X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Paniczny strach na poczatku ciazy
Odpowiedz

Paniczny strach na poczatku ciazy

Oceń ten wątek:
  • maduśka1989 Znajoma
    Postów: 22 6

    Wysłany: 14 maja 2020, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaggaa12 wrote:
    A który tydzień masz? 😊

    Wg moich obliczeń jak byłam na usg był 6tydz1d więc dzisiaj 6tydz5d ale po usg powiedział, że napewno poniżej 6 było wtedy

  • Mika_83 Znajoma
    Postów: 21 5

    Wysłany: 14 maja 2020, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myslalam ze tylko ja mam zanikajace objawy bo stresuje sie jak nie wiem bo piersi mnie bolaly a nagle nie i sie przestraszylam ale bole podbrzusza sa wiec napawam sie optymizmem ze jest ok

    f2w3rjjgg65epz52.png
    Gabrysia ur. 2010-12-10 Oliwier ur. 2015-09-16
  • Mika_83 Znajoma
    Postów: 21 5

    Wysłany: 14 maja 2020, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poza tym mialam dzisiaj cudowna popoludniowa drzemke :)

    f2w3rjjgg65epz52.png
    Gabrysia ur. 2010-12-10 Oliwier ur. 2015-09-16
  • violetwoman Koleżanka
    Postów: 93 14

    Wysłany: 14 maja 2020, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też biorę dużo witamin plus trzy razy na dobę magnez, to też może powodować ze objawy są mniejsze

    🤰🏻♥️👰
  • violetwoman Koleżanka
    Postów: 93 14

    Wysłany: 16 maja 2020, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Halo halo co tu tak cicho? Wszystko ok u Was dziewczyny?

    U mnie bez zmian,mało objawów, powiedziałabym że oprócz piersi delikatnie nic. Odliczam dni do 29 Maja :-)

    🤰🏻♥️👰
  • Aaggaa12 Przyjaciółka
    Postów: 75 22

    Wysłany: 17 maja 2020, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie nawrót mdłości, zgaga i wilczy apetyt. Za to piersi odpuściły. I tak na zmianę 😁 też biorę magnez i witaminy 😊 po USG wszystko w normie 🥰

  • maduśka1989 Znajoma
    Postów: 22 6

    Wysłany: 17 maja 2020, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja objawów dalej zero^^ byliśmy na usg, wszystko pięknie więc bez stresu☺️☺️

  • violetwoman Koleżanka
    Postów: 93 14

    Wysłany: 17 maja 2020, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super że wszystko jest ok :-)

    🤰🏻♥️👰
  • Kinga28 Ekspertka
    Postów: 155 64

    Wysłany: 17 maja 2020, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie objawy tez w kratkę :) czasem sa mdłości ale nie codziennie. Bol piersi caly czas. Mialam wczesniej mocniejsze (chociaż i tak lekkie) bóle A teraz tylko takie delikatne cmienie w podbrzuszu. Oczywiście jest zagwostka czy jest ok. Wizyta u gin 21 maja, i tak odliczam. W ubiegłą środę mialam jakies czarne mysli. Nawet myslalam zeby isc gdzies indziej do lekarza zeby zobaczyc czy wszytsko ok. Ale jakos sie do kupy pozbieralam no i czekam jak na szpilakch. W ostatniej ciazy w 9 tyg serduszko przestało bić wiec ciągle myślę czy teraz będzie dobrze. Ale już do czwartku wytrzymam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 maja 2020, 20:44

  • violetwoman Koleżanka
    Postów: 93 14

    Wysłany: 18 maja 2020, 00:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinga28 wrote:
    U mnie objawy tez w kratkę :) czasem sa mdłości ale nie codziennie. Bol piersi caly czas. Mialam wczesniej mocniejsze (chociaż i tak lekkie) bóle A teraz tylko takie delikatne cmienie w podbrzuszu. Oczywiście jest zagwostka czy jest ok. Wizyta u gin 21 maja, i tak odliczam. W ubiegłą środę mialam jakies czarne mysli. Nawet myslalam zeby isc gdzies indziej do lekarza zeby zobaczyc czy wszytsko ok. Ale jakos sie do kupy pozbieralam no i czekam jak na szpilakch. W ostatniej ciazy w 9 tyg serduszko przestało bić wiec ciągle myślę czy teraz będzie dobrze. Ale już do czwartku wytrzymam.
    Będzie dobrze kochana, zobaczysz :-* trzymam kciuki i dawaj znać co i jak

    🤰🏻♥️👰
  • daria1 Przyjaciółka
    Postów: 160 32

    Wysłany: 19 maja 2020, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie ma czego sie bac, mojej mamie bylo niedobrze przez cale 9 miesiecy i wszystko poszlo pozniej dobrze

    ubranka dla niemowląt
  • Luuluu Przyjaciółka
    Postów: 79 56

    Wysłany: 19 maja 2020, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, wczoraj byłam na wizycie juz u mojego gina prowadzącego... Z miesiączki i usg mam 7tydzien 2 dzień.. Serduszko biło ;) ulga ogromna.. Kolejna wizyta za miesiąc 15 czerwca... Ale dla mojej głowy kazał mi przyjść na 5 min 1 czerwca -zebym sie nie stresowala... -nie uniknione ale musze wytrzymać "tylko" 2 tygodnie...
    Poza tym kazał mi zmienić neoparin na clexane.. Dość negatywnie się na temat neoparin wypowiadał.. Mam nadzieję, ze hematolog nie bedzie robił z tym problemu i wypisze mi refundacje na to.
    Poza tym jestem juz dalej niz ostatnio
    .. Dla osób ktore sa po stracie to chyba najgorsze przekroczyć ten "okropny czas" gdzie miałyśmy zle informacje w poprzedniej ciąży...
    Ale musimy być dobrej myśli...musi być dobrze!!!

    2019 II -start z badaniami
    2019 VIII/IX 2x nieudana IUI
    2019 XI - naturalny cud <3
    2020 I 9 - 👼 [*] 7/9
    2020 IV - nasz cud <3 włączone metyle + heparyna +acard
    2020 V 11 mamy ❤


    f2w33e3kaumphv47.png
    31 l
  • Natalia0007 Ekspertka
    Postów: 200 104

    Wysłany: 19 maja 2020, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny 12maja ujrzałam pozytywny test i beta 40 niestety miałam lekkie brązowe plamienie wiec dostała duphaston i luteinę w poniedziałek robiłam betę i już jest 1260 wiec bardzo ładna jednak czasem martwią mnie lekkie skurcze podbrzusza zawłaszcza pod wieczór i niekiedy widze na wkładce lekkie brązowe ślady 😕strasznie się boje wizyta kolejna 28 cały czas leżę 😖 z objawów jem jak szalona piersi są mega bolące czasem boli kręgosłup i podbrzusze czuje .

    12.05 II hcg 40
    15.05 hcg 239
    18.05 hcg 1260
    20.05 hcg 5449
    Duphaston
    Luteina
    Acard
  • violetwoman Koleżanka
    Postów: 93 14

    Wysłany: 19 maja 2020, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luuluu wrote:
    Cześć, wczoraj byłam na wizycie juz u mojego gina prowadzącego... Z miesiączki i usg mam 7tydzien 2 dzień.. Serduszko biło ;) ulga ogromna.. Kolejna wizyta za miesiąc 15 czerwca... Ale dla mojej głowy kazał mi przyjść na 5 min 1 czerwca -zebym sie nie stresowala... -nie uniknione ale musze wytrzymać "tylko" 2 tygodnie...
    Poza tym kazał mi zmienić neoparin na clexane.. Dość negatywnie się na temat neoparin wypowiadał.. Mam nadzieję, ze hematolog nie bedzie robił z tym problemu i wypisze mi refundacje na to.
    Poza tym jestem juz dalej niz ostatnio
    .. Dla osób ktore sa po stracie to chyba najgorsze przekroczyć ten "okropny czas" gdzie miałyśmy zle informacje w poprzedniej ciąży...
    Ale musimy być dobrej myśli...musi być dobrze!!!
    Wszystko będzie dobrze :-) :-*

    Luuluu lubi tę wiadomość

    🤰🏻♥️👰
  • violetwoman Koleżanka
    Postów: 93 14

    Wysłany: 19 maja 2020, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia0007 wrote:
    Hej dziewczyny 12maja ujrzałam pozytywny test i beta 40 niestety miałam lekkie brązowe plamienie wiec dostała duphaston i luteinę w poniedziałek robiłam betę i już jest 1260 wiec bardzo ładna jednak czasem martwią mnie lekkie skurcze podbrzusza zawłaszcza pod wieczór i niekiedy widze na wkładce lekkie brązowe ślady 😕strasznie się boje wizyta kolejna 28 cały czas leżę 😖 z objawów jem jak szalona piersi są mega bolące czasem boli kręgosłup i podbrzusze czuje .
    Gratulacje! :-*

    Uważaj na siebie i dużo odpoczywaj :-)

    🤰🏻♥️👰
  • Natalia0007 Ekspertka
    Postów: 200 104

    Wysłany: 19 maja 2020, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    violetwoman wrote:
    Gratulacje! :-*

    Uważaj na siebie i dużo odpoczywaj :-)
    Dziękuje 🙂cały czas leżę tylko z psem na spacer a tak to łóżko. 🙂

    12.05 II hcg 40
    15.05 hcg 239
    18.05 hcg 1260
    20.05 hcg 5449
    Duphaston
    Luteina
    Acard
  • violetwoman Koleżanka
    Postów: 93 14

    Wysłany: 19 maja 2020, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I dobrze. Relaks, jakieś fajne filmy, coś przyjemnego, wszystko będzie ok

    🤰🏻♥️👰
  • Natalia0007 Ekspertka
    Postów: 200 104

    Wysłany: 20 maja 2020, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy któraś z was ma takie mocne bóle pleców na dole ?

    12.05 II hcg 40
    15.05 hcg 239
    18.05 hcg 1260
    20.05 hcg 5449
    Duphaston
    Luteina
    Acard
  • violetwoman Koleżanka
    Postów: 93 14

    Wysłany: 20 maja 2020, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia0007 wrote:
    A czy któraś z was ma takie mocne bóle pleców na dole ?
    Ja takie miałam właśnie w 10 tygodniu
    Jak długo coś robię np sprzątamy czy gotuje to zaczyna boleć, i też jak siedziałam na krześle bez oparcia to bardzo bolało. Trzeba uważać i nie nadwyrężać pleców. Teraz jestem w 11 tygodniu i dwa dni i jest lepiej bo się pilnuje

    🤰🏻♥️👰
  • Luuluu Przyjaciółka
    Postów: 79 56

    Wysłany: 21 maja 2020, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia0007 wrote:
    A czy któraś z was ma takie mocne bóle pleców na dole ?
    Ja czasami mam... Jak sie nakrece na robote zwłaszcza... Nie jest stały objaw ale czasami cos mnie tam "ciągnie"...

    2019 II -start z badaniami
    2019 VIII/IX 2x nieudana IUI
    2019 XI - naturalny cud <3
    2020 I 9 - 👼 [*] 7/9
    2020 IV - nasz cud <3 włączone metyle + heparyna +acard
    2020 V 11 mamy ❤


    f2w33e3kaumphv47.png
    31 l
‹‹ 11 12 13 14 15 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ