X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Pęcherzyk płodowy
Odpowiedz

Pęcherzyk płodowy

Oceń ten wątek:
  • AniaEtoile Koleżanka
    Postów: 47 36

    Wysłany: 19 października 2013, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzieki

    AniaEtoile
  • juicca Autorytet
    Postów: 2289 2480

    Wysłany: 19 października 2013, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak miałam usg w 6t2dn nic nie było widać tzn tylko pecherzyk a po 3 dniach juz była akcja serduszka , wiec spokojnie za kilka dni powinno sie pojawic


    pozatym zalezy kiedy miałas owulke i kiedy inplantacja

    Dominika 11.04 2012(18tyg) Aniołek 11.02 2013(7tyg)


    3jvz3e5ek8iil2ca.png

    https://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5ek8iil2ca.png
  • AniaEtoile Koleżanka
    Postów: 47 36

    Wysłany: 21 października 2013, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZA 10 GODZIN SIE WSZYSTKO WYJASNI, TRZYMAJCIE KCIUKI

    AniaEtoile
  • Monia :) Koleżanka
    Postów: 39 13

    Wysłany: 27 listopada 2013, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja dziś również byłam u Ginekologa. Powiedział,że licząc od ostatniej miesiączki to powinnam być w 6 tygodniu. A pęcherzyk ciążowy ma 3,8mm i powiedział, że to wygląda na 3 - 4 tydzień. Kazał przyjść za 2 tygodnie. Co myślcie? bo zaczyna,m się strasznie denerwować.

    Cicha90 lubi tę wiadomość

    uwo9pc0zw660x4iy.png
  • Monia :) Koleżanka
    Postów: 39 13

    Wysłany: 30 listopada 2013, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikt nie odpisze :(

    uwo9pc0zw660x4iy.png
  • Wasp Ekspertka
    Postów: 290 65

    Wysłany: 1 grudnia 2013, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bądź dobrej myśli, może owulację miałaś później. :) Trzymamy kciuki

    Synek Piotruś <3 30.05.2014
    Corcia Oliwka 13.02.2018

    Mutacja Mthfr

    YW46p1.png
    Aniolki 23.08.2012 (10tc) 14.02.2013 (10tc)
  • inuzia Nowa
    Postów: 5 1

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia, jak się trzymasz? Którego masz kolejne USG? Napisz coś więcej, masz jakieś wyraźne objawy ciążowe?
    Trzymam kciuki za Ciebie.

    Ja byłam na usg w 6t5d i niestety był tylko pęcherzyk 7,8mm. Następnego dnia dostałam plamienia i oczywiście wizyta na mojej "ulubionej" Izbie Przyjęć ;( Pęcherzyk trochę się wydłużył i miał rozmiar 10mmx7mm.
    Trochę mnie uspokajali, że się to zdarza - i plamienie, i opóźnienie w rozwoju na początku, dostałam duphaston 3x1.

    Jednak ciężko mieć nadzieję, w lipcu miałam poronienie na wczesnym etapie, to moja druga ciąża. Nie mam siły już na to.

  • Monia :) Koleżanka
    Postów: 39 13

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na USG idę 11.12. za tydzień. Strasznie się denerwuje :(. Jutro chcę iśc zbadać sobie betę. Zobaczymy.

    uwo9pc0zw660x4iy.png
  • Monia :) Koleżanka
    Postów: 39 13

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam bóle w podbrzuszu, teraz już się uspokoiły a za to pojawiły kłucia ale lekarz mi mówił, że tak może być. Mdli mnie na samą myśl o kawie. Odpycha mnie na słodkie. Ciągle latam do kibelka i mam bardzo nabrzmiałe i bolące piersi. Więc objawy są.

    uwo9pc0zw660x4iy.png
  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia na razie nie ma się co martwić, już czytałam o takich przypadkach, że długo nie było widać zarodka a potem się wszystko wyjaśniło. jeśli pęcherzyk jest to beta na pewno Ci wyjdzie

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • Aga 2007 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 4 grudnia 2013, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia mam identyczna sytuacje jak Ty, jestem w 6 t2 d ale od owulacji licząc to dopiero 2t 3 d od zapłodnienia, byłam u gina w poniedziałek i nic jeszcze nie było widać, moja 1 beta 63, dziś idę na druga, straszna jest ta niepewność, wczoraj strasznie bolal bolał i doszły brązowe plamienia:(

  • Jotka1986 Debiutantka
    Postów: 7 1

    Wysłany: 4 grudnia 2013, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga2007... Nie było widać nawet pęcherzyka płodowego? Czy zarodka? Ja byłam u gina wczoraj.( 5 tydz. i 4 dzien)... Był duży pęcherzyk , ciałko żółte.. Bez zarodka.. Dr kazał mi przyjść dopiero za 2 tyg. ... Dostałam wiadomośc,że około 7 tygodnia zarodek musi być widoczny... Spokojnie.. :)

    " Cierpliwość jest gorzka.., ale jej owoce są słodkie.."
  • Aga 2007 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 4 grudnia 2013, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    twierdził, ze nic nie widać, jedynie co to na lewym jajniku jest ciałko żółte, dzis robiłam znowu test i kreska jest ciemniejsza niż 4 dni temu, krew na bete oddalam, wyniki maz mi odbierze dzisiaj, czekam na nie jak na szpilkach, mam jeszcze 11/12 wizyte u innego ginekologa, bo miałam w planach zrobić cytologie, to może wtedy już cos będzie widać. to moja pierwsza ciąza, starałam się o nia ponad 2 lata i lapie już schizy czy to wszystko to w ogole prawda a nie jakas pomyłka..

  • Monia :) Koleżanka
    Postów: 39 13

    Wysłany: 4 grudnia 2013, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś oddałam betę i prawie zemdlałam w przychodni :( Teraz idę w piątek. Strasznie się denerwuję :( Wizytę również mam za tydzień i lekarz mi powiedział, że już coś powinno widać i wtedy założy mi kartę ciążową...

    nezumi lubi tę wiadomość

    uwo9pc0zw660x4iy.png
  • nezumi Autorytet
    Postów: 1815 1858

    Wysłany: 5 grudnia 2013, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia :) wrote:
    Ja dziś oddałam betę i prawie zemdlałam w przychodni :( Teraz idę w piątek. Strasznie się denerwuję :( Wizytę również mam za tydzień i lekarz mi powiedział, że już coś powinno widać i wtedy założy mi kartę ciążową...
    Nic sie nie martw :* ja wiem że to nie jest łatwe bo sama chodze po ścianach, ale mój mąż mówi mi że nie moge się bać bo maleństwo też się boi... to mnie przekonuje żeby się trochę wyluzować :)
    Ja też wizytę mam dopiero za tydz i do tego czasu chyba osiwieję :p
    BĘDZIE DOBRZE!!!!

    Monia :) lubi tę wiadomość

    c74bebc6c3.png
    Alicja jest już z nami! <3
    10.08.2014
  • susel Znajoma
    Postów: 18 4

    Wysłany: 6 grudnia 2013, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie w 6tygodniu byl tylko pecherzyk 5mm, bez zarodka. gin nie dawala nadzieji, ale czytam duzo pozytywnych historii i oby jednak sie zarodek pokazal. nie krwawie, ani nie mam skurczy wiec mam jeszcze nadzieje. nastepna wizyta w srode! trzymajcie kciuki!

    www.dodobabies.pl
    Facebook: https://www.facebook.com/dodobabiesPL
    Instagram: @dodobabies
  • AISAK Autorytet
    Postów: 1631 2682

    Wysłany: 8 grudnia 2013, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    susel wrote:
    u mnie w 6tygodniu byl tylko pecherzyk 5mm, bez zarodka. gin nie dawala nadzieji, ale czytam duzo pozytywnych historii i oby jednak sie zarodek pokazal. nie krwawie, ani nie mam skurczy wiec mam jeszcze nadzieje. nastepna wizyta w srode! trzymajcie kciuki!
    kciukam. Powiem ci ze ja w 6 tv też miałam pęcherzyk 5 mm ale to przez fakt ze dopiero w 25 dc miałam ovulacje, 4 tyg pozniej miałam 2,1 cm ludzika machają ego rączkami i nóżkami.:) Także będzie ok, zobaczysz. Istnieje też mozliwosc i to najczestrza rzecz oprucz poznej ovu, ze sprzęt twojego gin jest poprostu slaby.

    Juliette25 lubi tę wiadomość

    relgjw4zpdnh5t68.png

    74di3e5e3a0mwqjq.png[/
    [
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja byłam dzis u gina bo sobot niedziele miałam lekki sluz brazowawy ale pow mi gi nze tak moze byc na poczatku przy zagnieżdzaniu zrobił mi dzis usg ale jest tylko pecherzyk mam przyjsc do niego w poniedziałek...bosze jak ja przetrwam do nastepnego pon;(.Martwie sie mam nadzieje ze w pon juz bedzie widac.4 listopad miałam ostatnio @ wiec ja szczerze juz nie wiem ktory tydzien mam ehhh

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia bedzie dobrze!! Ja tez mam wizyte za tydzien we wtorek i tez sie stresuje jak ja to przetrwam ..
    Damy rade!! :) glowa do gory!!

  • kada24 Autorytet
    Postów: 5602 3455

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja mam w srode i obym zobaczyla pecherzyk tam gdzie ma by c na swoim miejscu :)

    Hanna<3
    5cfa36e136.png
    countdown-1431234000z1455429600zp.png
    Mateuszek <3 13.08.2014
    Emilka <3 08.07.2010








1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ