X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Otwarta szyjka macicy!
Odpowiedz

Otwarta szyjka macicy!

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • PsychoPatka91 Znajoma
    Postów: 18 2

    Wysłany: 2 lutego 2019, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, dzisiaj przy wkładaniu luteiny, wyczułam otwarta szyjkę, do tej pory była twarda i zamknięta.. Zaczynam panikować.. 11 tydzień ciazy

  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 3 lutego 2019, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem jakiej porady oczekujesz?
    Przecież nie jesteśmy w stanie telepatycznie stwierdzić czy faktycznie szyjka u Ciebie jest otwarta, czy nie, jedź na IP, albo idź do lekarza i niech to potwierdzi/wykluczy.

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • Ania0306 Autorytet
    Postów: 844 373

    Wysłany: 3 lutego 2019, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też uważam, że powinien to lekarz ocenić.

    08.02.2019 ❤ Julka 39t i 1d 2645g 51 cm
    iv09jw4z1f5kql8q.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ