X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr orgazm a poronienie
Odpowiedz

orgazm a poronienie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2015, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Naczytałam się wlasnie,ze orgazm moze powodować poronienie przez skurcze macicy.
    Jestem wlasnie w 7tc,zdążyłam juz zobaczyc mikro serduszko,ale teraz sie martwię i pewnie nie ja jedna..sex-jasne,ale na spokojnie,za to orgazm? Az sie boje,ze naprawde nie powinno go byc...bo u mnie byl...
    Boje się,ze to koniec zwłaszcza,ze zanim zaszlam w ciążę miałam ciaze biochemiczna,a wiec porobiłam.
    Moze sa dziewczyny,które mimo orgazmów mają w sobie zdrowie rosnacego dzidziusia?

  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 24 lutego 2015, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie czytaj głupot, jeśli ciąża jest niezagrożona, dobrze umiejscowiona a w łóżku nie szalejecie to nie poronisz dziecka przez orgazm ;) jeśli męczy Cię to zapytaj ginekologa.

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2015, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A widzisz,bo pierdoły czytam...no gin mówił,ze kochać się mozemy,ale delikatnie i ... to wszystko...jest właśnie sporo artykułów ,że jak wcześniej było poronienie,to nie powinno się mieć orgazmów w czasie ciąży...
    A Ty normalnie się kochasz ze swoim?

  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 24 lutego 2015, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze się nie kochamy, bo czekamy na wyniki posiewu i badania nasienia męża ponieważ przechodził antybiotykoterapię ;) podobno podczas seksu kiedy wytwarzamy endorfiny docierają one również do dziecka, które dobrze na nie reaguje :)

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2015, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz mam kłucia jakies dziwne jak szpilą -gdzies jakby w szyjce ... Ja normalnie zwariuje...

  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 24 lutego 2015, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już zaliczyłam dwa orgazmy i z dzieckiem wszystko OK :) Dziecko nie odczuwa orgazmu jako skurcze tylko jako łagodne kołysanie. To jest inny skurcz niż ten wywołujący poronienie.

    Fatim lubi tę wiadomość

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2015, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie tez gdzies czytałam,ze kolysanie:) tylko u mnie to wszystko jeszcze mikro ...i jestem juz po jednym poronieniu...:(

  • Anitka201 Autorytet
    Postów: 4606 2575

    Wysłany: 24 lutego 2015, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 marca 2016, 12:57

  • pakima Autorytet
    Postów: 582 203

    Wysłany: 24 lutego 2015, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja co współżycie mam orgazm na szczęście :) moje. I dziecko po takim szczycie szaleje mi w brzuszku :) i przy jednym miałam tak i przy drugie mam i ciąża prawidłowo się rozwija :) proponuje seks bez pikanterii ale łagodny z domieszką orgazmu:)


    km5smg7ymue8hf5u.png


    ex2bcwa1bypjjnja.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2015, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny:) Wy to potraficie wspierać :)

  • Toa Autorytet
    Postów: 286 143

    Wysłany: 24 lutego 2015, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My kochalismy sie jeszcze zanim dowiedzielismy sie o ciazy, a ze nie jest zagrozona to nie zaprzestalismy. Z Dzidziusiem wszystko dobrze. :) Po <3 nic sie nie dzieje, nie odczuwam bolu, nie krwawie - wiec pozwalamy sobie. Warto obserwowac swoj organizm po. Jezeli beda jakies niepokojace objawy, zwlaszcza krwawienie to odczekac do wizyty i upewnic sie, ze wszystko ok i czy nadal mozna.

    3917bd3e8d73a01ab1b83b758246ebe4.png
    c55f3e3kmvx0lmmb.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2015, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No jedynym objawem jakim miałam wczoraj wlasnie po,to jak wstalam poczułam kłucie szpilką jakby w szyjce i tak od tego momentu z dzesiec razy w ciągu całego dnia...Przestraszylam sie...ze to od tego:(
    I caly czas mam straszne wyrzuty sumienia...

  • pakima Autorytet
    Postów: 582 203

    Wysłany: 25 lutego 2015, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To zaczekaj do wizyty i powiedz lekarzowi o tym:)


    km5smg7ymue8hf5u.png


    ex2bcwa1bypjjnja.png
  • Toa Autorytet
    Postów: 286 143

    Wysłany: 25 lutego 2015, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystko w srodku jest rozpulchnione wiec moze od tego. Ale jezeli to mija, a nie odczuwasz caly czas bolu to mysle, ze nic zlego sie nie dzieje.

    polkosia lubi tę wiadomość

    3917bd3e8d73a01ab1b83b758246ebe4.png
    c55f3e3kmvx0lmmb.png
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 25 lutego 2015, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie też trochę kłuje po orgaźmie, ale potem przestaje.

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2015, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No klucie bylo caly dzien i potem juz nic:) Idę jutro do gin...zobaczyc,czy serduszko nadal bije...i rozwieje wątpliwości wszystkich przyszłych matek:)
    Chociaż boje się,ze...serduszko juz nie bije..:(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2015, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wiec oświadczam,ze jak najbardziej można sie sexic i dostawać orgazmy:D maly urusl...serduszko bije pięknie,wiec nic się nie dzieje:) A tak się bałam...

    polkosia lubi tę wiadomość

  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 28 lutego 2015, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzisz ;)

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • pakima Autorytet
    Postów: 582 203

    Wysłany: 28 lutego 2015, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mówią że jak mamusia szczęśliwa to i dziecko też nie zależnie od tego czy w ciąży czy jak już rodziła:) ważne żebyśmy z tego pięknego czasu umiały cieszyć się mimo tylu dolegliwości:)

    polkosia lubi tę wiadomość


    km5smg7ymue8hf5u.png


    ex2bcwa1bypjjnja.png
  • monia35 Przyjaciółka
    Postów: 85 127

    Wysłany: 11 marca 2015, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczeta ... Dolaczam sie do Was termin 9/13 listopad...a dzieki za info o orgazmie....wlasnie sie tego obawialam

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2w3rjjgfcf3a7od.png[/link]
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ