X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Pierwsza wizyta u GINA - co i jak ;)
Odpowiedz

Pierwsza wizyta u GINA - co i jak ;)

Oceń ten wątek:
  • alinalii Autorytet
    Postów: 1110 2894

    Wysłany: 9 lipca 2015, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emcia1987 wrote:
    u mnie przy becie 1153 nic nie było widac jestem załamana:(
    spokojnie nie stresuj się , ja miałam bete ponad 600 i tez nie było nic widać , dopiero przy becie 6500

    czekałam na Ciebie kochanie:*
    6fb868068e9dcc93637a332477a98c4e.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    www.suwaczki.com
  • alinalii Autorytet
    Postów: 1110 2894

    Wysłany: 9 lipca 2015, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paola87 wrote:
    Może 4, 3 mm a nie cm? Bo cm to raczej za dużo.
    jejku no tak pisze na zdj, jak bede w domu wieczorem to zrobię zdj i wstawię, pisze 4.3cm ale nie wiem co to za miara

    czekałam na Ciebie kochanie:*
    6fb868068e9dcc93637a332477a98c4e.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    www.suwaczki.com
  • Martika87 Autorytet
    Postów: 544 252

    Wysłany: 9 lipca 2015, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wystarczy poszukać w postach informacji. Po co zakładać kolejny taki sam wątek?
    Dddodiii konkretnie napisała co i jak więc nie rozumiem skąd to oburzenie? Bardziej szczegółowo chyba tego się nie dało wytłumaczyć :)


    alinalii wrote:
    wiesz .. nie dla każdego jest to takie łatwe i oczywiste , może dziewczyny chcą trochę wsparcia i dodania otuchy .. po to tutaj jesteśmy , po to jest stworzony ten portal ,a jesli dla ciebie jest takie to oczywiste to co tu robisz;)?

    dddodiii lubi tę wiadomość

    zrz69vvj69ave0jf.png


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heeej :) Mam pytanie odnośnie konsultacji ginekologicznych. Czy na te wizyty zabieracie swoich partnerów?

  • Jacqueline Autorytet
    Postów: 5448 4181

    Wysłany: 9 lipca 2015, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój M w pierwszej ciąży był ze mną na każdej wizycie ;) jak było badanie na "samolocie" to było za takim ładnym parawanem więc nic nie widział, a usg to było już przez powłoki brzuszne (od 11 tc).

    Teraz w drugiej ciąży twierdzi, że też będzie ze mną chodził. Jutro właśnie pierwsze usg w celu potwierdzenia ciąży 5t 6d będzie i nie zraziło go to jak mu wyjaśniłam jakie to usg :p

    Kotkot lubi tę wiadomość

    12.12.2017 - jestem :D Izabela, 55cm i 4450g :)
    Córcia Aleksandra 02.2011 - 57cm i 4250g :)
    Aniołek 10 tc (*) 03.08.2015
    Aniołek 9tc (*) 03.03.2016
    Aniołek 5tc (*) 06.05.2016
    Aniołek 10 tc (*) 15.07.2016
  • Emcia1987 Koleżanka
    Postów: 91 8

    Wysłany: 9 lipca 2015, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BetaHCG 1963,W SUMIE SIE DUŻO NIE POWIĘKSZYŁA :( PROGESTERON 39 pęcherzyk ciążowy 4 mm CZEKAMY NA SERDUSZKO.
    SZCZĘŚLIWA

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kotkot wrote:
    Heeej :) Mam pytanie odnośnie konsultacji ginekologicznych. Czy na te wizyty zabieracie swoich partnerów?


    Ja swojego męża brałam tylko na połówkowe, prenatalne i jak miałam usg serduszka robione - ale to mam u innego gina który robi mi tylko usg. Do swojego nigdy go nie ciągnęłam. Zresztą mój gin prowadzący ciąże powiedział, że warto zabrać męża jak już wszystko ładnie widać ;)

    Kotkot lubi tę wiadomość

  • alinalii Autorytet
    Postów: 1110 2894

    Wysłany: 9 lipca 2015, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alinalii wrote:
    jejku no tak pisze na zdj, jak bede w domu wieczorem to zrobię zdj i wstawię, pisze 4.3cm ale nie wiem co to za miara

    dodałam do galeri zdj mojego usg , ale nie potrafię tutaj go dac
    jak wpiszesz w galeri od 4 tyg. to moje zdj jest pierwsze , dokładnie 4+2d

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lipca 2015, 19:10

    czekałam na Ciebie kochanie:*
    6fb868068e9dcc93637a332477a98c4e.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    www.suwaczki.com
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alinalii wrote:
    wiesz .. nie dla każdego jest to takie łatwe i oczywiste , może dziewczyny chcą trochę wsparcia i dodania otuchy .. po to tutaj jesteśmy , po to jest stworzony ten portal ,a jesli dla ciebie jest takie to oczywiste to co tu robisz;)?
    Dziecko kochane-jest juz niejeden wątek o tym Twoim CO I JAK...tam z pewnością sie więcej dziewczyny dowiedzą ;-)
    Co tutaj robię? Wlasnie sie zastanawiam,bo ten watek jest kompletnie bez sensu:-)

    Martika87 lubi tę wiadomość

  • alinalii Autorytet
    Postów: 1110 2894

    Wysłany: 10 lipca 2015, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dddodiii wrote:
    Dziecko kochane-jest juz niejeden wątek o tym Twoim CO I JAK...tam z pewnością sie więcej dziewczyny dowiedzą ;-)
    Co tutaj robię? Wlasnie sie zastanawiam,bo ten watek jest kompletnie bez sensu:-)

    więc odsyłam cie tam gdzie jest sens ;]

    czekałam na Ciebie kochanie:*
    6fb868068e9dcc93637a332477a98c4e.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    www.suwaczki.com
  • alinalii Autorytet
    Postów: 1110 2894

    Wysłany: 10 lipca 2015, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dddodiii wrote:
    Dziecko kochane-jest juz niejeden wątek o tym Twoim CO I JAK...tam z pewnością sie więcej dziewczyny dowiedzą ;-)
    Co tutaj robię? Wlasnie sie zastanawiam,bo ten watek jest kompletnie bez sensu:-)

    a tak w ogóle to skąd tyle jadu w tobie? jesteśmy tu zeby sie wspierać ,a ty wyskakujesz z takim czymś..

    Madoks lubi tę wiadomość

    czekałam na Ciebie kochanie:*
    6fb868068e9dcc93637a332477a98c4e.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    www.suwaczki.com
  • Martika87 Autorytet
    Postów: 544 252

    Wysłany: 10 lipca 2015, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tu nie chodzi o jad czy szukanie bezsensownych awantur. W naszym stanie to niewskazane :P
    Ale warto po prostu poczytać sobie inne wątki zanim zakłada się nowy.
    Później robi się straszny sajgon. Tym bardziej,że to o czym tu piszecie powiela się już w kilkunastu postach :)

    zrz69vvj69ave0jf.png


  • alinalii Autorytet
    Postów: 1110 2894

    Wysłany: 10 lipca 2015, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martika87 wrote:
    Tu nie chodzi o jad czy szukanie bezsensownych awantur. W naszym stanie to niewskazane :P
    Ale warto po prostu poczytać sobie inne wątki zanim zakłada się nowy.
    Później robi się straszny sajgon. Tym bardziej,że to o czym tu piszecie powiela się już w kilkunastu postach :)

    widocznie wątek potrzebuje odświeżenia gdyż jest gdzieś na szarym końcu, a swoją droga śledze kilka ciekawych tematów i widzę zę Ty tylko piszesz na ka żdym temacie że ktos juz cos powtórzył... zamiast wypowiedzieć się na właściwy temat, kurdee noo po to tu jesteśmy

    czekałam na Ciebie kochanie:*
    6fb868068e9dcc93637a332477a98c4e.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    www.suwaczki.com
  • Martika87 Autorytet
    Postów: 544 252

    Wysłany: 10 lipca 2015, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to pisz na temat skoro już go zaczęłaś a nie się przyczepiasz,że ktoś Ci zwrócił uwagę.
    I nie tylko ja- a jak już chcesz mi cisnąć to najpierw poczytaj każdy temat i upewnij się czy faktycznie tak jest )w co bardzo wątpię bo jestem tu znacznie dłużej od Ciebie) Skończyłam dyskusję.

    zrz69vvj69ave0jf.png


  • alinalii Autorytet
    Postów: 1110 2894

    Wysłany: 10 lipca 2015, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kogoś hormony roznosza ;)posłuchajmy mozarta !!!musimy to wybaczyć kobieta w ciąży ma prawo ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lipca 2015, 16:04

    czekałam na Ciebie kochanie:*
    6fb868068e9dcc93637a332477a98c4e.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    www.suwaczki.com
  • Martika87 Autorytet
    Postów: 544 252

    Wysłany: 10 lipca 2015, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hormony nic tu do tego nie mają. Jakbyś czytała ze zrozumieniem to byś zauważyła,że od początku wypowiadałam się tu normalnie,bez spiny z uśmiechem. To Ty zaczęłaś się wymądrzać.
    Nie dziw się,że ktoś reaguje na nowe,błahe wątki,które są tu już dawno założone.
    Mnóstwo jest tego w I trymeście...

    zrz69vvj69ave0jf.png


  • alinalii Autorytet
    Postów: 1110 2894

    Wysłany: 10 lipca 2015, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochana ;) spokojnie to Ty w dalszym ciągu proweadzisz konwersację na bardzo niskim poziomie , posłuchaj mozarta i nie starsuj się ;) pozdrawiam

    czekałam na Ciebie kochanie:*
    6fb868068e9dcc93637a332477a98c4e.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    www.suwaczki.com
  • Martika87 Autorytet
    Postów: 544 252

    Wysłany: 10 lipca 2015, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I skup się na swoim CO i JAK zamiast się podniecać, bo chyba jesteś bardzo młodziutka i mało jeszcze wiesz.

    zrz69vvj69ave0jf.png


  • alinalii Autorytet
    Postów: 1110 2894

    Wysłany: 10 lipca 2015, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no nie na każdego ostatni dzwonek wybił ;)

    czekałam na Ciebie kochanie:*
    6fb868068e9dcc93637a332477a98c4e.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    www.suwaczki.com
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2015, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alinalii wrote:
    kogoś hormony roznosza ;)posłuchajmy mozarta !!!musimy to wybaczyć kobieta w ciąży ma prawo ;)
    No Ty chyba zaraz w ciąży nie będziesz,skoro taka opryskliwa i nerwusiata jesteś-Tobie bardziej się ten Twój Mozart przyda i inne kołysanki razem z karuzelą do łóżeczka :)
    Panoszysz się jakbyś nie wiadomo kim tu była:)
    Zakładasz bezsensowny wątek i tylko zaśmiecasz-co to jest? Kosz na śmieci?
    Trochę się opanuj,bo sobie tu samych wrogów narobisz,albo naprawdę zaraz z tego Twojego ciśnienia nic nie będzie i będziesz płakać.
    Opanuj się!

1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ