X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr piersi w ciąży
Odpowiedz

piersi w ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • rybkunia Przyjaciółka
    Postów: 75 34

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam zmartwienie odnośnie bólu piersi. Po owulacji moje piersi były bardzo wrazliwe i nabrzmiałe, a około 29dc stały się miększe i mniej bolesne, więc myslałam że to zwiastun miesiączki. W 31dc (dziś 34) zrobiłam test, który był pozytywny ale martwią mnie te piersi, bo gdzies czytałam że dziewczyna przestała mieć wrażliwe piersi i poroniła. Już mam paranoje i cały czas macam piersi czy są jeszcze bolesne. Czy któraś z was tak miała i nie oznaczało to nic złego?
    Drugie pytanie, to co będzie widać na usg 3 tyg. po ZAPŁODNIENIU??

  • rybkunia Przyjaciółka
    Postów: 75 34

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nikt sie nie wypowie?

  • _nick00 Ekspertka
    Postów: 161 195

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spokojnie, moja droga ja jestem w 9 tc i też bardzo zwracam na to uwagę. Raz mnie bolą i to strasznie, a np teraz kilka dni miałam spokój. I już zaczęłam się martwić aż tu znów ból jest okropny, szczególnie z rana. Więc uszy do góry i nie wsłuchuj się aż tak bardzo w swoje ciało bo można zwariować ;-)

    74863f63c6.png
  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja jestem w 8 tc i piersimnie bolą od samego początku praktycznie non stop. Na początku tylko lekko pobolewały tak jak na okres, a teraz nawet jak sie przewracam z boku na bok sprawia mi to okropny ból. Uroki ciaży ;)

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • minnie_ Autorytet
    Postów: 252 140

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie za to w ogóle nie bolą, 5tc.


    13.05.2015 - Aniołek 8/6 tc [*]
  • Trisska Znajoma
    Postów: 26 8

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie bolą okropnie czasem a niekiedy wydaje mi się, że ich nie czuję... także nie wydaje mi się, że jest to jakaś oznaka, przez którą trzeba się zacząć martwić. od paru tygodni mnie bolą i czasem myślę, że nie czuję, bo się przyzwyczaiłam.

    3jgxol2aj69homjq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie rowniez bolaly od owulacji do ok 6t, teraz juz coraz mniej, albo sie przyzwyczailam. U mnie w 3t po zaplodnieniu bylo widac pecherzyk, ale moze bedzie juz zarodek :-)

  • Asiowa Autorytet
    Postów: 816 554

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie nigdy nie bolały piersi przed, ani w trakcie miesiączki. Natomiast zaczęły zaraz po szczęśliwej owulacji. Nie był to ból całych piersi tylko ich bocznej części. teraz przeniósł się na przód, także jest bardzo wędrujący. Za to moim największym problem są niezwykle wrażliwe i wiecznie sterczące sutki!

    bl9ccwa1nyfonmaw.png
  • rybkunia Przyjaciółka
    Postów: 75 34

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki dziewczyny za odpowiedzi!! widze że różnie to bywa i nie ma jednoznacznej odpowiedzi:-)
    Asiowa byłaś juz u lekarza? jak długie masz cykle?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie na poczatku nie bolały..potem byly większe...potem mniejsze...teraz bola sutki i sa dwa razy większe,a miałam naprawde Male ;) Mysle,ze nie ma reguły...

    aneczka1983 lubi tę wiadomość

  • Asiowa Autorytet
    Postów: 816 554

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dddodii- mam tak samo. Moje są gigantyczne

    rybkunia- nie byłam jeszcze u lekarza, wybieram sie najwcześniej za 3 tygodnie. Cykle miałam zazwyczaj około 35 dniowe

    bl9ccwa1nyfonmaw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uważaj teraz na siebie

  • rybkunia Przyjaciółka
    Postów: 75 34

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiowa a robiłaś może bete czy prawidłowo przyrasta?

  • Asiowa Autorytet
    Postów: 816 554

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rybkunia- niestety nie robiła. Mieszkam na wsi. do laboratorium mam daleko i pracuję od rana. Nie mam szans pojawić się w lab na czczo. Czekam na badania u gin, jeśli on każe zrobić to razem z innymi badaniami krwi będę działać.

    bl9ccwa1nyfonmaw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiowa wrote:
    rybkunia- niestety nie robiła. Mieszkam na wsi. do laboratorium mam daleko i pracuję od rana. Nie mam szans pojawić się w lab na czczo. Czekam na badania u gin, jeśli on każe zrobić to razem z innymi badaniami krwi będę działać.
    Asiowa bety nie trzeba robić na czczo :) z reszta zadnych hormonow nie trzeba na czczo.. wiec mozesz zrobic popoludniu, w nocy czy kiedy tam chcesz:)

  • Asiowa Autorytet
    Postów: 816 554

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ailatan- to ciekawe skąd mi się wzięło to na czczo:). Ostatnio tyle czytam o mojej nowej sytuacji, że wszystko mi się miesza w głowie;)

    bl9ccwa1nyfonmaw.png
  • merry Debiutantka
    Postów: 8 2

    Wysłany: 3 maja 2015, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jestem w 10 tc i czasem mnie tylko bolą. Nie żeby mnie jakoś rwały

  • mary84 Przyjaciółka
    Postów: 89 31

    Wysłany: 3 maja 2015, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja troche z innej beczki...
    Jak sie kupuje stanik w ciazy? Tzn w jakim tempie piersi rosna, jak dobrac rozmiar?

    marzec 2015 - okropna angina w początku ciąży - oby było dobrze
    grudzień 2014 - laparoskopia kamicy żółciowej
    czerwiec 2014 - laparoskopia torbieli jajnika
    grudzień 2013 - (*) Kazik 12 tc

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2015, 00:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a mnie w ciągu dnia bolą bardzo mało, tylko jak dotykam, a czasem wcale. Za to przed snem schylić się nie umiem, tak bolą ;)

  • Laya Koleżanka
    Postów: 50 10

    Wysłany: 12 maja 2015, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mary84 wrote:
    A ja troche z innej beczki...
    Jak sie kupuje stanik w ciazy? Tzn w jakim tempie piersi rosna, jak dobrac rozmiar?

    Myślę, że u każdej z dziewczyn piersi rosną w swoim tempie. Ja już na początku ciąży musiałam zmienić na większy, na następny rozmiar przeszłam gdzieś w połowie ciąży, a kolejny pod sam koniec. Pierwszy biustonosz po porodzie (do karmienia) miałam z miseczką F a przed ciążą miałam C.

    mary84 lubi tę wiadomość

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ