X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr PAŹDZIERNIKOWE TESTOWANIE 2017
Odpowiedz

PAŹDZIERNIKOWE TESTOWANIE 2017

Oceń ten wątek:
  • w_oczekiwaniu_na_cud Znajoma
    Postów: 21 7

    Wysłany: 24 października 2017, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie Kochane :) U mnie testowanie dopiero w piątek chyba ze wytrzymam do soboty ;) Jestem w 23 dc.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2017, 20:23

  • ptaszek1 Koleżanka
    Postów: 51 37

    Wysłany: 24 października 2017, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie! ja tez nie mam zbyt wielu dolegliwości, czasem lekkie mdłości,i wrażliwe piersi, także spokój spokój i jeszcze raz spokój

    w_oczekiwaniu_na_cud lubi tę wiadomość

    Chwilo trwaj.
    3jgx9n73an3wak0g.png
  • Komcia Autorytet
    Postów: 327 156

    Wysłany: 24 października 2017, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Ja co prawda testowałam się 30 września, ale dwie krechy były. Teraz się tylko wstrzymuję z wizytą u gin.
    ptaszek1 oby lekkie mdłości się utrzymały ;)

    w_oczekiwaniu_na_cud lubi tę wiadomość

    gyxwroeqzjnzrj19.png
    piu3dqk3ljlr8vpa.png
  • Glass Autorytet
    Postów: 696 407

    Wysłany: 24 października 2017, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kashanti wrote:
    hej dziewczyny... mam maly atak paniki... patrze na wasze wpisy, wyniki badan... i jestem coraz bardziej przerazona.... ja do lekarza najwczesniej moge isc za 2 tygodnie a i tak zorbi mi tylko test z moczu... krew dopiero od 9 tygodnia mozna... w 7 tygodniu pojde zrobic prywatne usg... ale do tego czasu nie mam zielonego pojecia co sie dzieje z moja fasolka:( zaczynam panikowac... przestalo mnie mdlic, sutki tez jakby mniej bolesne.... zrobilam dzis test i dalej 2 kreski ale mam jakis wewnetrzny niepokoj... tyle sie nacyztalam o ciazy biochemicznej i o poronieniach...
    Nie panikuj, przynajmniej niepotrzebnie nie wydajesz pieniędzy na badania i lekarza :). My też wiemy niewiele więciej niż Ty, bo to bardzo wcześnie. Ja myślę, że z usg poczekam do 7 tygodnia, bo lekarz powiedział, że póki co to nie ma co oglądać :D.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2017, 20:46

    l22ndf9h9ev1tba6.png
    2nn3vfxmbuq4kvth.png
  • kashanti Autorytet
    Postów: 372 323

    Wysłany: 24 października 2017, 23:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    UWAGA UWAGA!! ROBIE MALE ZAMIESZANIE :D:D:D:D:D ALE MYSLE, ZE MA SENS!

    Kochane !! w zwiazku z niefortunnym umiejscowieniem tego watku (I trymestr) zakladam nowy na "ogolnym" :) wiec przeskakujcie wszystkie tam:) :D:D:D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2017, 23:32

    karolcia87, patuniek86 lubią tę wiadomość

  • Ineczka Autorytet
    Postów: 2954 1174

    Wysłany: 25 października 2017, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie mogę was odszukać :( Zrobiłam betę 229 testy piękne kreski dołączam do was :))

    w_oczekiwaniu_na_cud, Tincia, Loczek2018 lubią tę wiadomość

    v5abi09kg49ph79h.png
    30 lat Euthyrox 25,Mama aktiv premium,jodid
    https://bellybestfriend.pl/pamiętnik/zielona-staraczka-pozniej-ciezarowka-przez-9-miesiecy,2959.html
    beta 25.10/229, 27.10/488, 30.10/1615
  • w_oczekiwaniu_na_cud Znajoma
    Postów: 21 7

    Wysłany: 25 października 2017, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ineczka wrote:
    Dziewczyny nie mogę was odszukać :( Zrobiłam betę 229 testy piękne kreski dołączam do was :))

    Gratuluje Kochana :-* Ja tez nie mogę odszukać dziewczyn gdzie się podzialyscie ;) U mnie jeszcze dwa dni i testowanie <3

‹‹ 3 4 5 6 7
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ