X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Pierwsza wizyta kobietki w ciąży u ginekologa
Odpowiedz

Pierwsza wizyta kobietki w ciąży u ginekologa

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Quendi Autorytet
    Postów: 785 1376

    Wysłany: 1 stycznia 2014, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    He he ile to cierpliwości potrzeba do nas-po raz pierwszy z Maluszkami w brzuszku:) a co mi, a dlaczego tak, czy to dobrze...itd.
    Prosimy o wyrozumiałość:)

    Fasolkowa duszyczka, Limerikowo, Kakabaka lubią tę wiadomość

    tb736iyeli5hckvm.png
  • Limerikowo Autorytet
    Postów: 4981 4381

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Fasolkowa Duszyczko ja jakbym mialam rozowy sluz lub plamienie na brazowo wybrala bym sie szybko do gina, lepiej na klopoty we wczes ciazy dmuchac i chuchac (tez mialam w 5tyg plamienia plus krwawienie)
    raczej nei powinno nic sie wydobywac ze srodka jesli jestescie po terminie okresu
    plamienia moga oznaczac niedomoge hormonow, ktore gin przepisze i to podtrzyma ciaze plus oczyw wypoczynek, nie targanie roznych ciezarow, polegiwanie, nie trzesienie sie autem tam i z powrotem etc
    Pozdrawiam
    f2w39n73qolnajph.png

    201406062165.png
    3i49sg18rif9ypsm.png
    relgj44ju5k6m78v.png
  • Fasolkowa duszyczka Koleżanka
    Postów: 45 39

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Limerikowo, dziękuję za odpowiedz.
    Ja nie mam plamień tylko w środku jak sprawdzam śluz to jest trochę grudek (taki delikatny bezwonny twarożek) i blado różowy kolor. Może to są po prostu jakieś bakterie, bo lekko mnie swędzi w "tych" okolicach. Krwawien nie mam i mam nadzieję że się nie pojawią. Wizytę mam 10.01. Staram się nie przepracowywać także ciężary i takie tam nie wchodzą w grę a i odpoczywam na pewno więcej niż niejedna kobietka w stanie błogosławionym. Chyba jeśli nie ma bóli i krwawień i żadnych wycieków to poczekam do wizyty. Jeśli się nasili to wtedy zareaguję. Jak myślicie?

    Limerikowo lubi tę wiadomość

    brokatowy-mis.gif9ewn3e3k5668t40y.png f2w3vfxmxlrzenkc.png
  • Limerikowo Autorytet
    Postów: 4981 4381

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak swedzi to rzeczywiscie moze byc jakas infekcja a wszystkie w ciazy trzeba od razu leczyc, ja bym szukala wczes treminu u gina w tej sytuacji, do 10 jeszcze b.daleko a bakterie namnazaja sie lawinowo i atakuja
    By zabezpieczyc sie przed infekcjami nada bawelniane pelne slipki plus soki/preparaty żurawinowe i rezygnacja na troche z basenu
    f2w39n73qolnajph.png

    Fasolkowa duszyczka lubi tę wiadomość

    201406062165.png
    3i49sg18rif9ypsm.png
    relgj44ju5k6m78v.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    też bym szukała wcześniej terminu bo niestety infekcje na tym etapie ciąży nie są wskazane co do tego że śluz jest różowy t się zdarza

    Fasolkowa duszyczka, Limerikowo lubią tę wiadomość

  • Fasolkowa duszyczka Koleżanka
    Postów: 45 39

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heh... Slipy są bo były ;) Zurawine wcinam suszoną i obowiązkowo raz dziennie woda z cytryną, jeśli chodzi o basen to wybieram się po uzgodnieniu z ginem. Będę się obserwować.

    Limerikowo lubi tę wiadomość

    brokatowy-mis.gif9ewn3e3k5668t40y.png f2w3vfxmxlrzenkc.png
  • Jus1985 Autorytet
    Postów: 1450 1745

    Wysłany: 15 stycznia 2014, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadia wrote:
    Naprawdę nie? Bo wszędzie czytam ze sex nie ma zadnego wpływu. Oczywiscie pod warunkiem ze nie wariujesz za bardzo ;)
    A jakie było uzasadnienie?

    W tym roku poroniłam i to głównie o skurcze macicy chodzi

    3jgx3e3k7wsnebz7.png
  • AnkaK Autorytet
    Postów: 277 135

    Wysłany: 16 stycznia 2014, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam was drogie Panie:) po przeczytaniu tych paru postow juz sie troche wiecej dowiedzialam... To moje pierwsze dziecko, w sumie jeszcze to do mnie nie dociera dopki nie powie mi tego lekarz, do ktorego bede dzis dzwonila zeby umowic sie na wizyte. Szczerze to az mi troche wstud i glupio ze wszsytkie babki takie wyedukowane i oswiecone w temacie a ja narazie bladze po omacku, no ale nic czas zaczac duuuuzo czytac.
    Pozdrawiam:)

    Limerikowo, Kakabaka lubią tę wiadomość

    uanndqk36vjen8uu.png
  • Malinowa Panienka Autorytet
    Postów: 2255 1502

    Wysłany: 30 stycznia 2014, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też jeszcze nic nie wiem... ale spokojnie - mam nadzieję, że szybko się dowiem tego co trzeba :)

    [*] Jagoda 18.03.2014
    [*] Antosia 13.01.2019

    Mutacja V Leiden hetero (acard 150mg.,heparyna 0,6ml.)
    MTHFR 1298A>C hetero
    Niedoczynność tarczycy Euthyrox N 150
  • dynamiczna Autorytet
    Postów: 943 897

    Wysłany: 4 lutego 2014, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to i ja się dołączam do tego peletonu, ja wybieram się do lekarza dość szybko , a to dlatego że to mój nowy lekarz więc muszę go sprawdzić a tak w ogóle to dawno nie byłam więc warto się chyba wcześniej wybrać idę za tydzień w poniedziałek :)

    Limerikowo lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/ci-72114.png
    relge6yd7jws6b5o.png

  • Kakabaka Autorytet
    Postów: 509 712

    Wysłany: 5 lutego 2014, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnkaK wrote:
    Witam was drogie Panie:) po przeczytaniu tych paru postow juz sie troche wiecej dowiedzialam... To moje pierwsze dziecko, w sumie jeszcze to do mnie nie dociera dopki nie powie mi tego lekarz, do ktorego bede dzis dzwonila zeby umowic sie na wizyte. Szczerze to az mi troche wstud i glupio ze wszsytkie babki takie wyedukowane i oswiecone w temacie a ja narazie bladze po omacku, no ale nic czas zaczac duuuuzo czytac.
    Pozdrawiam:)
    Ja też się czuję jak dziecko we mgle :) Zupełnie nie wiem co się dzieje :)
    Pierwszą wizytę mam dopiero za trzy tygodnie i chyba do tego czasu zwariuję :/

    Limerikowo lubi tę wiadomość

    b0atxbc.pngimg5-110_sd_8_Pierwszy+z%B1bek_28+maja+2015.jpg
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ