X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr PAŹDZIERNIKOWE TESTOWANIE 2017
Odpowiedz

PAŹDZIERNIKOWE TESTOWANIE 2017

Oceń ten wątek:
  • kashanti Autorytet
    Postów: 372 323

    Wysłany: 20 października 2017, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapraszamy wszystkie dziewczyny, ktore dowiedzialy sie o ciąży w październiku:) :) i każdą inną chętną do nas dołączyć!:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 października 2017, 20:21

  • patuniek86 Autorytet
    Postów: 3798 4712

    Wysłany: 20 października 2017, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W końcu przeszłyśmy przez nerwy testowania, teraz się wspieramy dzień po dniu! :-D

    Pola Róża
    09.03.2019, godz. 09:10, 3410g i 52 cm
    bl9ck6nlgozf0gj2.png
  • kamisiakass Przyjaciółka
    Postów: 77 22

    Wysłany: 21 października 2017, 02:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) u nas 16.10 i dwie gruuube krechy na tescie:) pęcherzyk 18.10 0,57 cm :) czekamy na serduszko :)

    patuniek86, kashanti lubią tę wiadomość

  • KochamSłońce Autorytet
    Postów: 615 257

    Wysłany: 21 października 2017, 04:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduję się <3 Nie śpię od czwartej... Obudziło mnie siku i już nie zasnę chyba...

    Tęskniąca lubi tę wiadomość

    8p3os65gnm7ai4h9.png
  • patuniek86 Autorytet
    Postów: 3798 4712

    Wysłany: 21 października 2017, 06:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KochamSlońce - miałam tak samo następnego dnia po pozytywnym teście :-D Tylko ja nie spałam od 3 :-D Coś z nami, babami, jest jednak nie tak :-D; -)

    Pola Róża
    09.03.2019, godz. 09:10, 3410g i 52 cm
    bl9ck6nlgozf0gj2.png
  • patuniek86 Autorytet
    Postów: 3798 4712

    Wysłany: 21 października 2017, 06:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamisiakass wrote:
    Hej :) u nas 16.10 i dwie gruuube krechy na tescie:) pęcherzyk 18.10 0,57 cm :) czekamy na serduszko :)
    No to czekamy! :-)

    Pola Róża
    09.03.2019, godz. 09:10, 3410g i 52 cm
    bl9ck6nlgozf0gj2.png
  • ookatkaoo25 Znajoma
    Postów: 30 16

    Wysłany: 21 października 2017, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ;) mogę się przyłączyć? Też dziś o 6.30 zobaczyłam bladziocha

    KochamSłońce lubi tę wiadomość

    xnw4yx8d0uogp4ak.png
  • patuniek86 Autorytet
    Postów: 3798 4712

    Wysłany: 21 października 2017, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ookatkaoo25 wrote:
    Hej ;) mogę się przyłączyć? Też dziś o 6.30 zobaczyłam bladziocha


    Ale super <3 Gratulacje :-)

    Pola Róża
    09.03.2019, godz. 09:10, 3410g i 52 cm
    bl9ck6nlgozf0gj2.png
  • ookatkaoo25 Znajoma
    Postów: 30 16

    Wysłany: 21 października 2017, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję. Wciąż nie mogę uwierzyć że udało się za pierwszym razem;) jestem mamą styczniowa 2011 i sierpniowa 2014

    xnw4yx8d0uogp4ak.png
  • patuniek86 Autorytet
    Postów: 3798 4712

    Wysłany: 21 października 2017, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kwiecień 2006, wiec już daaaaawno temu ;-)

    Pola Róża
    09.03.2019, godz. 09:10, 3410g i 52 cm
    bl9ck6nlgozf0gj2.png
  • patuniek86 Autorytet
    Postów: 3798 4712

    Wysłany: 21 października 2017, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta we czwartek: 16,9, sobota: 33,89 :-)

    KochamSłońce lubi tę wiadomość

    Pola Róża
    09.03.2019, godz. 09:10, 3410g i 52 cm
    bl9ck6nlgozf0gj2.png
  • kashanti Autorytet
    Postów: 372 323

    Wysłany: 21 października 2017, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gratulacje dziewczyny!!!!! <3
    ja dzis tez obudzilam sie wczesnie,tzn. 3:50.... ale o 6 polozylam sie znowu spac;)

  • Anikatika Przyjaciółka
    Postów: 64 31

    Wysłany: 21 października 2017, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć,
    we wtorek robiłam test i wyszły mi piękne dwie kreski :) Chciałam zrobić betę, ale z racji pracy nawet nie mam kiedy. Natomiast umówiona jestem już na wizytę u ginekologa na poniedziałek. Trochę się obawiam, bo bardzo chcę tego dziecka, a mam za sobą dwa poronienia, jedno o którym zupełnie nie wiedziałam, a inne, jak to lekarz stweirdził, było wypadkiem przy pracy i mam się nie zrażać. O tyle się cieszę, że jestem w dość skomplikowanym związku na odległość, mój partner jest w Hiszpanii i po 4 latach na ostatnim urlopie u niego w końcu się udało. Dodatkowo stresuje mnie praca, pracuję w hipermarkecie, codziennie dostawy, dźwiganie boxów z mięsem, przeciąganie palet, ogólnie praca z surowym mięsem. Mam praktycznie codziennie bóle podbrzusza, od wczoraj lekkie, beżowe, przechodzące w brąz plamienia :/ Wg obliczeń jestem w 5tc, w przyszłym tygodniu wskoczę w 6. Moja kierowniczka nie cierpi dzieci, więc nawet jak ją poinformuję wcześniej, nie liczę na łagodniejsze traktowanie, a nawet wręcz przeciwnie. Uważacie, że mogę mojego ginekologa w tak wczesnej ciąży prosić o L4? Mam 33 lata, dodatkowo wykrytego mięsniaka. Co byście zrobiły na moim miejscu?

    p19uvfloa8g91wgi.png
  • patuniek86 Autorytet
    Postów: 3798 4712

    Wysłany: 21 października 2017, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mówisz lekarzowi, jaki masz zakres obowiązków, jaki stres itp - i da Ci zwolnienie. Nie wyobrażam sobie innej opcji.

    I gratulacje :-) Nie stresuj się jeszcze plamieniami - to jest normalne. Ale dobrze, że w takiej sytuacji idziesz szybko do lekarza :-)

    Pola Róża
    09.03.2019, godz. 09:10, 3410g i 52 cm
    bl9ck6nlgozf0gj2.png
  • kashanti Autorytet
    Postów: 372 323

    Wysłany: 21 października 2017, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anikatika wrote:
    Cześć,
    we wtorek robiłam test i wyszły mi piękne dwie kreski :) Chciałam zrobić betę, ale z racji pracy nawet nie mam kiedy. Natomiast umówiona jestem już na wizytę u ginekologa na poniedziałek. Trochę się obawiam, bo bardzo chcę tego dziecka, a mam za sobą dwa poronienia, jedno o którym zupełnie nie wiedziałam, a inne, jak to lekarz stweirdził, było wypadkiem przy pracy i mam się nie zrażać. O tyle się cieszę, że jestem w dość skomplikowanym związku na odległość, mój partner jest w Hiszpanii i po 4 latach na ostatnim urlopie u niego w końcu się udało. Dodatkowo stresuje mnie praca, pracuję w hipermarkecie, codziennie dostawy, dźwiganie boxów z mięsem, przeciąganie palet, ogólnie praca z surowym mięsem. Mam praktycznie codziennie bóle podbrzusza, od wczoraj lekkie, beżowe, przechodzące w brąz plamienia :/ Wg obliczeń jestem w 5tc, w przyszłym tygodniu wskoczę w 6. Moja kierowniczka nie cierpi dzieci, więc nawet jak ją poinformuję wcześniej, nie liczę na łagodniejsze traktowanie, a nawet wręcz przeciwnie. Uważacie, że mogę mojego ginekologa w tak wczesnej ciąży prosić o L4? Mam 33 lata, dodatkowo wykrytego mięsniaka. Co byście zrobiły na moim miejscu?

    nie wiem czy L4 przejdzie ale pracodawca ma obowiazek w takiej sytuacji pomoc ci. Najczesciej dostaje sie przeniesienie do innego dzialu lub zmienia ci sie zakres obowiazkow. nie slyszlalam, zeby ktos na samym poczatku ciazy dostal zwolnienie na kolejne 8 miesiecy jesli ciaza nie jest zagrozona itp. :( ale warto sprobowac. Mieso w sklepie jest przebadane wiec teoretycznie zagrozenia nie ma.
    Prawo pracy jest po twojej stronie i kierowniczka moze ci co najwyzej naskoczyc;) warto znac swoje prawa:

    Pracownic ciężarnych oraz matek karmiących piersią dotyczą jeszcze bardziej restrykcyjne przepisy. To znaczy: kobieta w pracy stałej może podnosić i przenosić najwyżej 3 kilogramy. Jeżeli posiada pracę dorywczą, wówczas jest to 5 kilogramów. Ta sama pracownica może wnieść po schodach czy na pochylnię towar ważący maksymalnie 2 kilogramy (przy pracy stałej) albo 3,75 kilograma (w pracy dorywczej).

  • Ankakalina1987 Przyjaciółka
    Postów: 115 72

    Wysłany: 21 października 2017, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie tez dziś testowanie 4 dni przed terminem spodziewanej miesiączki i blady pasek, niestety ze względu na PCOS lekkie plamienie mnie dopadło, w szpitalu potwierdzili wczesną ciążę (3 tydzień) dostałam progesteron i w poniedziałek mam iść do ginekologa po L4 i na badanie krwi.

    Ps. Anikatika spokojnie dostaniesz zwolnienie ,ja dostałam przy ostatniej ciąży zaraz po jej potwierdzeniu w 4 Tygodniu, bo tez miałam ryzykowną pracę;) nic się nie martw, poza tym pracodawca nie może Cię zwolnić jak jesteś w ciąży, więc jakoś musi sobie poradzić z tą sytuacją;p

    z pcos po 7 miesiącach starań, 30 lat

    34bwskjohqgssojf.png
  • KochamSłońce Autorytet
    Postów: 615 257

    Wysłany: 21 października 2017, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I coraz nas więcej <3 A październik się jeszcze nie kończy ;) Ja dzisiaj jestem nie do życia, po tej nocy chyba. U mnie dzieci z 2008 i 2011, synek ma już 6 lat i już nie pozwala mi się całować przy kolegach, córka zaczyna być nastolatką pełną gębą ze wszystkimi tego urokami ;) Zatęskniło nam się za maluszkiem. Chociaż czasami mam myśli, że będzie ciężko, ale wychowalismy dwoje to i z trzecim jakoś pójdzie :) Właściwie to mój mąż mnie tym zaraził, jak widać skutecznie :-D

    8p3os65gnm7ai4h9.png
  • Glass Autorytet
    Postów: 696 407

    Wysłany: 21 października 2017, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny u mnie 3 dni przed miesiączką, 11 dni po owulacji beta: 65. Starałam się ponad rok, nie mogę uwierzyć w moje szczęście. Pierwszy cykl na letrozole+ovitrelle i zaskoczyło. Życzę Wam zdrowych ciąż :).

    patuniek86 lubi tę wiadomość

    l22ndf9h9ev1tba6.png
    2nn3vfxmbuq4kvth.png
  • KochamSłońce Autorytet
    Postów: 615 257

    Wysłany: 21 października 2017, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Glass wzajemnie :) Niech moc będzie z nami wszystkimi :-D

    8p3os65gnm7ai4h9.png
  • Anikatika Przyjaciółka
    Postów: 64 31

    Wysłany: 21 października 2017, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kashanti wrote:
    nie wiem czy L4 przejdzie ale pracodawca ma obowiazek w takiej sytuacji pomoc ci. Najczesciej dostaje sie przeniesienie do innego dzialu lub zmienia ci sie zakres obowiazkow. nie slyszlalam, zeby ktos na samym poczatku ciazy dostal zwolnienie na kolejne 8 miesiecy jesli ciaza nie jest zagrozona itp. :( ale warto sprobowac. Mieso w sklepie jest przebadane wiec teoretycznie zagrozenia nie ma.
    Prawo pracy jest po twojej stronie i kierowniczka moze ci co najwyzej naskoczyc;) warto znac swoje prawa:

    Pracownic ciężarnych oraz matek karmiących piersią dotyczą jeszcze bardziej restrykcyjne przepisy. To znaczy: kobieta w pracy stałej może podnosić i przenosić najwyżej 3 kilogramy. Jeżeli posiada pracę dorywczą, wówczas jest to 5 kilogramów. Ta sama pracownica może wnieść po schodach czy na pochylnię towar ważący maksymalnie 2 kilogramy (przy pracy stałej) albo 3,75 kilograma (w pracy dorywczej).


    Nie ma możliwości przerzucenia mnie na inny dział, jest albo praca w magazynie i przeciąganie palet, albo praca na stoisku mięsnym, albo na kasie i układanie całego stoiska ow. Kierownik robi wszystko po trochu plus prace biurowe.

    p19uvfloa8g91wgi.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ