X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr plamienia
Odpowiedz

plamienia

Oceń ten wątek:
  • kookana1987 Autorytet
    Postów: 305 339

    Wysłany: 19 października 2013, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje Drogie dzis zaczelam plamic :/
    Plamie jasna krwia, i caly dzien czuje ze leci ze mnie sluz. Czy to normalne?
    Do lekaza ide w nastepnym tyg :/

    (20/10/2013)- naturalnie 6 tyg. [*]
    (21/02/2014)(09/05/2014)(11/01/2015)- inseminacje
    (28/09/2015) - punkcja-brak komórek jajowych
    (18/03/2016) - punkcja (2 blastki 2BB)
    (23/03/2016)(25/05/2016) - transfery :(
    (13/03/2017) - punkcja (6 zarodków 1 klasy)
    (16/03/2017) - transfer 2 zarodkow
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2013, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 września 2014, 23:13

    Martynika lubi tę wiadomość

  • Limerikowo Autorytet
    Postów: 4981 4381

    Wysłany: 19 października 2013, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marysia Ci ok napisala, trzeba to szybko skonsultowac jesli Ci zalezy na ciazy
    jasna krew niekoniecznie wrozy najgorsze, trzeba lezec i na max dawkach progesteronu

    tez na forum w dziale ciaza jest topik o plamieniach na pocz ciazy

    Powodzenia!

    dżelka lubi tę wiadomość

    201406062165.png
    3i49sg18rif9ypsm.png
    relgj44ju5k6m78v.png
  • magdalena Autorytet
    Postów: 1681 1163

    Wysłany: 19 października 2013, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plamienie zawsze budzi niepokój nie pozostawiaj tego bez echa!

    dqpri09knl7nzqjn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2013, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też zaczełam plamić troszkę w sobote byłam u gina mam 3x 100 dopochwową luteinę i mam leżeć ....

  • Martynika Autorytet
    Postów: 3162 5672

    Wysłany: 22 października 2013, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kookana1987 wrote:
    Moje Drogie dzis zaczelam plamic :/
    Plamie jasna krwia, i caly dzien czuje ze leci ze mnie sluz. Czy to normalne?
    Do lekaza ide w nastepnym tyg :/

    kookana, widzę po Twoim wykresie, że rozpoczęłaś nowy cykl, bardzo mi przykro, ale mocno wierzę, że starania szybko zaoowocują donoszoną ciążą. Też to przechodziłam, a w piątek kończę ósmy tydzień :). Będzie dobrze!

    Nie wiem, czy w końcu trafiłaś do lekarza, ale warto sprawdzić za jakiś czas, czy beta nie jest już podwyższona, a jeśli tylko zaczniesz czuć się źle/będziesz gorączkować, natychmiast jedź do szpitala, bo to może oznaczać, że macica nie oczyściła się należycie.

    A dla innych dziewczyn we wczesnej ciąży:
    Nie traktujcie ŻADNEGO plamienia jako normalne. Owszem, są kobiety, które plamią i nie oznacza to niczego złego, ale nie można tego przyjmować za regułę.
    Gdy tylko zauważycie plamienie/krwawienie, jedźcie prędko na dyżur ginekologiczny do najbliższego szpitala. Mogą wiele nie pomóc, bo bardzo dużo wczesnych ciąż kończy się poronieniem, o czym czasem nawet nie mamy pojęcia, ale warto wiedzieć, że tego typu rzeczy trzeba skontrolować.

  • Neyla Autorytet
    Postów: 656 1876

    Wysłany: 27 stycznia 2014, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj zobaczyłam brązowy śluz, na 14:00 mam wizytę u gina. Mam nadzieję, że wszystko jest O.K.

    62b3591443.png
    8p3oyx8df4ipmqn6.png
  • Atra81 Koleżanka
    Postów: 55 31

    Wysłany: 27 stycznia 2014, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Neyla daj znać co lekarz powiedział. Ja od rana mam plamienia, a wizyta dopiero w środę.Właściwie to na wkładce nic nie ma, tylko na papierze. Bardzo się boję.

    694032qf33k11a3t.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2014, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja zaczelam plamic tak samo, było tego bardzo mało ale dwa dni pozniej doszło niestety do poronienia. Pozsotaje lezec i leki na podtrzymanie, tyle mozesz zrobic

  • Atra81 Koleżanka
    Postów: 55 31

    Wysłany: 29 stycznia 2014, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj mąż zawiózł mnie na izbę przyjęć szpitala ginekologicznego. Doktorka mnie zbadała, potwierdziła wczesną ciąże 6 t.Nie mogła od razu zrobić usg bo musiała by mnie przyjąć na oddział. Dzisiaj mam umówioną wcześniej wizytę u mojego gina, więc dostałam Luteinę pod język i nie poszłam dziś do pracy.Temp wybiła w górę a mi jest lepiej. plamienie w zaniku ale i tak byle do wizyty u gina. ...

    694032qf33k11a3t.gif
  • Atra81 Koleżanka
    Postów: 55 31

    Wysłany: 5 lutego 2014, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plamienie minęło po Duph., luteinie, witaminach i leżeniu plackiem. Od dwóch dni żadnych dolegliwości, tylko spaaaaaaaaaać mi się masakrycznie chce.USG w sobotę. Przeglądając forum to obawiam się kilku rzeczy ale nie chcę zapeszać.

    h4zprjjgyvw1ycyq.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego 2014, 12:35

    694032qf33k11a3t.gif
  • aga2319 Ekspertka
    Postów: 262 97

    Wysłany: 6 lutego 2014, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :):):)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września 2017, 19:59

  • Atra81 Koleżanka
    Postów: 55 31

    Wysłany: 6 lutego 2014, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli możesz do niej zadzwonić zapytaj o wspomaganie, może luteina? Najważniejsze nie ignorować. Być może to nic grożnego ale warto się upewnić. Jeżeli nie możesz udać się do gin, spróbuj na izbę przyjęć do szpitala położniczo - ginekol.

    Pozdrawiam

    694032qf33k11a3t.gif
  • Vilenka Przyjaciółka
    Postów: 78 42

    Wysłany: 11 lutego 2014, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny!
    Dziś rano test 28dc -pozytyw (wow) ,wczoraj rano miałam plamienia brązowe połączone z bólami okresowymi (ale lżejszymi niż zwykle)- myślałam że @ się rozkręca. Dziś byłam na wizycie u gina, nic nie widział niepokojącego, śluz kremowy.
    Jednakże ja widzę że ten śluz jest kremowo-brązowy.
    Lekarz zapisał dupka gdyby plamienia się pojawiły. I mam dylemat czy mam go brać czy poczekać... co myślicie? nigdy nie miałam plamień przed @...

    https://ovufriend.pl/graph/053f6db7c9418e369c82a0e4146c6754

    7u22flw1a3vjzwk7.png
  • Vilenka Przyjaciółka
    Postów: 78 42

    Wysłany: 11 lutego 2014, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czy ktoś

    7u22flw1a3vjzwk7.png
  • sylwiob Znajoma
    Postów: 24 12

    Wysłany: 11 lutego 2014, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vilenka - w tym dniu może być plamienie implantacyjne, jak lekarz zalecił branie leków to nie czekaj, to może uratowac ciążę :)

  • Vilenka Przyjaciółka
    Postów: 78 42

    Wysłany: 11 lutego 2014, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plamienie jakby się skończyło, beta dziś 126...... więc nie wiem jestem w rozterce;/

    7u22flw1a3vjzwk7.png
  • tyger Autorytet
    Postów: 1025 728

    Wysłany: 27 lutego 2014, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja plamilam na poczatku przez okolo 2 tygodnie. Bylam przerazona.Mieszkam w UK a tu sie ciaz nie ratuje. Ciezko mi bylo to zrozumiec dlaczego nie moga mi dac dupka. Wyjasnili mi to ze na podstawie wielu badan jakie byly robione w UK stwierdzono, ze slaba ciaza i tak i tak sie zakonczy. Oni dadza ci dupka a jak go przestaniesz brac to poronisz np w 20 tygodniu. Wybieraja mniejsze zlo. Lepiej poronic we wczesnej ciazy niz rozkochac sie w swoim dzieciatku, kupowac ubranka i wtedy dopiero go stracic.Nie ma badan ktore potwierdzaja ze dupki ratuja ciaze. Niestety w polsce tylko cos i od razu masa lekow. Ja swoje plamienia przetrwalam bo tak mialo byc. Duzo odpoczywalam i lezalam zeby nie pompowac krwi do organizmu.
    Wiem ze ciezko jest zrozumiec takie podejscie. Ja plakalam i klocilam sie z nimi. Po dluzszym zastanowieniu spokornialam. Jesli mialabym wybierac to wolalabym poronic wczeniej niz pozniej.

    madiiiii, Anoolka, Krysti lubią tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]1kk0h371zoz0wcto.png[/link]

    3jvzj44jkepasfzk.png
  • enya81 Debiutantka
    Postów: 9 1

    Wysłany: 3 marca 2014, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plamienia brązową krwią mogą oznaczać krwiaka w macicy. Ja takiego mam i plamię, raz jest to po prostu brązowa maź a innym razem taka bardziej woda. Jestem po 4 poronieniach, łykam codziennie acard i kłuję się fraxipariną i stąd najprawdopodobniej krwiak. W sobotę byłam na USG - serduszko dzidziusia biło:) W środę jadę na kolejne USG skonsultować te plamienia. W szpitalu kiedy pojechałam na samym początku ciaży z brudzeniami jakoś nikt sie za bardzo nie przejął a niektórzy lekarze twierdzili że to normalne. Mam nadzieję że tym razem wszystko skończy się szczęśliwie:)

    mama córeczki 07.04.2007 i 4 aniołków (2011-2013)
  • KasiaMJ Autorytet
    Postów: 288 242

    Wysłany: 4 marca 2014, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Jestem w 7 t.c., w grudniu poroniłam pod koniec 7 tygodnia. Teraz zaczęło mi się delikatne plamienie i wykupiłam duphaston, bo lekarz powiedział, że mam wysoki progesteron i nie muszę go brać od początku, ale jakby coś się działo, to mam brać. Dziś rano było już bardzo słabe plamienie, ale teraz kuje mnie w podbrzuszu i jest więcej krwi (od początku jest brązowa). Może zwiększyc dawkę na 3 razy dziennie? USG mam w piątek.

    zrz6sg18nurk8eki.png[/url]23b4270bd76f9de3.png[/url]
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ