X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Paracetamol w 1 trymestrze ?
Odpowiedz

Paracetamol w 1 trymestrze ?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • patryka Przyjaciółka
    Postów: 90 22

    Wysłany: 31 lipca 2021, 06:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Proszę napiszcie co na to mówią Wasi lekarze. Można czy lepiej nie ? Mam tak silne bóle głowy, ze wczoraj musiałam już się czymś ratować. Na internecie są sprzeczne informacje 🤷‍♀️ Ja mam lekarza dopiero za kilka dni i wtedy mogę zapytać, a bóle nie daja życ.

  • agik_1985 Koleżanka
    Postów: 33 11

    Wysłany: 4 sierpnia 2021, 00:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Ja na bóle głowy, jak już bardzo boli, to biorę właśnie paracetamol, biorę wtedy pół tabletki, bo tyle zwykle wystarcza. Staram się w miarę możliwości brać jak najrzadziej. Gdy boli głowa to w pierwszej kolejności wypijam szklankę wody, bo podobno pierwszym objawem picia za małych ilości jest właśnie ból głowy. Nie wiem jak często można brać taki paracetamol, o to też najlepiej zapytaj lekarza. Pozdrawiam.

  • Blondyna.B Autorytet
    Postów: 5583 6977

    Wysłany: 4 sierpnia 2021, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paracetamol jest bezpieczny w ciąży. Można go brać max 4g/dobę. Lepiej wziąć niż się męczyć jeśli naturalne sposoby nie pomagają. Warto wypić szklankę wody i zrobić zimny okład na czoło

    👩🏼28 lat
    👦🏻28 lat

    👶🏼11.12.2022 Noemi ❤️

    09.01.2021 - Terminacja w 23tc, rozległy rozszczep kręgosłupa z wodogłowiem
    05.2021 - ciąża biochemiczna
    09.2021 - poronienie zatrzymane ciąża bliźniacza
    02.2022 - ciąża biochemiczna

    age.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ