X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr plamienia
Odpowiedz

plamienia

Oceń ten wątek:
  • kookana1987 Autorytet
    Postów: 305 339

    Wysłany: 19 października 2013, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje Drogie dzis zaczelam plamic :/
    Plamie jasna krwia, i caly dzien czuje ze leci ze mnie sluz. Czy to normalne?
    Do lekaza ide w nastepnym tyg :/

    (20/10/2013)- naturalnie 6 tyg. [*]
    (21/02/2014)(09/05/2014)(11/01/2015)- inseminacje
    (28/09/2015) - punkcja-brak komórek jajowych
    (18/03/2016) - punkcja (2 blastki 2BB)
    (23/03/2016)(25/05/2016) - transfery :(
    (13/03/2017) - punkcja (6 zarodków 1 klasy)
    (16/03/2017) - transfer 2 zarodkow
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2013, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 września 2014, 23:13

    Martynika lubi tę wiadomość

  • Limerikowo Autorytet
    Postów: 4981 4381

    Wysłany: 19 października 2013, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marysia Ci ok napisala, trzeba to szybko skonsultowac jesli Ci zalezy na ciazy
    jasna krew niekoniecznie wrozy najgorsze, trzeba lezec i na max dawkach progesteronu

    tez na forum w dziale ciaza jest topik o plamieniach na pocz ciazy

    Powodzenia!

    dżelka lubi tę wiadomość

    201406062165.png
    3i49sg18rif9ypsm.png
    relgj44ju5k6m78v.png
  • magdalena Autorytet
    Postów: 1681 1163

    Wysłany: 19 października 2013, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plamienie zawsze budzi niepokój nie pozostawiaj tego bez echa!

    dqpri09knl7nzqjn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2013, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też zaczełam plamić troszkę w sobote byłam u gina mam 3x 100 dopochwową luteinę i mam leżeć ....

  • Martynika Autorytet
    Postów: 3162 5672

    Wysłany: 22 października 2013, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kookana1987 wrote:
    Moje Drogie dzis zaczelam plamic :/
    Plamie jasna krwia, i caly dzien czuje ze leci ze mnie sluz. Czy to normalne?
    Do lekaza ide w nastepnym tyg :/

    kookana, widzę po Twoim wykresie, że rozpoczęłaś nowy cykl, bardzo mi przykro, ale mocno wierzę, że starania szybko zaoowocują donoszoną ciążą. Też to przechodziłam, a w piątek kończę ósmy tydzień :). Będzie dobrze!

    Nie wiem, czy w końcu trafiłaś do lekarza, ale warto sprawdzić za jakiś czas, czy beta nie jest już podwyższona, a jeśli tylko zaczniesz czuć się źle/będziesz gorączkować, natychmiast jedź do szpitala, bo to może oznaczać, że macica nie oczyściła się należycie.

    A dla innych dziewczyn we wczesnej ciąży:
    Nie traktujcie ŻADNEGO plamienia jako normalne. Owszem, są kobiety, które plamią i nie oznacza to niczego złego, ale nie można tego przyjmować za regułę.
    Gdy tylko zauważycie plamienie/krwawienie, jedźcie prędko na dyżur ginekologiczny do najbliższego szpitala. Mogą wiele nie pomóc, bo bardzo dużo wczesnych ciąż kończy się poronieniem, o czym czasem nawet nie mamy pojęcia, ale warto wiedzieć, że tego typu rzeczy trzeba skontrolować.

  • Neyla Autorytet
    Postów: 656 1876

    Wysłany: 27 stycznia 2014, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj zobaczyłam brązowy śluz, na 14:00 mam wizytę u gina. Mam nadzieję, że wszystko jest O.K.

    62b3591443.png
    8p3oyx8df4ipmqn6.png
  • Atra81 Koleżanka
    Postów: 55 31

    Wysłany: 27 stycznia 2014, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Neyla daj znać co lekarz powiedział. Ja od rana mam plamienia, a wizyta dopiero w środę.Właściwie to na wkładce nic nie ma, tylko na papierze. Bardzo się boję.

    694032qf33k11a3t.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2014, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja zaczelam plamic tak samo, było tego bardzo mało ale dwa dni pozniej doszło niestety do poronienia. Pozsotaje lezec i leki na podtrzymanie, tyle mozesz zrobic

  • Atra81 Koleżanka
    Postów: 55 31

    Wysłany: 29 stycznia 2014, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj mąż zawiózł mnie na izbę przyjęć szpitala ginekologicznego. Doktorka mnie zbadała, potwierdziła wczesną ciąże 6 t.Nie mogła od razu zrobić usg bo musiała by mnie przyjąć na oddział. Dzisiaj mam umówioną wcześniej wizytę u mojego gina, więc dostałam Luteinę pod język i nie poszłam dziś do pracy.Temp wybiła w górę a mi jest lepiej. plamienie w zaniku ale i tak byle do wizyty u gina. ...

    694032qf33k11a3t.gif
  • Atra81 Koleżanka
    Postów: 55 31

    Wysłany: 5 lutego 2014, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plamienie minęło po Duph., luteinie, witaminach i leżeniu plackiem. Od dwóch dni żadnych dolegliwości, tylko spaaaaaaaaaać mi się masakrycznie chce.USG w sobotę. Przeglądając forum to obawiam się kilku rzeczy ale nie chcę zapeszać.

    h4zprjjgyvw1ycyq.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego 2014, 12:35

    694032qf33k11a3t.gif
  • aga2319 Ekspertka
    Postów: 262 97

    Wysłany: 6 lutego 2014, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :):):)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września 2017, 19:59

  • Atra81 Koleżanka
    Postów: 55 31

    Wysłany: 6 lutego 2014, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli możesz do niej zadzwonić zapytaj o wspomaganie, może luteina? Najważniejsze nie ignorować. Być może to nic grożnego ale warto się upewnić. Jeżeli nie możesz udać się do gin, spróbuj na izbę przyjęć do szpitala położniczo - ginekol.

    Pozdrawiam

    694032qf33k11a3t.gif
  • Vilenka Przyjaciółka
    Postów: 78 42

    Wysłany: 11 lutego 2014, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny!
    Dziś rano test 28dc -pozytyw (wow) ,wczoraj rano miałam plamienia brązowe połączone z bólami okresowymi (ale lżejszymi niż zwykle)- myślałam że @ się rozkręca. Dziś byłam na wizycie u gina, nic nie widział niepokojącego, śluz kremowy.
    Jednakże ja widzę że ten śluz jest kremowo-brązowy.
    Lekarz zapisał dupka gdyby plamienia się pojawiły. I mam dylemat czy mam go brać czy poczekać... co myślicie? nigdy nie miałam plamień przed @...

    https://ovufriend.pl/graph/053f6db7c9418e369c82a0e4146c6754

    7u22flw1a3vjzwk7.png
  • Vilenka Przyjaciółka
    Postów: 78 42

    Wysłany: 11 lutego 2014, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czy ktoś

    7u22flw1a3vjzwk7.png
  • sylwiob Znajoma
    Postów: 24 12

    Wysłany: 11 lutego 2014, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vilenka - w tym dniu może być plamienie implantacyjne, jak lekarz zalecił branie leków to nie czekaj, to może uratowac ciążę :)

  • Vilenka Przyjaciółka
    Postów: 78 42

    Wysłany: 11 lutego 2014, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plamienie jakby się skończyło, beta dziś 126...... więc nie wiem jestem w rozterce;/

    7u22flw1a3vjzwk7.png
  • tyger Autorytet
    Postów: 1025 728

    Wysłany: 27 lutego 2014, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja plamilam na poczatku przez okolo 2 tygodnie. Bylam przerazona.Mieszkam w UK a tu sie ciaz nie ratuje. Ciezko mi bylo to zrozumiec dlaczego nie moga mi dac dupka. Wyjasnili mi to ze na podstawie wielu badan jakie byly robione w UK stwierdzono, ze slaba ciaza i tak i tak sie zakonczy. Oni dadza ci dupka a jak go przestaniesz brac to poronisz np w 20 tygodniu. Wybieraja mniejsze zlo. Lepiej poronic we wczesnej ciazy niz rozkochac sie w swoim dzieciatku, kupowac ubranka i wtedy dopiero go stracic.Nie ma badan ktore potwierdzaja ze dupki ratuja ciaze. Niestety w polsce tylko cos i od razu masa lekow. Ja swoje plamienia przetrwalam bo tak mialo byc. Duzo odpoczywalam i lezalam zeby nie pompowac krwi do organizmu.
    Wiem ze ciezko jest zrozumiec takie podejscie. Ja plakalam i klocilam sie z nimi. Po dluzszym zastanowieniu spokornialam. Jesli mialabym wybierac to wolalabym poronic wczeniej niz pozniej.

    madiiiii, Anoolka, Krysti lubią tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]1kk0h371zoz0wcto.png[/link]

    3jvzj44jkepasfzk.png
  • enya81 Debiutantka
    Postów: 9 1

    Wysłany: 3 marca 2014, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plamienia brązową krwią mogą oznaczać krwiaka w macicy. Ja takiego mam i plamię, raz jest to po prostu brązowa maź a innym razem taka bardziej woda. Jestem po 4 poronieniach, łykam codziennie acard i kłuję się fraxipariną i stąd najprawdopodobniej krwiak. W sobotę byłam na USG - serduszko dzidziusia biło:) W środę jadę na kolejne USG skonsultować te plamienia. W szpitalu kiedy pojechałam na samym początku ciaży z brudzeniami jakoś nikt sie za bardzo nie przejął a niektórzy lekarze twierdzili że to normalne. Mam nadzieję że tym razem wszystko skończy się szczęśliwie:)

    mama córeczki 07.04.2007 i 4 aniołków (2011-2013)
  • KasiaMJ Autorytet
    Postów: 288 242

    Wysłany: 4 marca 2014, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Jestem w 7 t.c., w grudniu poroniłam pod koniec 7 tygodnia. Teraz zaczęło mi się delikatne plamienie i wykupiłam duphaston, bo lekarz powiedział, że mam wysoki progesteron i nie muszę go brać od początku, ale jakby coś się działo, to mam brać. Dziś rano było już bardzo słabe plamienie, ale teraz kuje mnie w podbrzuszu i jest więcej krwi (od początku jest brązowa). Może zwiększyc dawkę na 3 razy dziennie? USG mam w piątek.

    zrz6sg18nurk8eki.png[/url]23b4270bd76f9de3.png[/url]
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ