkaa97 Autorytet
    Postów: 414 216

    Wysłany: 17 listopada 2020, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uuu faktycznie,wspolczuje. Ale niestety trzeba się pomęczyć hihi 🙂🙂

    Pewnie ze szybko zleci, ale bedzie większy stres bo te prenatalne to wiadomo ☹

    16.05.2021r. KLARA ❤
    Starania o drugiego maluszka od 05.2022r. ❤
    27.07.2022r. 10+2 - Aniołek [*] (wada genetyczna )
    Styczeń 2023r. - cb 💔
  • MALINAK Koleżanka
    Postów: 38 6

    Wysłany: 17 listopada 2020, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to napewno większy stres ale trzeba być dobrej myśli 😊😊😊 Napewno jest wszystko porządku 😊😊😊

    No mam nadzieję że szybko mi przejdzie bo czuję się strasznie osłabiona. Ale no niestety takie uroki ciąży 🙂🙂🙂

  • lukaszkowa Autorytet
    Postów: 2759 1866

    Wysłany: 19 listopada 2020, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny - cześć, dołączam do grona plamiących/krwawiących. U mnie to krwiak podkosmówkowy. Mam pytanie, czy wy przy wypróżnieniach też bardziej potem krwawicie? U mnie tak jest, teoretycznie wiem, że ma to sens i nie powinnam się bardzo niepokoić ale jak tak pójdzie to niedługo nabawię się jakiejś fobii...

    👪🐶🌲
    Invimed Poznań
    Udana II procedura IVF, 4 transfer (Intralipid, Prograf, Encorton).
    Janek - 13/07/2021 4130g, 58cm szczęścia.
    Marzec 2023 - ciąża naturalna.
    Basia - 6/12/2023 3680g
  • Nastkaa97 Autorytet
    Postów: 414 216

    Wysłany: 19 listopada 2020, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, wiesz co ja sie nie wypowiem, bo nie plamie akurat, ale myślę że to normalne. Jednak najlepiej zapytac lekarza o tą kwestię zeby mieć 100% pewności 🙂
    Zdrowka zycze 🙂

    16.05.2021r. KLARA ❤
    Starania o drugiego maluszka od 05.2022r. ❤
    27.07.2022r. 10+2 - Aniołek [*] (wada genetyczna )
    Styczeń 2023r. - cb 💔
  • MALINAK Koleżanka
    Postów: 38 6

    Wysłany: 20 listopada 2020, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lukaszkowa wrote:
    Dziewczyny - cześć, dołączam do grona plamiących/krwawiących. U mnie to krwiak podkosmówkowy. Mam pytanie, czy wy przy wypróżnieniach też bardziej potem krwawicie? U mnie tak jest, teoretycznie wiem, że ma to sens i nie powinnam się bardzo niepokoić ale jak tak pójdzie to niedługo nabawię się jakiejś fobii...





    Hej wiesz co u mnie bylo tak ze krew poleciałam 2 min później mialam lekkie plamienia a po kolo 1 dniu juz ustąpiło. Bylam wczoraj juz na usg tym prawidłowym wiec u mnie nic nie było już po tym krwawieniu. No musisz iść do lekarza my nic nie pomożemy Ci.

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ