X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr pęcherzyk a zarodek
Odpowiedz

pęcherzyk a zarodek

Oceń ten wątek:
  • Lyanna Autorytet
    Postów: 863 489

    Wysłany: 21 września 2017, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super, wspaniała wiadomość :) Gratuluję!

    ForgetMeeNot lubi tę wiadomość

    km5s8rib3rydlnmr.png
    iv099vvj9qnut7rh.png
    06.2016 [*] Aniołek 6 tc
  • ChicChic Autorytet
    Postów: 2220 803

    Wysłany: 22 września 2017, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No widzisz, tak jak u mnie. Ja dziś 6t2d i ide na kontrole. Mam nadzieje zobaczyc zarodek, bo serduszko to może jeszcze za wcześnie.

    km5stv739k9pulwh.png
    3i498u69muucg3hi.png

  • Annqa Ekspertka
    Postów: 161 129

    Wysłany: 22 września 2017, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CHicChic trzymam kciuki. Serduszko napewno już będzie, trzymam kciuki. Daj znać później jak usg.

    17 maj godz 3:00, Ula 3150g i 53 cm
  • ChicChic Autorytet
    Postów: 2220 803

    Wysłany: 23 września 2017, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Serduszko było, biło mocno, ponad 100, zarodek ma 6 mm więc wszystko wspaniale. Dostałam płytę, zdjęcia. Naprawdę wzruszający moment.
    Mam oczywiście dalej bardzo uważac, żadnego basenu, sportu oprocz spacerow i unikac stosunkow, przynajmniej do 10 tygodnia. POtem moge wyluzowac.

    k878, Lyanna lubią tę wiadomość

    km5stv739k9pulwh.png
    3i498u69muucg3hi.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2017, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ChicChic wrote:
    Smutna sprawa. Ciekawe jak się skończyło. Autorka się nie odzywa.

    Annqa a jak u Ciebie ?
    Hej. Wczoraj wyszłam ze szpitala. Nigdy nie dowiem się co lekarka widziała. Ani mój lekarz, ani lekarze w szpitalu nie widzieli nic oprócz płynu w lewym jajowodzie. Beta hcg jak na razie szybko spada, wczoraj było już tylko 70, zaczęłam krwawić. Równo 30 dni po inseminacji.

    2 dni po "zobaczeniu" zarodka beta wynosiła 360, wieczorem już 320.

  • ChicChic Autorytet
    Postów: 2220 803

    Wysłany: 23 września 2017, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strasznie mi przykro, ale nie możesz się poddawać.

    km5stv739k9pulwh.png
    3i498u69muucg3hi.png

  • k878 Autorytet
    Postów: 2693 1066

    Wysłany: 23 września 2017, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czara, strasznie mi przykro, a co z tym płynem? tak Cię wypuścili? mówili co z tym zrobić?

    Córeczka 12.2017 <3
    Córeczka 08.2019 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2017, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja ostatnią miesiączkę miałam 9 września, w czwartek byłam u ginekologa. Pani doktor stwierdziła, że pęcherzyk ciążowy jest za mały w stosunku do zarodka. Pęcherzyk ma 10 mm, a zarodek 0,65. Bicie serduszka jest. Ponadto wcześniej nie miałam plamień, a w dniu badania u doktor miałam minimalne plamienie na brązowo. Czy powinnam się martwić ? Nie zleciła mi kompletnie żadnych badań , jedynie morfologie i TSH , które są w normie.

    Pozdrawiam, Marta

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 listopada 2017, 09:29

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2017, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    k878 wrote:
    Czara, strasznie mi przykro, a co z tym płynem? tak Cię wypuścili? mówili co z tym zrobić?
    Przepraszam, ze dopiero odpisuje. Lekarze nic nie powiedzieli... Zreszta... jestem w kolejnej ciąży. Zaszłam od razu, nawetnie wiedziałam, ze owulacje miałam. W kwietniu po poronieniu beta hcg spadała 2 miesiące.
    Pęcherzyk w macicy jest, na kolejnej wizycie sprawdzimy czy jest serduszko. Boje się tego dnia, bardzo!
    Na ostatniej wizycie płynu w jajowodzie nie było już, owulacja była na szczęście z prawego jajnika.

  • klaudia382 Przyjaciółka
    Postów: 362 22

    Wysłany: 26 listopada 2017, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W 6t0d byłam na usg widziałam tylko pęcherzyk
    I zastanawia mnie jedno czy GS 0.47cm to prawidłowy wynik ? Ginekolog stwierdził że to 5 tydzień.

    klz9h371w1o7q62n.png
  • justynaa02 Znajoma
    Postów: 23 1

    Wysłany: 28 stycznia 2018, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane.38dc brak @ .odpuscilam cykl wiec temp nie mierzylam jednak mam powyzej 36 (zawsze 35,6-35,8).na tescie kreseczka delikatna.bol głowy non stop,powiększone piersi ,5 dni po owu plamienie ,teraz duzo sluzu.Bylam w srode zeby potwierdzic ciaze 6 tydz.Zarodka nie bylo ale pecherzyk byl.kazala isc na bete .bylam wczoraj i negatywna .prosze powiedzcie ze jest szansa . Dopiero za tydzien wizyta a ja zalamanateraz by byl 7 tydzien

    Listopad 2016 początek starań
    wrzesień -listopad 2016 CLO
    Grudzień 2017 fasolka [*] 6 tc
    Pcos
‹‹ 2 3 4 5 6
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ