X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Pierwsza wizyta u GINA - co i jak ;)
Odpowiedz

Pierwsza wizyta u GINA - co i jak ;)

Oceń ten wątek:
  • alinalii Autorytet
    Postów: 1110 2894

    Wysłany: 10 lipca 2015, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dddodiii wrote:
    No Ty chyba zaraz w ciąży nie będziesz,skoro taka opryskliwa i nerwusiata jesteś-Tobie bardziej się ten Twój Mozart przyda i inne kołysanki razem z karuzelą do łóżeczka :)
    Panoszysz się jakbyś nie wiadomo kim tu była:)
    Zakładasz bezsensowny wątek i tylko zaśmiecasz-co to jest? Kosz na śmieci?
    Trochę się opanuj,bo sobie tu samych wrogów narobisz,albo naprawdę zaraz z tego Twojego ciśnienia nic nie będzie i będziesz płakać.
    Opanuj się!

    bardzo nie ładnie , jak możesz w ogóle pisac takie rzeczy ze w ciazy nie bede? nie wstyd ci? jak ty ejstes wychowana? chyba trochę przesadziłas...

    czekałam na Ciebie kochanie:*
    6fb868068e9dcc93637a332477a98c4e.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    www.suwaczki.com
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2015, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No takie życie!! Jak będziesz dalej tak innym rzucać głupimi textami,po których i mi się ciśnienie podnosi,to tak to się później kończy...
    Widocznie jeszcze tego nie doświadczyłaś-że w stresie i silnych emocjach w I trymestrze można stracić dziecko,wiec dobrze Ci radzę-opanuj się,bo pewnie sama jesteś jeszcze dzieckiem i dużo dużo jeszcze nie wiesz.
    To nie mi powinno być wstyd,a Tobie!
    I to Ty przesadzasz z tymi swoimi głupkowatymi textami!
    Przeczytaj je,to zrozumiesz-bo w tych emocjach chyba nawet nie wiesz o czym piszesz.

  • Martika87 Autorytet
    Postów: 544 252

    Wysłany: 10 lipca 2015, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za to Ty robisz tu ciśnienie NA WYSOKIM POZIOMIE bo ktoś zwrócił Ci uwagę...

    zrz69vvj69ave0jf.png


  • alinalii Autorytet
    Postów: 1110 2894

    Wysłany: 10 lipca 2015, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dddodiii wrote:
    No takie życie!! Jak będziesz dalej tak innym rzucać głupimi textami,po których i mi się ciśnienie podnosi,to tak to się później kończy...
    Widocznie jeszcze tego nie doświadczyłaś-że w stresie i silnych emocjach w I trymestrze można stracić dziecko,wiec dobrze Ci radzę-opanuj się,bo pewnie sama jesteś jeszcze dzieckiem i dużo dużo jeszcze nie wiesz.
    To nie mi powinno być wstyd,a Tobie!
    I to Ty przesadzasz z tymi swoimi głupkowatymi textami!
    Przeczytaj je,to zrozumiesz-bo w tych emocjach chyba nawet nie wiesz o czym piszesz.

    oby bóg cie nie skarał , zyczę Ci abyś urodziła zdrowego dzidziusia

    czekałam na Ciebie kochanie:*
    6fb868068e9dcc93637a332477a98c4e.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    www.suwaczki.com
  • natalia2015 Koleżanka
    Postów: 40 21

    Wysłany: 10 lipca 2015, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ej dziewczyny przestańcie nie warto!! Dobrze wiecie, że każdy tutaj z nas ma swoje przeżycia, tragedie... Jedna większe, inne mniejsze, ale ogólnie nie jest nam łatwo, dlatego należy to uszanować i liczyć się ze słowami. Szczególnie ddddodiii, pisząc, że wnet alinalii może nie być w ciąży. To jest okropne, szczególnie, że sama nie wiesz co Cię czeka. Jak można tak napisać dziewczynie, która może całymi dniami się zamartwia. Może ona nie jest taka silna jak ty i nie potrafi sobie poradzić ze strachem. Nie pomyślałaś o tym? To bardzo egoistyczne co piszesz. Jeżeli alinalii założyła taki watek to widocznie miała taką potrzebę, ma do tego prawo, jeżeli komuś się to nie podoba to nie musi na ten wątek odpowiadać. Nie będzie odzewu to i wątek szybko zniknie.

    alinalii lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2015, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz co? Smieszna jesteś i chyba delikatnie coś nie tak z psychiką masz.
    Piszę ,bo wiem coś o nerwach,stresie i silnych emocjach i dlatego jedno poronienie mam za sobą,a Boga w to nie mieszaj cwaniaro!
    Dosyć się już tu rozpisałaś i rozpyskowałaś.
    Najpierw skaczesz do koleżanki wyżej , a teraz udajesz taką świetą:)
    Nie normalna jakaś jesteś-pewnie kompleksów masz sporo.
    Ja Ci niczego nie życzę.Szkoda mi czasu na Twoje jadowite emocje.
    Żegnam.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2015, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natalia2015 wrote:
    Ej dziewczyny przestańcie nie warto!! Dobrze wiecie, że każdy tutaj z nas ma swoje przeżycia, tragedie... Jedna większe, inne mniejsze, ale ogólnie nie jest nam łatwo, dlatego należy to uszanować i liczyć się ze słowami. Szczególnie ddddodiii, pisząc, że wnet alinalii może nie być w ciąży. To jest okropne, szczególnie, że sama nie wiesz co Cię czeka. Jak można tak napisać dziewczynie, która może całymi dniami się zamartwia. Może ona nie jest taka silna jak ty i nie potrafi sobie poradzić ze strachem. Nie pomyślałaś o tym? To bardzo egoistyczne co piszesz. Jeżeli alinalii założyła taki watek to widocznie miała taką potrzebę, ma do tego prawo, jeżeli komuś się to nie podoba to nie musi na ten wątek odpowiadać. Nie będzie odzewu to i wątek szybko zniknie.
    Piszę tylko jak może skończyć się ta nerwówka tej panny-to chyba nie jest temat tabu-o tym się mówi,a nawet i trzeba mówić,bo wiele takich młodych dziewczynek jak ona niestety pojęcia o tym nie ma.

  • natalia2015 Koleżanka
    Postów: 40 21

    Wysłany: 10 lipca 2015, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i bardzo dobrze, że żegnasz. Jestem obiektywna, dlatego przeanalizowałam cały wątek i więcej widzę jadu w Tobie i Twojej koleżaneczce. Alllinali jeżeli konwersacja dalej będzie na takim poziomie radzę usunąć ten wątek, bo szkoda nerwów.

  • Martika87 Autorytet
    Postów: 544 252

    Wysłany: 10 lipca 2015, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra cicho już ;)

    zrz69vvj69ave0jf.png


  • Martika87 Autorytet
    Postów: 544 252

    Wysłany: 10 lipca 2015, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    we mnie jadu?? weź się ogarnij bo dopiero mogę ten jad wylać skoro tak bardzo tego chcesz :O
    natalia2015 wrote:
    No i bardzo dobrze, że żegnasz. Jestem obiektywna, dlatego przeanalizowałam cały wątek i więcej widzę jadu w Tobie i Twojej koleżaneczce. Alllinali jeżeli konwersacja dalej będzie na takim poziomie radzę usunąć ten wątek, bo szkoda nerwów.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lipca 2015, 17:01

    zrz69vvj69ave0jf.png


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2015, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahahahha:) To się uśmiałam:) Fajnie:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2015, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmmm...a jakby tu usunąć ten wątek...?

    Martika87 lubi tę wiadomość

  • natalia2015 Koleżanka
    Postów: 40 21

    Wysłany: 10 lipca 2015, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie mam zamiaru nikogo prowokować. Co mi z tego? Mam co robić, więc nie będę siedzieć na laptopie i prowadzić do niczego nie prowadzące rozmowy. Chciałam tylko zaznaczyć, że chyba lekko za ostro na dziewczynę jedziecie, a nie znacie jej sytuacji, co czuje. Wam się teraz łatwo pewne rzeczy mówi, bo jesteście już raczej na "spokojnym" stadium ciąży. Przepraszam, że się wmieszałam, nie miałam złych intencji, a na pewno nie miałam zamiaru nikogo urazić. Po prostu szkoda mi się tej dziewczyny zrobiło. Dobra ja uciekam więcej się nie mieszam. Pozdrowienia i wszystkiego dobrego dla wszystkich :) Co złe to nie ja;)

  • Martika87 Autorytet
    Postów: 544 252

    Wysłany: 10 lipca 2015, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak to jest jak ktoś nie umie przyjąć słowa krytyki. Ja tylko skomentowałam,że wątek się powiela a już pojawiły się złośliwe komentarze. Nie jestem jakąś gówniarą żeby mi jakaś małolata pisała co mam robić obrażając mnie i to w jaki sposób się tu udzieliłam.
    Tak czy siak nie ma sensu się kłócić bo nie warto. Skończmy ten temat a Wy piszcie sobie dalej Co i JAK.

    dddodiii lubi tę wiadomość

    zrz69vvj69ave0jf.png


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2015, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ojoj...masz rację:)
    I wszystko co dobre dla Ciebie:)
    No właśnie...do niczego prowadzące rozmowy...znowu masz rację:)

    Alinalaialaiaoala czy jak Ci tam-opanuj hormony-na dobre Ci wyjdzie i wycisz się.
    Zakończmy już to pierdolenie,bo naprawdę szkoda nerwów i szkoda dziecka.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2015, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak Martika...spadamy stąd,bo my już wiemy CO I JAK,może ona jeszcze w życiu u gina nie była i dlatego założyła taki wątek...jak tak,to spoko...
    Niepotrzebnie taka nerwówka się tu zrobiła.

  • alinalii Autorytet
    Postów: 1110 2894

    Wysłany: 10 lipca 2015, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie potrafię skomentować waszych wypowiedzi..

    czekałam na Ciebie kochanie:*
    6fb868068e9dcc93637a332477a98c4e.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    www.suwaczki.com
  • aleksandrazz Autorytet
    Postów: 1736 1899

    Wysłany: 10 lipca 2015, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dddodiii wrote:
    No Ty chyba zaraz w ciąży nie będziesz,skoro taka opryskliwa i nerwusiata jesteś-Tobie bardziej się ten Twój Mozart przyda i inne kołysanki razem z karuzelą do łóżeczka :)
    Panoszysz się jakbyś nie wiadomo kim tu była:)
    Zakładasz bezsensowny wątek i tylko zaśmiecasz-co to jest? Kosz na śmieci?
    Trochę się opanuj,bo sobie tu samych wrogów narobisz,albo naprawdę zaraz z tego Twojego ciśnienia nic nie będzie i będziesz płakać.
    Opanuj się!

    Bałabym się coś takiego pomyśleć a co dopiero napisać... ten portal jest po to żeby kobiety w ciąży się wpierały, każda tutaj przeżywa jak któraś np. zaczyna plamić albo dziać się niedobrego . Ja życzę każdej szczęśliwych ciąż , Tobie też , żeby Bóg Cię nie pokarał za te słowa...

    alinalii lubi tę wiadomość

    f2w3skjoz38r27ux.png
    ug37p07wdm3008n6.png

    "Jeżeli we Mnie trwać będziecie, a słowa moje w was, poproście, o cokolwiek chcecie, a to wam się spełni."
    J 15, 7
    Dziękuję za groszka ;)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2015, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Forum służy do pomagania sobie, nie jest zabronione zakładanie nowych wątków, dziewczyna miała problem wiec założyła go i jak widać był odzew. Alinalii Twoje pierwsze tyg na fioletowej stronie i już przykrości Cię spotkały- nie przejmuj się tym, często tutaj to się zdarza prawie na każdym z wątków, ale prawdopodobnie takie zamieszanie wywołane jest przez burze hormonów. Ja rozumiem że jesteś na wczesnym etapie ciąży i masz wiele pytań, sama to przechodziłam.

    co do pytania: pierwszą wizytę miałam w 5 tyg-serduszka nie było widać, dopiero w 7 tyg, mąż chodzi ze mną na wizyty od 11 tyg- od wtedy mam usg przez brzuch. Bety nie robiłam więc nie wiem jak to wyglądało odnośnie pojawienia się <3. Powiem Ci że przed każdą wizytą jest stres, ale o wiele spokojniejsza będziesz jak będziesz czuła ruchy:)
    Pozdrawiam

    alinalii lubi tę wiadomość

  • paola87 Autorytet
    Postów: 1705 1672

    Wysłany: 11 lipca 2015, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie, Pchelka na rację. Mamy tu prawo pytać, a jak kobieta w zaawansowanej cąży wchodzi na tematy I trymestru to chyba po to żeby pomóc, innego powodu nie widzę. A jeśli chodzi o dublowanie tematów, to ja nie widziałam podobnego. Ale zresztą w innym wątku też się dziewczyna przyczepiła że dublowanie tematu i podała link do tematu który był zupełnie różny, więc to chyba ją powinien ktoś nauczyć czytania ze zrozumieniem. Ale widocznie pozostali pomyśleli to samo bo równiutko ją olali ;) Przykre to co tu te dziewczyny pisały, jedna chyba miała kompleks wieku bo cały czas tu coś o latach wyjeżdżała, no rzeczywiście w swoich postach udowodniła swoją dojrzałość. A propos poronienia o którym pisała, przykro mi, przeżyłam to samo i dlatego nigdy nie napisałabym innej ciężarnej takich strasznych rzeczy, jakie napisała ona. Po takich wydarzeniach powinna mieć więcej pokory.

    alinalii lubi tę wiadomość

1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ