X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr pęcherzyk za mały w stosunku do zarodka
Odpowiedz

pęcherzyk za mały w stosunku do zarodka

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Edycia204 Koleżanka
    Postów: 46 21

    Wysłany: 23 marca 2015, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny byłam 17.03 na USG i pecherzk ma 25,5mm odpowiada 6t6d a CRL 14,5 odpowiada 7t5d. serduszko bije 154/min czy mam powody do zmartwien czy jest duza roznica wyrowna sie??

    hchy3e3kxyb1ircx.png
    28.07.2014-- Aniołek --12 tc
  • Magu Autorytet
    Postów: 1281 727

    Wysłany: 23 marca 2015, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie martw się. Pęcherzyk to nie jest płaski, regularny kształt. To twór trójwymiarowy i wiele zależy od tego w jaki sposób lekarz zmierzył pęcherzyk. Serduszko bije, więc nie ma powodu do zmartwień.

    3jgxvfxmmo60rzi2.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ