X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Plamienia pomocy!
Odpowiedz

Plamienia pomocy!

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2020, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja wczoraj miałam jakby na papierze nitke krwi w śluzie, ale tylko raz i jedną potem już nie, więc chyba się tym nie przejmuje, powiem o tym lekarzowi w środę.

  • Nastkaa97 Autorytet
    Postów: 414 216

    Wysłany: 23 listopada 2020, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najlepiej pqoeidziec. Jeśli nie ma bólów i więcej plamień to nie powinno to być nic złego 🙂

    16.05.2021r. KLARA ❤
    Starania o drugiego maluszka od 05.2022r. ❤
    27.07.2022r. 10+2 - Aniołek [*] (wada genetyczna )
    Styczeń 2023r. - cb 💔
  • PszczółkaBasia Ekspertka
    Postów: 147 345

    Wysłany: 25 listopada 2020, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Ja dziś w nocy myślałam że zawału dostanę. Poszłam w nocy do łazienki i patrzę a mam jakieś różowe plamienie. Wzięłam progesteron i no-spe odruchowo.
    Nie wiem czy dobrze ale narazie jest ok.
    Trochę się tych plamień boje
    Wczoraj beta 14467 - 17 dpt.

  • Nowa_Monika Koleżanka
    Postów: 55 64

    Wysłany: 25 listopada 2020, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Który tydzień?
    Ja powiem na swoim przykładzie w maju poroniłam byla to ciaza biochemiczna za szybko poszłam do ginekologa potem były ciemno brązowe plamienia a tydzien później juz okres(czyli poronienie). Pod koniec września zrobila kolejny test pokazaly się 2 piękne kreski. Ale postanowiłam poczekać i wizytę u ginekologa miałam pod koniec października czyli prawie miesiąc. A tym czasie bardzo się bałam o plamienia na początku nic nie było a potem jakoś 2tyg przed wizytą miałam plamienia ale bardzo jasne taka kawa jasna ledwo widoczne ale jak się obserwuje to widać i raz miałam raz nie. Stwierdziłam jeśli moja fasolka jest silna i to nic nie groźnego będzie dobrze. Nie brałam nic czekałam do wizyty. Na wizycie okazało się wszystko dobrze a pani powiedziała że plamienia leciutkie się zdarzają gorzej jak by były obfite kilka dni a takie przy podcieraniu to ok. No i dzis 13tydz. A z fasolka wszystko dobrze

  • PszczółkaBasia Ekspertka
    Postów: 147 345

    Wysłany: 25 listopada 2020, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dopiero jest to 5 tydz, ale w sierpniu poroniłam też w 5 tyg i każde plamienie się boje.
    Na szczęście już jest czysto. Rano jeszcze było trochę kawa z mlekiem.
    Jutro mam lekarza. Może coś się dowiem

  • Nowa_Monika Koleżanka
    Postów: 55 64

    Wysłany: 25 listopada 2020, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znam to uczucie naprawdę. Oby wszystko bylo dobrze. Powodzenia 😉😊

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ