X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Otyłość w ciąży - jak zdrowo zgubić pare kg?
Odpowiedz

Otyłość w ciąży - jak zdrowo zgubić pare kg?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • BeHappy_:) Debiutantka
    Postów: 12 7

    Wysłany: 7 stycznia 2021, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie :)
    Jestem tu nowa i na wstępie bardzo Was serdecznie ściskam i pozdrawiam :)

    Aktualnie jestem w 7tyg ciąży i zaczełam się trochę martwić moim stanem "wagowym".. Waga na dzień dzisiejszy wskazuje 93kg.. Już mam niekiedy zadyszke wchodząc po schodach, czy dłuższym spacerze... A co będzie pozniej?
    Są tu większe kobitki które na początku ciąży zaczeły jakoś walczyć z tą otyłością? Nie pytam o diete, bo wiem ze diet sie nie stosuje w ciąży ;) ale o jakieś inne.. Sztuczki magiczki? ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2021, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć,

    Zachęcam cię do odwiedzenia profilu na instagramie lub strony internetowej "Akademia Płodności" kobiety prowadzące stronę są dietetyczkami i układają zdrowe diety redukcyjne dla osób starających się ale również mają w swojej ofercie diety dla kobiet w ciąży zależnie od trymestru. Możesz napisać do nich maila lub wiadomość prywatną na instagramie i zapytać o wszystko, zawsze odpisują 😊

  • BeHappy_:) Debiutantka
    Postów: 12 7

    Wysłany: 7 stycznia 2021, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje za informacje :)

  • daria1 Przyjaciółka
    Postów: 160 32

    Wysłany: 25 stycznia 2021, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pij sok pomidorowy mozna niezle schudnac w taki sposob. Soku pomidorowego mozna pic duze ilosci ma tylko 17 kcal na 100ml najlepiej z solą i pieprzem, Jak jest gesty to mozna sie szybko zapchać.

    po-3-768x1024.jpg?quality=50&f=auto

    ubranka dla niemowląt
  • Iza_1 Debiutantka
    Postów: 7 4

    Wysłany: 26 stycznia 2021, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drogie Mamusie! 🙂 Jestem studentką dietetyki i prowadzę badania na temat wiedzy kobiet w ciąży nt. programowania żywieniowego. Jeśli znalazłybyście odrobinę czasu, bardzo proszę o wypełnienie mojej ankiety. Z góry serdecznie dziękuję wszystkim za poświęcony czas, życzę dużo zdrowia dla Was i Waszych Maluszków <3

    https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf73vftKQiL1Q9Dl0WJEuQABWeTNkoXdCjXCDB52psn-XgAkw/viewform

  • dell Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 13 maja 2021, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogólnie z tym chudnięciem w ciąży to nie jest tak kolorowo. Myślę, że najlepiej to odłożyć po urodzeniu, ale kazdy jest inny, wiadomo. Znalazlam taki fajny artykuł o tym ostatnio https://czywciazymozna.pl/czy-mozna-schudnac-w-ciazy/

  • daria1 Przyjaciółka
    Postów: 160 32

    Wysłany: 29 czerwca 2021, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    po ciazy schudnie sie duzo szybciej i latwiej a w ciazy bedziesz sie meczyc

    natalia_nyk lubi tę wiadomość

    ubranka dla niemowląt
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ