X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr osłabienie objawów ciąży
Odpowiedz

osłabienie objawów ciąży

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2018, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam.Mnie piersi bolą mocno,jak ściągnę stanik to tak po bokach czuje ból i są też na brzmiałe teraz się martwię trochę bo jakby już ustało i mniej boli po za tym od początku nie mam żadnych innych objawów prócz tego bólu piersi,martwię się dziś wizyta u lekarza w tamtym tyg był tylko pęcherzyk.

  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 30 maja 2018, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania2071 wrote:
    Dziewczyny doradźcie co robić. Jestem w 6 tyg 5 dni ciąży. Do niedzieli miałam duży ból piersi i pobolewanie podbrzusza, czułam też wydęty brzuch. Teraz wszystkie objawy od poniedziałku ustąpiły. Czuję się jakbym nie była już w ciąży:( Nie mam też mdłości:( Chyba oszaleję. Poprzednią ciąże straciłam było poronienie zatrzymane w 8 tyg. Do gina mam dopiero na przyszłą środę, ale nie wytrzymam w tej niepewności. Boję się, że ciąża się nie rozwija.

    I chcesz mi powiedzieć, że przy poronieniu zatrzymanym zniknęły Ci objawy? ;)
    Założę się, że nie zniknęły pomimo, że ciąża była martwa, więc jaki to wyznacznik? Posiadanie objawów lub nieposiadanie jest tak naprawdę uja warte. U mnie w pierwszej ciąży też poronienie zatrzymanie i objawy do samego zabiegu, myślałam, ze oszaleję. W aktualnej ciąży objawy pojawiały się, znikały, pojawiały, znikały i póki co czekamy na rozwiązanie :)

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2018, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evell wrote:
    Witam.Mnie piersi bolą mocno,jak ściągnę stanik to tak po bokach czuje ból i są też na brzmiałe teraz się martwię trochę bo jakby już ustało i mniej boli po za tym od początku nie mam żadnych innych objawów prócz tego bólu piersi,martwię się dziś wizyta u lekarza w tamtym tyg był tylko pęcherzyk.


    Evell i jak wizyta??

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2018, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiktoria2909 wrote:
    Evell i jak wizyta??
    Nie wiem co myśleć :( na usg mam książkowe 6i5 tc,był tylko pęcherzyk ciążowy ciałko żółte a zarodka nie ma co mam myśleć dziewczyny następną wizyta za tydzień ośiwieje do tego czasu,mam złe przeczucia :(

  • Lusi31 1987 Koleżanka
    Postów: 34 7

    Wysłany: 4 czerwca 2018, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dużo zależy od tego jakim sprzętem miałaś robione USG. Na starszych sprzętach to czasami musi być 8 tydzień żeby było widać zarodek chociaż on już tam jest. Skoro lekarz nie powiedział Ci że jest źle to tego się trzymaj. Na pewno wszystko będzie dobrze. Ja byłam na USG jakoś w 5 t i był sam pęcherzyk i lekarka kazała mi na kolejne USG przyjść dopiero po skończonym 7 tygodniu plus kilka dni. Mówiła że wcześniej nie ma sensu a ma sprzęt na którym robi się badania prenatalne

  • Karolcia89 Autorytet
    Postów: 763 302

    Wysłany: 30 lipca 2020, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny.
    Chciałabym Was prosić o radę.
    Jestem w 9 tygodniu ciąży (dokładnie 8+6). Jeszcze 4 dni temu miałam wszystkie objawy ciąży, bardzo silne mdłości, bolące piersi, a teraz te objawy trochę osłabły... mdli mnie bardzo rzadko, a piersi przestały być tak wrażliwe. Jedynie w nocy bolą. Wydaje mi się, że nie są już też tak nabrzmiałe. Strasznie się boję, bo jestem po 3 poronieniach (pierwszą ciążę straciłam z powodu krwiaka, a dwie kolejne były pustym pęcherzykiem). U lekarza byłam tydzień temu i wszystko było dobrze widziałam serduszko i malutkiego człowieczka:)
    Czy to możliwe, że w 9 tygodniu objawy łagodnieją czy powinnam się martwić i jechać do szpitala na kontrolę?
    Poradzić mi proszę.

    05.01.2018 Aniołek 7t5d [*]
    21.01.2019 Aniołek 9t6d [*] PJP
    14.06.2019 Aniołek 8t [*] PJP

    Obniżone białko Z
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ