X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Pęcherzyk płodowy
Odpowiedz

Pęcherzyk płodowy

Oceń ten wątek:
  • madzia32323 Przyjaciółka
    Postów: 66 23

    Wysłany: 28 lutego 2013, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,
    Chciałabym się dowiedzieć kiedy na USG dopochwowym będzie widoczny pęcherzyk płodowy a kiedy zarodek??

    Moje Kochane Małe Szczęście :*
  • agga84aa Autorytet
    Postów: 4575 3366

    Wysłany: 28 lutego 2013, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie w 5t i 6d było widać pęcherzyk i zarodek wielkości 1 mm:)

    relg8ribvm9efdtp.png84c7918c0e711886.png
  • fifi Przyjaciółka
    Postów: 62 50

    Wysłany: 28 lutego 2013, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja byłam na początku czwartego tygodnia i jeszcze nic nie było widać, lekarz kazał mi przyjść za 2 tygodnie, więc niecierpliwie wyczekuję tego dnia, oby do wtorku... :-)

  • Jasmina Znajoma
    Postów: 17 16

    Wysłany: 2 marca 2013, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny, ja byłam w 5 tc i 2 dniu wypatrzyła pęcherzyk i ciałko żółte, ale nic więcej nie powiedział twierdząc, że ciąża jest za młoda. Kolejną wizytę umówiła na 19 marca powiedziała, że wtedy założy kartę ciąży. Ale ja umówiłam się na 11 marca do prywatnego szpitala na wizytę, nie wierzę nic a nic gin z mojego miasta. Pozdrawiam serdecznie, niech nasze Dzieciątka zdrowo rosną!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2013, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystko zależy od lekarza i sprzętu. U mnie był widoczny pecherzyk juz w 3t 6d a zarodek z widocznym choc nieslyszalnym jeszcze serduszkiem w 6t.

    Chica Mala lubi tę wiadomość

  • Jasmina Znajoma
    Postów: 17 16

    Wysłany: 3 marca 2013, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    yoku dziekuję za odpowiedź i niecierpliwie choć z małą obawą oczekuję 11 marca. Pozdrawiam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2013, 23:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jasmina moją odpowiedź masz w temacie "bóle jak na okres..".
    Ps. Nie masz się czego obawiać. Wszystko tak naprawdę zależy od sprzętu jakim przychodnia ginekologiczna dysponuje. :)

  • Jasmina Znajoma
    Postów: 17 16

    Wysłany: 10 marca 2013, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny, sla.s byłam w środę u gin trafiłam w końcu na przemiłego starszego doktora, widziałam serduszko i nawet je słyszałam:) maleństwo ma prawie 9 mm :) Pozdrawiam serdecznie

  • vivien Autorytet
    Postów: 2612 3049

    Wysłany: 10 marca 2013, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jasmina wrote:
    Hej Dziewczyny, sla.s byłam w środę u gin trafiłam w końcu na przemiłego starszego doktora, widziałam serduszko i nawet je słyszałam:) maleństwo ma prawie 9 mm :) Pozdrawiam serdecznie

    Super uczucie jak sie widzi ze juz serduszko bije ;)
    Gratuluje,teraz z wizyty na wizyte bedzie coraz wiecej do patrzenia ;)

    wniddf9hmtxwu2ql.pngh4zpdqk31pdbs1ui.png
  • polska_dziewczyna Autorytet
    Postów: 880 706

    Wysłany: 14 marca 2013, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny jestem w 4 tygodniu ciąży dokładnie 3 tygodnie i 3 dni od zapłodnienia. byłam u lekarza 4 dni temu i mnie zmartwił bo powiedział że z jego obliczeń to 6 tydzień ciąży i to co widzi jest mniejsze niż powinno być...zastanawiam sie czy to moze byc spowodowane tym żę mam późna owulacje w 21 dniu dopiero ja liczę tygodnie ciąży od owulacji a oni od ostatniego okresu...miałyscie może taka sytuacje że lekarz powiedział że ciałko zólte powinno być większe?napisze jescze że w tym 3 tygodniu od zapłodnienia jak byłam u gin.to ciałko miało 8mm a zarodka nie mierzył nawet bo był tyci tyci....

    16uddqk3fqi6lktr.png
    km5se6yd1k6f9ats.png

  • Patuska1992 Autorytet
    Postów: 319 249

    Wysłany: 14 marca 2013, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polska_dziewczyna wrote:
    cześć dziewczyny jestem w 4 tygodniu ciąży dokładnie 3 tygodnie i 3 dni od zapłodnienia. byłam u lekarza 4 dni temu i mnie zmartwił bo powiedział że z jego obliczeń to 6 tydzień ciąży i to co widzi jest mniejsze niż powinno być...zastanawiam sie czy to moze byc spowodowane tym żę mam późna owulacje w 21 dniu dopiero ja liczę tygodnie ciąży od owulacji a oni od ostatniego okresu...miałyscie może taka sytuacje że lekarz powiedział że ciałko zólte powinno być większe?napisze jescze że w tym 3 tygodniu od zapłodnienia jak byłam u gin.to ciałko miało 8mm a zarodka nie mierzył nawet bo był tyci tyci....

    Musisz zachować spokój na pewno będzie wszystko w porządku , sama byłam w takiej sytuacji i lekarz po prostu zmienił termin ostatniej miesiączki.A maleństwo odpukać dobrze się rozwija :) Trzymam kciuki wszystko się ułoży

    w57v9n73toqtjvh3.png
  • polska_dziewczyna Autorytet
    Postów: 880 706

    Wysłany: 14 marca 2013, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patuska1992.....dziękuje ci bardzo za odpowiedz:)pocieszyłas mnie:)....odebrałam wynik beta hcg przed chwilą robiony w 22 dniu po owul.5413,00 dla porównania napisze wynik z 13 dnia po owul. 313,70....więc przyrost jest wiec chyba bedzie dobrze...:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 marca 2013, 09:35

    Fedra, promoszka, Helen lubią tę wiadomość

    16uddqk3fqi6lktr.png
    km5se6yd1k6f9ats.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2013, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polska_dziewczyna wrote:
    cześć dziewczyny jestem w 4 tygodniu ciąży dokładnie 3 tygodnie i 3 dni od zapłodnienia. byłam u lekarza 4 dni temu i mnie zmartwił bo powiedział że z jego obliczeń to 6 tydzień ciąży i to co widzi jest mniejsze niż powinno być...zastanawiam sie czy to moze byc spowodowane tym żę mam późna owulacje w 21 dniu dopiero ja liczę tygodnie ciąży od owulacji a oni od ostatniego okresu...miałyscie może taka sytuacje że lekarz powiedział że ciałko zólte powinno być większe?napisze jescze że w tym 3 tygodniu od zapłodnienia jak byłam u gin.to ciałko miało 8mm a zarodka nie mierzył nawet bo był tyci tyci....

    Nie martw się ja byłam na dwóch wizytach już i maluszek jest mniejszy jakby o 2 tygodnie. Będąc na ostatniej wizycie 12go czyli 8tydzień+1dzień maluszek miał 6tygodni.

    polska_dziewczyna, paulka86 lubią tę wiadomość

  • seneka Autorytet
    Postów: 304 374

    Wysłany: 19 kwietnia 2013, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam wizyte za dwa tygodnie czyli bedzie juz 6tydz. mam nadzieje ze zobacze serduszko

    qq873e5erivgw16d.png
  • liri Ekspertka
    Postów: 231 76

    Wysłany: 15 maja 2013, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja byłam teraz w szpitalu. w sobote...czyli 16 dpo miałam pęcherzyk o wielkości 3,4mm... wczoraj...czyli 19 dpo miałam pecherzyk wielkosci 7,5 mm:) ale zarodek jeszcze niewidoczny:( w poniedziałek ide do lekarza, mam nadzieje ze tam sie nasze dzieciątko pojawi. jestem dzisiaj w 4tyg. i 5 dniu ciąży... mam owu dopiero 20 dc:)

    nzjdqqmz34ngw9w2.png
    2r8rj44j0o8ff6yi.png
  • Moonia26 Koleżanka
    Postów: 31 4

    Wysłany: 26 czerwca 2013, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jestem 20 dni po owulacji, w sobote wybieram się do ginekologa zobaczyc czy na USG widac juz pecherzyk. Bedzie to 23 dzien po owulacji czyli ok 5 tygodnia i 2 dnia, czy jest szansa ze juz cos zobacze?

    xnw4dqk3ea3fjo8e.png[/url]

  • Patuska1992 Autorytet
    Postów: 319 249

    Wysłany: 26 czerwca 2013, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moonia26 na tą chwile zobaczysz zapewne tylko pęcherzyk ciążowy najlepiej wybrać sie koło 8 tyg ciazy wtedy juz w widać bijace serduszko :) Spokojnej ciąży życzę :)

    Martusska lubi tę wiadomość

    w57v9n73toqtjvh3.png
  • Moonia26 Koleżanka
    Postów: 31 4

    Wysłany: 30 czerwca 2013, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a no wlasnie zobaczylismy poki co pecherzyk 10 mm, mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze.
    Patuska 1982 Tobie równiez spokoju w tych ostatnich tygodniach :)

    xnw4dqk3ea3fjo8e.png[/url]

  • wisnia11 Autorytet
    Postów: 557 758

    Wysłany: 13 lipca 2013, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja byłam u gina w 4t4dc i pęcherzyk był 3mm następną wizytę mam 18 lipca i ginka powiedziała ze powinno być już widać zarodek z bijącym serduszkiem :) To będzie już 6t4dc.

    u79ep1.png
    k3xSp2.png
  • Klemens86 Przyjaciółka
    Postów: 96 96

    Wysłany: 17 lipca 2013, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ja bylam u ginekologoa na usg w 4t3dc i nie bylo jeszcze nic widać czy to normalne ? bylo endo ponad 3 cm i ciemna plamka ktora może być pechęrzykiem ale nie potwierdzone :( hmm trochę sie martwie

    w57vkrntxm40pcu0.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ