X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Pierwsza wizyta z USG okiem Taty
Odpowiedz

Pierwsza wizyta z USG okiem Taty

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polkosia co do porodu to z jednej strony chciałabym mieć męża przy sobie ale z drugiej strony hmm ... mam jeszcze trochę czasu na zastanowienie ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No...porod...ciezki temat...Jeszcze przy cesarskim cieciu,ro chciałabym mojego miec przy sobie,ale mysle,ze naturalny,to juz wyzsza szkola jazdy...Dla nas to moze byc takie...normalne...ale mysle,ze jednak facet inaczej to będzie widział...Sama nie wiem...Wydaje mi sie,ze potem przy seksie,to jednak facet ma te wspomnienia i moze mu się zle juz kojarzyć...nie wiem...tak myślę...Ciezki temat..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie Dddodiii tez mam taką obawę ze później może być jakiś problem z seksem jak się napatrzy niby zawsze może stać przy głowie i się nie ruszać ale i tak będzie obawa z mojej strony czy za wiele nie zobaczył :-P. Z drugiej strony nie wyobraża sobie zeby go nie było ;-)
    Mamy jeszcze trochę czasu na rozmyślanie co i jak. Moja koleżanka przez całą ciążę przygotowywała męża bo chciała rodzic razem z nim pokazywała mu filmy z porodów jak to wszystko wygląda ale nie wiem czy to do końca jest dobre...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 kwietnia 2015, 20:28

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez właśnie nie wiem...Jak o mnie chodzi,to chciałabym,żeby mój byl przy mnie,ale z drugiej strony wolałabym chyba,żeby tego nie widział...jednak ta część ciałka jest dla faceta jakby nie bylo podniecająca i mysle,ze gdybym byla facetem i widzialabym jak tamtędy wychodzi dzidzius i przy okazji lozysko itp,a nie daj Bóg byłoby jeszcze nacięcie krocza,to chyba miałaby ten widok dlugo dlugo przed oczami...
    Sama nie wiem...
    Masz racje Caramel...jeszcze jest czas do namysłu :) Ale ja to się chyba na to nie zdecyduje...A nie myślmy na razie o tym,bo jeszcze dluga droga przed nami ;)

  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 23:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dddodiii, ale przy porodzie facet nie stoi tam, gdzie położna i nie patrzy co Ci wyskakuje z ... :P Tylko raczej przy Twojej głowie, wspiera Cię :) Ja tam obaw co do seksu potem żadnych nie mam. Najbardziej wstydzę się, że to będzie spontaniczny poród, nie zdążą mi zrobić lewatywy i... Zesram się od parcia :D

    dddodiii, Madzia890722 lubią tę wiadomość

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 06:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polkosia tez o tym myślałam jak dla położnych to będzie normalne to dla męża może być szokiem :-P jeszcze żeby wszystko poszło szybko i gładko to niech tam sobie stoi ;-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 06:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj maz mnie poinformowal, jeszcze zanim w ogole zaszlam w ciaze, ze on przy porodzie musi byc, ze to jego obowiazek jako ojca i meza, ze to jest jego marzenie (oczywiscie jesli nie bedzie przeciwskazan). Wiele razem przezylismy, bo jestesmy razem od 7 lat, wiec nie mam w sumie zadnych obaw. Pare razy ogladalismy w tv porody, on jest swiadomy, jak to wyglada. Mysle, ze bede sie czula lepiej, jesli on bedzie obok :)


    Polkosia mysl pozytywnie - zdaza Ci zrobic ;p ja nie dopuszczam innej mysli do siebie ;D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 kwietnia 2015, 06:21

    polkosia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie no ja wiem,ze on nie będzie stal miedzy nogami :) Ale i tak wszystko widać...To jest sprawa indywidualna,no nie? ;) Moj w ogole bardzo by chcial,żebym miała cesarkę...uwaza,ze nie chce żebym sie tak bardzo męczyła...i żebym miała tam na dole wszystko rozerwane...A mi jest wszystko jedno...:)I tak będzie bolec i tak będzie bolec,tyle ze przy naturalnym potem będziemy luźniejsze...:(

  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bardzo boję się CC i chciałabym urodzić siłami natury :) Będę się starać...

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ