X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Pilna pomoc posiew pochwy i posiew moczu
Odpowiedz

Pilna pomoc posiew pochwy i posiew moczu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Zośkaaa Autorytet
    Postów: 1245 719

    Wysłany: 28 maja 2018, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do probiotykow, ja zazywam Dicoflor 60, juz dosc długo aplikuje luteine dopochwowo i odpukac nic sie nie dzieję. Żadnych infekcji pochwy.
    Za zelami do higieny intymnej nie przepadam. Używam delikatnego płynu z kwasem mlekowym do higieny intymnej i to dość długo juz tez. I zero infekcji.

    oar8ikgnjlcssob7.png
    qdkk2n0arn45g84d.png
    Aniołek <3 [*] 17.09.2016 9tc
    Aniołek <3 [*] 02.2018 5/6tc
    01.12.2018 - Nasz Wielki Cud Czarek ❤

    Starania o drugie bobo od 10.2019
  • Bobik Koleżanka
    Postów: 54 1

    Wysłany: 29 maja 2018, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jaki płyn do higieny intymnej wybrać dziewczyny myślę lecibios Femina pregna

    Bobik
  • Bobik Koleżanka
    Postów: 54 1

    Wysłany: 29 maja 2018, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślałam jeszcze o płynie Dzidziuś dla mamy ??

    Bobik
  • Bobik Koleżanka
    Postów: 54 1

    Wysłany: 29 maja 2018, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Albo femma everyday ultra soft

    Bobik
  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 29 maja 2018, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bobik wrote:
    A jaki płyn do higieny intymnej wybrać dziewczyny myślę lecibios Femina pregna

    Najlepiej żaden, podmywaj się zwykłą wodą, miej oddzielny ręcznik do wycierania okolic bikini (zawsze od przodu do tyłu, nigdy odwrotnie), albo wycieraj się jednorazowymi. Jeśli masz jednak ręcznik materiałowy to pierz go w min. 60 stopniach i zmieniaj min. raz na tydzień.

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ