X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr plamienia
Odpowiedz

plamienia

Oceń ten wątek:
  • aniafk Autorytet
    Postów: 1433 974

    Wysłany: 22 maja 2014, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w pierwszej ciąży miałam lekko brązowe plamienia przez 3 miesiące, brałam progesteron i jeszcze pracowałam na nocna zmianę, nie było mowy o odpoczynku. Urodziłam zdrowe dziecko w terminie. W następnej ciąży zaczęłam plamić w 5 tygodniu, raz na beżowo, raz z odrobiną krwi, a czasami nawet miałam przerwę 3 dni pomiędzy plamieniami, żadnych bóli przy tym nie było - może czasami dół kręgosłupa. Po 4 tygodniach tych skąpych plamień okazało się , że dzidzia nie żyje - właśnie od 4 tygodni. Tym razem nie pracowałam, oszczędzałam się ile można.
    Jak widać każdy przypadek plamień jest inny i co innego wróży, może u Ciebie jest taką mini miesiączką, która zdarza się na początku ciąży.

    zuZic lubi tę wiadomość

    82dopiqvflbgbpkd.png
    1kk0x1hp3dsy5yue.png
  • kolbusia Koleżanka
    Postów: 43 16

    Wysłany: 18 czerwca 2014, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi wczoraj rano pojawiło się brązowe plamienie wieczorem było już barwy czerwonej. Dziś poszłam do swojego gin i widać że dzidzia urosła ale jest problem ze znalezieniem bijącego serca. Mówiła że coś widzi ale nie jest pewna. Mam brać duspasthon 3x1 i w poniedziałek na kontrole. Dała mi także w razie jak zacznę krwawić skierowanie do szpitala. Oby się nie przydało. Staram się myśleć pozytywnie i nie denerwować ale nie da się wyłączyć emocji.

    suwaczek_N18yMDEzLTA4LTMxXzIwMTQtMTEtMTg=.jpg
  • dorma Debiutantka
    Postów: 15 4

    Wysłany: 22 czerwca 2014, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny u mnie dzis poczatek 8 tygodnia. wczoraj rano zaczełam plamic brazowa wyzielina pojechalam na izbe, lekaz stwierdził bijace serduszko :) moja radosc była nieokreslona wspaniłe uczucie, ale stwierdzial ze nic niepokojacego ni widzi kazal mi brac luteine na ktora nawet nie dał recepty bo stwierdzil ze w sobote popoludniu gabinety ginekologiczne sa czynne i mam jechac do jakiegos gina bo ona mnie moze zatrzymac w szpitalu ale nie ma podstaw bo z takim plamieniem sie wogule nie powinnam pojawiac na szpitalu, wiecie dziewczyny serce mi peklo ale załatwiłam recepte na luteine skontaktowałam sie z barzo sympatyczna pania doktor kazala mi brac luteine dopochwoow 2 razy dziennie i w poniedzialek na ktontrole. nietstey caly wieczór nie plamiłam a krwawiłam czysta krwia ze skrzepami
    + silny ból jajników normalnie jak bym miala okres fakt jakbym nie była w ciazy powinnam miec w tym momencie okres, jestem przerazona, co chwile chodze do azienki sprawdzam wkładkr raz mam krew raz plamienie, pieprzona suzba zdrowia i swiatecne dyzury. boje sie ze jutro pojde na wizyte i dowiem sie ze juz po wszystkim :(:(:(:(:( nierozumiem tylko jak mozena tak potraktowac pacjentke ktora jest przerazona i boi sie o swoja ciaze :(:( wiecie ale uslyszec boijace serduszko jest czyms pieknym mam nadzieje ze ten przypaek nie wpłynie negatywnie na dalsze starania o melanstwo :9 tak bardzo pragnelismy niunia :(:(:( to nasze pierwsze dziecko kilka tygodni przed slubem jestem załamana :(:(


  • isabelle Autorytet
    Postów: 2399 2736

    Wysłany: 22 czerwca 2014, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dorma wrote:
    hej dziewczyny u mnie dzis poczatek 8 tygodnia. wczoraj rano zaczełam plamic brazowa wyzielina pojechalam na izbe, lekaz stwierdził bijace serduszko :) moja radosc była nieokreslona wspaniłe uczucie, ale stwierdzial ze nic niepokojacego ni widzi kazal mi brac luteine na ktora nawet nie dał recepty bo stwierdzil ze w sobote popoludniu gabinety ginekologiczne sa czynne i mam jechac do jakiegos gina bo ona mnie moze zatrzymac w szpitalu ale nie ma podstaw bo z takim plamieniem sie wogule nie powinnam pojawiac na szpitalu, wiecie dziewczyny serce mi peklo ale załatwiłam recepte na luteine skontaktowałam sie z barzo sympatyczna pania doktor kazala mi brac luteine dopochwoow 2 razy dziennie i w poniedzialek na ktontrole. nietstey caly wieczór nie plamiłam a krwawiłam czysta krwia ze skrzepami
    + silny ból jajników normalnie jak bym miala okres fakt jakbym nie była w ciazy powinnam miec w tym momencie okres, jestem przerazona, co chwile chodze do azienki sprawdzam wkładkr raz mam krew raz plamienie, pieprzona suzba zdrowia i swiatecne dyzury. boje sie ze jutro pojde na wizyte i dowiem sie ze juz po wszystkim :(:(:(:(:( nierozumiem tylko jak mozena tak potraktowac pacjentke ktora jest przerazona i boi sie o swoja ciaze :(:( wiecie ale uslyszec boijace serduszko jest czyms pieknym mam nadzieje ze ten przypaek nie wpłynie negatywnie na dalsze starania o melanstwo :9 tak bardzo pragnelismy niunia :(:(:( to nasze pierwsze dziecko kilka tygodni przed slubem jestem załamana :(:(

    Dorma, nie martw się i nie miej złych myśli. Może nasilone plamienie czy krwawienie to efekt luteiny dopochwowo? Słyszałam, że potrafi podrażniać. Trzymam kciuki, żeby jutro okazało się na kontroli, że wszystko jest ok!

    0d1yskjom1pl8rx5.png
    mhsvrl68zjjdct5d.png
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ