X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Pęcherzyk płodowy
Odpowiedz

Pęcherzyk płodowy

Oceń ten wątek:
  • rabarbarka Ekspertka
    Postów: 190 414

    Wysłany: 17 lipca 2013, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klemens86 wrote:
    Hej dziewczyny ja bylam u ginekologoa na usg w 4t3dc i nie bylo jeszcze nic widać czy to normalne ? bylo endo ponad 3 cm i ciemna plamka ktora może być pechęrzykiem ale nie potwierdzone :( hmm trochę sie martwie

    Nie martw się bo to na pewno dzidzi nie pomoże ;) A tak nawiasem mówiąc... doskonale Cię rozumiem... Ja jestem w 6t1d i póki co zobaczyłam tylko pęcherzyk 5,1mm... Lekarz kazał przyjść 30 lipca... wtedy powinno już być coś widać... Powiedział, że pęcherzyk jest trochę za malutki, ale żeby się nie martwić, bo jest bardzo indywidualna sprawa i nie ma powodu do obaw...nie wiem jak wytrzymam te 2 tygodnie :P
    Twoja ciąża jest jeszcze naprawdę bardzo młodziutka, więc uśmiech, uszy do góry i czekaj na maleństwo :)

    relgdf9h54y1o8s7.png
  • Ana27 Autorytet
    Postów: 1316 998

    Wysłany: 17 lipca 2013, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny w ogóle nie macie powodu do obaw:) Spokojnie, przecież to wszytsko zależy od tego kiedy doszło do zapłodnienia, od owulacji itp:)) Jedni mają wczęsniej drudzy później:) Ja osobiście miałam owulacje ok. 18-19dnia cyklu i pęcherzyk jakoś w 6tyg dopiero zoabczyłam a jakoś w 7 tc zarodek i bicie serca:)

    zsxuot7.png
  • Klemens86 Przyjaciółka
    Postów: 96 96

    Wysłany: 17 lipca 2013, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja tez mam późno ovu bo około 17-18 dnia :) ale mnie uspokoiłyscie dziewczyny:) dziękuuujjjeeee:*

    w57vkrntxm40pcu0.png
  • rabarbarka Ekspertka
    Postów: 190 414

    Wysłany: 17 lipca 2013, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja ovulkę miałam dość wcześnie, bo już 15 dnia:) ale staram się zaufać doktorkowi - chyba wie co mówi :)

    relgdf9h54y1o8s7.png
  • KlaraM Ekspertka
    Postów: 201 99

    Wysłany: 1 września 2013, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie w 5 tyg 6 dniu było już serduszko ale wiem że to wyjątkowo wcześnie w porównaniu do innych, zresztą na usg wielkość odpowiadała już 6t2d czyli mogło wcześniej dojść do zapłodnienia

    9ewnqqmz9x52roeb.png
  • mamafasolki Ekspertka
    Postów: 185 106

    Wysłany: 3 września 2013, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj byłam u lekarza 4 tyd 7 dzien i jeszcze serduszka nie było widać. Był widoczny pęcherzyk i ciałko żółte. Niestet nie pamietam jak duży jest pęcherzyk ale wielkosc ma odpowiednią. Mam przyjsc za 2 tygodnie. Ze wzgledu na bóle brzucha(w pierwszej ciązy ich nie miałam) mam 2xdziennie dopochwowo luteine na wzmocnienie ciazy.
    Pozdrawiam wszystkie mamusi

    eikte6hhj5bvjgsz.png

    iv09io4p0rqg51ty.png
  • magdalena Autorytet
    Postów: 1681 1163

    Wysłany: 3 września 2013, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mamafasolki gratuluje! ja mam pierwsza wizyte w poniedzialek bedzie to 5t5d wiec pewnie zobacze tylko pecherzyk.:-)

    Natalia lubi tę wiadomość

    dqpri09knl7nzqjn.png
  • mamafasolki Ekspertka
    Postów: 185 106

    Wysłany: 5 września 2013, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorjana jak masz watpliwosci to idz jak najszybciej do lekarza, żebys mogła sie cieszyć tak jak my. Mysle ze u Ciebie wszystko jest w porządku tylko ten głupi konował Ci w głowie namieszał.
    Pozdrawiam i trzymam kciuki :)

    eikte6hhj5bvjgsz.png

    iv09io4p0rqg51ty.png
  • mamafasolki Ekspertka
    Postów: 185 106

    Wysłany: 5 września 2013, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja w pierwszej ciązy byłam w 6+1 tygodniu i juz było widac serduszko, teraz sie pośpieszyłam o pare dni :)

    magdalena równiez gratuluje :)

    eikte6hhj5bvjgsz.png

    iv09io4p0rqg51ty.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2013, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OO nie wiedzialam,ze ten watek jest utworzony:)
    Ja bylam nie planowanie na USG w szpitalu w 5+6 tygodniu,bo dostalam malego plamienia i bylo widac cialko zolte w prawym jajniku i pecherzyk GS 2,8mm na co lekarz powiedzial,ze wielkosc odpowiada wiekowi ciazy. A poza tym,ze jest wczesna zarodka nie widac,tylko jakis cien maly ale narazie nic nie wpisal. USG mam kolejne na 16-go w pn,z powodu tych plamien wlasnie. Poki co duphaston i nos-pa.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2013, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rabarbarka wrote:
    Nie martw się bo to na pewno dzidzi nie pomoże ;) A tak nawiasem mówiąc... doskonale Cię rozumiem... Ja jestem w 6t1d i póki co zobaczyłam tylko pęcherzyk 5,1mm... Lekarz kazał przyjść 30 lipca... wtedy powinno już być coś widać... Powiedział, że pęcherzyk jest trochę za malutki, ale żeby się nie martwić, bo jest bardzo indywidualna sprawa i nie ma powodu do obaw...nie wiem jak wytrzymam te 2 tygodnie :P
    Twoja ciąża jest jeszcze naprawdę bardzo młodziutka, więc uśmiech, uszy do góry i czekaj na maleństwo :)

    Hmmm skoro Twoj jest za malutki to co ja mam powiedziec? nie wiem o co chodzi tym lekarzom:) moj jest w sam razy a jest dwa razy mniejszy od Twego a Twoj jest starszy o 2-3dni

    Dooti lubi tę wiadomość

  • magdalena Autorytet
    Postów: 1681 1163

    Wysłany: 11 września 2013, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorjana a ja Cię podziwiam że dajesz radę tak czekać i nie iść na USG może dla spokoju ducha idź już to chociaż się uspokoisz że jest pęcherzyk pewnie będzie widać już zarodek :) oszalejesz nam tu w końcu ;)

    dqpri09knl7nzqjn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2013, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorjana poczekaj jeszcze do nastepnego tygodnia,lepiej pozniej zeby juz wszystko bylo widac,niz wczesniej tak jak ja bylam teraz i sie denerwuje bo nie widac bylo zarodka. W 7tyg juz na stowe powinno byc widac wszycho:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 września 2013, 17:09

  • Nusiaa Autorytet
    Postów: 331 157

    Wysłany: 12 września 2013, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorjana spokojnie , sama się denerwowałam tak jak Ty bo jak byłam pierwszy raz u gienk to nic nie było jeszcze widać. We wtorek byłam na kolejnej wizycie i pięknie dzidzie widać ,serduszko bije :) więc wyluzuj wiem ,że jest ciężko ale postaraj się myśleć pozytywnie a napewno będzie dobrze :*


    A to moja fasolka ( 6 tydzień i 5 dni dziś ma ) a na zdj 6tydz 3dni.

    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/eab6cd4159953e32.html

    cab360a44b.png
  • magdalena Autorytet
    Postów: 1681 1163

    Wysłany: 12 września 2013, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusiaa wrote:
    Dorjana spokojnie , sama się denerwowałam tak jak Ty bo jak byłam pierwszy raz u gienk to nic nie było jeszcze widać. We wtorek byłam na kolejnej wizycie i pięknie dzidzie widać ,serduszko bije :) więc wyluzuj wiem ,że jest ciężko ale postaraj się myśleć pozytywnie a napewno będzie dobrze :*


    A to moja fasolka ( 6 tydzień i 5 dni dziś ma ) a na zdj 6tydz 3dni.

    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/eab6cd4159953e32.html
    no fajna dzidzia :-) jak ja bym chciala uslyszec juz serduszko hmmmmm usmiech sie rysuje na mojej twarzy na sama mysl!

    dqpri09knl7nzqjn.png
  • Nusiaa Autorytet
    Postów: 331 157

    Wysłany: 12 września 2013, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdalenko dzidzia jeszcze malutka ma dopiero 0,727 cm ,ale rośnie :)
    Kiedy masz wizytę ?

    cab360a44b.png
  • magdalena Autorytet
    Postów: 1681 1163

    Wysłany: 12 września 2013, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wizyte mam jutro bo chce od lekarza wziasc skierowanie na badania ale nie bede robila teraz usg w poniedzialek mialam robione to znowu meczyc malca
    do swojego gina prywatnego ide dopiero 30 wrzesnia.

    dqpri09knl7nzqjn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2013, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorjana a to pierwsze foto to pecherzyk? a na dole to juz nie wiem :P w czarnej plamie wiem,ze ma byc kropka i to wtedy zarodek ;)
    A ja dzis bylam na USG ,jutro z miesiaczki wynika,ze bede zaczynac 7tydz ciazy,a dzis lekarka powiedziala,ze ciaza jest o tydzien mniejsza niz powinna. GS 19 podejrzewam,ze chyba mm.
    A wlasnie dorjana a u Ciebie GS na fotce tej pierwszej ile ma?

  • AniaEtoile Koleżanka
    Postów: 47 36

    Wysłany: 18 października 2013, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    martwię się strasznie bo byłam na usg, w poniedziałek 14 października, to był 6 tydzień i 2 dni ciąży i nie widać było zarodka. W mojej poprzedniej ciąży zarodek było widać już równo w 6 tygodniu. Strasznie się martwię. Pęcherzyk miał 16 mm. Następną wizytę mam w poniedziałek 21 października, ale już nie daję rady. Co myślicie?

    AniaEtoile
  • Ewelina Autorytet
    Postów: 636 377

    Wysłany: 18 października 2013, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania, wg mojego lekarza dopiero skończony 8 tydzień daje gwarancję, że USG pokaże kropka z serduchem, wcześniej różnie może być. Ja byłam w 7 tygodniu i zarodek miał 11 mm i serducho waliło jak szalone :) Dziewczyny tu mają różne doświadczenia, ale myślę, że 6 tydzień to po prostu było za wcześnie. Do poniedziałku już niedaleko !

    Lillenka lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-68384.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ