X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Paniczny strach na poczatku ciazy
Odpowiedz

Paniczny strach na poczatku ciazy

Oceń ten wątek:
  • margarethe Koleżanka
    Postów: 42 10

    Wysłany: 7 kwietnia 2020, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Widzę że z tymi wizytami to inaczej u każdego lekarza. Ja też nie mam żadnych objawow! Nic zero nawet zmęczenia czy bólu piersi. Jestem przerażona 😟

  • kingus0x Ekspertka
    Postów: 132 84

    Wysłany: 7 kwietnia 2020, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    margarethe wrote:
    Cześć dziewczyny. Widzę że z tymi wizytami to inaczej u każdego lekarza. Ja też nie mam żadnych objawow! Nic zero nawet zmęczenia czy bólu piersi. Jestem przerażona 😟
    Ja z bólów to też tylko raczej ucisk w podbrzuszu, piersi bolały mnie jak zwykle na @, nic szczególnego.

    07.04.2020 - Ⅱ <3
    qb3cx1hpo3lollv8.png
    💙 14.12.2020 💙
  • MARIKA12 Ekspertka
    Postów: 247 102

    Wysłany: 7 kwietnia 2020, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    margarethe wrote:
    Cześć dziewczyny. Widzę że z tymi wizytami to inaczej u każdego lekarza. Ja też nie mam żadnych objawow! Nic zero nawet zmęczenia czy bólu piersi. Jestem przerażona 😟
    Ktory to tydz? U mnie dzis 6+3 i mdlosci zaczely sie wlasnie od 6 tyg ogolnie nie mam nawet sily siedziec

    18.03.2020 Pozytywny test
    02.2020 Invimed Poznan
    01.2019 brak akcji serca
    24.12.2018 pozytywny test
    11+2 [*] Aniołek, puste jajo :(
    8cs o 2 maluszka UDANY !!!
    06.06.2018 pozytywny test ❤ rosnij kruszynko
    02.2017 zdrowa córka
  • aedd Debiutantka
    Postów: 15 21

    Wysłany: 7 kwietnia 2020, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja oprócz bólu piersi nie mam żadnych objawów - także nie martwcie się dziewczyny! Nie trzeba wymiotować, mieć smaków i rzucać w męża czym popadnie! :D

    Dzisiaj zaczęłam 9 tydzień... Ale cały czas plamię - raz brąz, raz trochę krwi. Biore duphaston i zakładam, że skoro tydzień temu było dobrze, to wiele się raczej nie zmieniło. Mam czasem takie dni, ze ogarnia mnie panika, ale nie mogę przecież co tydzień biegać na USG albo Izbę przyjęć... Zwłaszcza teraz.

    Ja od początku podchodzę trochę na chłodno - staram się nie myśleć o ciąży, cieszyć się będę w 13 tygodniu - będzie co ma być, ale najważniejsze, że się w ogóle udało zajść! Znaczy się, że można! :)


    Aguska lubi tę wiadomość

  • Sylviazett Znajoma
    Postów: 21 5

    Wysłany: 7 kwietnia 2020, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny meldujemy sie po USG. Jest nasze maleństwo, widzieliśmy też bijące serduszko💗
    Noc była koszmarna dużo myśli więc nerwy.

    Trzymam za Was wszystkie kciuki 😘😘😘

    Coccinelle, Sznurówka lubią tę wiadomość

  • Sznurówka Debiutantka
    Postów: 12 2

    Wysłany: 7 kwietnia 2020, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylviazett - bosko, gratulacje ❤

    Ja też właśnie wróciłam z usg, dzidziuś ma prawie 1 cm i serducho bije jak dzwon ❤ także ogroooomny kamień z serca...

    Dziewczyny, które nie macie objawów - nie martwcie się! Każda przechodzi ciążę indywidualnie, objawy mogą raz być, raz nie, u jednych pojawią się od początku, u innych dużo później. Także luzik i cieszcie się chwilą 😁 ja aktualnie rzygam jak kot i mdłości mam cały dzień, a jeszcze tydzień temu nie było nic i nie ukrywam, że bardzo za tym tęsknię 😂

    Buziak 😘

    Coccinelle lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2020, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super dziewczyny, dbajcie o siebie 😍❤️ mam nadzieję, że za tydzień będę mogła napisać to samo :)

  • Sznurówka Debiutantka
    Postów: 12 2

    Wysłany: 7 kwietnia 2020, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coccinelle trzymamy kciuki!!!

    Coccinelle lubi tę wiadomość

  • Sylviazett Znajoma
    Postów: 21 5

    Wysłany: 8 kwietnia 2020, 06:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sznurówka oby szybko mdłości minęły, ja zaliczyłam 1 w drodze na USG ale to chyba bardziej na tle nerwowym 😉

    Coccinelle kciuki zaciśnięte ✊✊✊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 kwietnia 2020, 06:05

    Sznurówka, Coccinelle lubią tę wiadomość

  • margarethe Koleżanka
    Postów: 42 10

    Wysłany: 8 kwietnia 2020, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ah ciesze sie bardzo z waszych USG i serduszek <3 ! to wspaniale! Moja wizyta jutro... panicznie sie boje zeby uslyszec serduszko... w ogole kazdego dnia mysle czy zarodek wciaz sie rozwija. ah jak ja marze juz o koncu 13 tygodnia... strasznie stresujacy czas, nerwy, bezsennosc

  • Ewelina9456 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 8 kwietnia 2020, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkich 😊 widzę że nie jestem sama też jestem w ciąży w 7 tygodniu i się Panicznie boję byłam tydzień temu u lekarza i widziałam moją kropeczkę teraz czekam na 22.04 na kojeną wizytę aby się upewnić że wszytko jest okej jeśli chodzi o objawy też nie mam jakoś mega szczególnych mdłości praktycznie zerowe trochę tkliwe piersi i ból podbrzusza czasem się zastanawiam czy jestem w ciąży czy to miesiączka się zbliża 🤦‍♀️ i jeszcze te czasy że ten wirus... Przyjechałam do polski na mamy urodziny bo od 2 lat przebywałam w UK i okazało się że nie moge wrócić a w trakcie się dowiedziałam że jestem w ciąży brak ubezpieczenia brak pracy więc... Z jednej strony bardzo się cieszę a z drugiej myślę że to taki bardzo zły moment... Również biorę duphaston 2xl bo mam niereguralne miesiączki i miałam stwierdzone Zespół polistycznych jajników

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 kwietnia 2020, 19:41

  • aedd Debiutantka
    Postów: 15 21

    Wysłany: 8 kwietnia 2020, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc, nie będę już tu zaglądać, bo dzisiaj poronilam :(

    Trzymajcie się dziewczyny i oby Wasze brzuszki rosły zdrowo. Ja na swój muszę poczekać jeszcze troche :)

  • Aguska Koleżanka
    Postów: 52 12

    Wysłany: 8 kwietnia 2020, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku jak się cieszę dziewczyny, że u Was wszystko w porządku i tak pozytywnie minęły Wam wizyty!! I te serduszka!! ♥️♥️
    Dobrze, że trzymałam kciuki mocno!

    A powiedzcie mi.. dzisiaj zaczęłam stosować Dupka na podtrzymanie ciazy, dostałam tak prewencyjnie od mojej ginekolog. Ale cieszę się, że tak o mnie dba. Do sedna... Czy takie wymioty i mdłości to ciążowe czy może to być przez Duphaston? Raz już brałam ( przed ciążą, na wywołanie okresu) ale nie przypominam sobie takich objawów...

  • Aguska Koleżanka
    Postów: 52 12

    Wysłany: 8 kwietnia 2020, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aedd wrote:
    Czesc, nie będę już tu zaglądać, bo dzisiaj poronilam :(

    Trzymajcie się dziewczyny i oby Wasze brzuszki rosły zdrowo. Ja na swój muszę poczekać jeszcze troche :)

    Bardzo mi przykro! Ale na pewno uda się za jakiś czas. Odpocznij teraz, złap oddech i na pewno się uda :)

  • violetwoman Koleżanka
    Postów: 93 14

    Wysłany: 8 kwietnia 2020, 23:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie przyszłe Mamy :-*

    Mi również udało się w końcu zajść w ciążę po prawie czterech latach. Dopiero sam początek 5 tydz 2 dzień.
    Mieszkam w Anglii, oczywiście ze względu na obecną sytuację mam czekać na telefon od położnej, pierwszy skan tutaj robią dopiero w 12 tyg więc ja praywtanie zapisałam się na 5.05 będę wtedu zaczynać 9tydz. Nie mam gdzie zrobić bety, także nie wiem jak wygląda przyrost. To moja pierwsza ciąża i oczywiście mam wiele obaw jak Wy kochane, ale wszystkie bądźmy dobrej myśli :-* witam Was wszystkie! Aha objawy mam jedyne takie że lekko pobolewa mnie brzuch jak na okres, piersi urosly I raz są bardziej tkliwie, raz mniej :-) nie mam mdłości.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 kwietnia 2020, 23:54

    🤰🏻♥️👰
  • margarethe Koleżanka
    Postów: 42 10

    Wysłany: 9 kwietnia 2020, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć violetwoman! Witamy :) nie doszukuj się jeszcze objawów, zresztą jak już widzimy każdy organizm reaguje inaczej. Chciała bym bardzo jakieś mieć, wiedziała bym że wszystko w porządku, a tu nic od samego początku, a dziś 6+1. No i dziś idę posłuchać serduszka... To była najgorsza noc, nie przespalam ani minuty, milion myśli, kilka opakowań chusteczek, tragedia dziewczyny, tak bardzo to się w życiu zadnego egzaminu nie bałam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 kwietnia 2020, 08:11

    Aguska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2020, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia 2020, 10:39

    aedd lubi tę wiadomość

  • violetwoman Koleżanka
    Postów: 93 14

    Wysłany: 9 kwietnia 2020, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    margarethe wrote:
    Cześć violetwoman! Witamy :) nie doszukuj się jeszcze objawów, zresztą jak już widzimy każdy organizm reaguje inaczej. Chciała bym bardzo jakieś mieć, wiedziała bym że wszystko w porządku, a tu nic od samego początku, a dziś 6+1. No i dziś idę posłuchać serduszka... To była najgorsza noc, nie przespalam ani minuty, milion myśli, kilka opakowań chusteczek, tragedia dziewczyny, tak bardzo to się w życiu zadnego egzaminu nie bałam
    Trzymamy kciuki i czekamy na wiadomości❤️

    🤰🏻♥️👰
  • Aguska Koleżanka
    Postów: 52 12

    Wysłany: 9 kwietnia 2020, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    margarethe wrote:
    Cześć violetwoman! Witamy :) nie doszukuj się jeszcze objawów, zresztą jak już widzimy każdy organizm reaguje inaczej. Chciała bym bardzo jakieś mieć, wiedziała bym że wszystko w porządku, a tu nic od samego początku, a dziś 6+1. No i dziś idę posłuchać serduszka... To była najgorsza noc, nie przespalam ani minuty, milion myśli, kilka opakowań chusteczek, tragedia dziewczyny, tak bardzo to się w życiu zadnego egzaminu nie bałam

    Trzymamy kciuki w takim razie!! Daj znać po wizycie! :)

    Ja w sumie jestem w 6 tygodniu +4, poza bolesnością i tkliwością piersi czuje się w miarę ok. Ciągnie mnie czasami w podbrzuszu, mam mdłości no i wczoraj mnie zebrało na wymioty.
    Odstawiłam Siofor, biorę od lekarza duphaston i zobaczymy, liczę, że będzie wszystko ok. 😊

  • violetwoman Koleżanka
    Postów: 93 14

    Wysłany: 9 kwietnia 2020, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja oprócz witamin dla kobiet w ciąży i magne b6 nic więcej nie biorę. Czekam cały czas na telefon od położonej która umówi pierwsze spotkanie i później pewnie usg. 😘

    🤰🏻♥️👰
‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ