X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr orgazm a poronienie
Odpowiedz

orgazm a poronienie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 11 marca 2015, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy was tez boli podbrzusze i czujecie taki ucisk po orgazmie ?

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2015, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie podbrzusze nie bolało,ale miałam kłucia w środku w pipce caly dzień...
    Moze jakies inne miały jakies bole?...

  • pakima Autorytet
    Postów: 582 203

    Wysłany: 12 marca 2015, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak brzuch boli bardzo to lepiej zaprzestać. Po seksie kobieta nie powinna odczuwać bóli brzucha to że nas trochę kłuje to powiedziałabym że normalne zjawisko. Wszystko akurat jest napuchniętę i wrażliwe bardziej niż poza ciążą :)


    km5smg7ymue8hf5u.png


    ex2bcwa1bypjjnja.png
  • pszczoła10 Autorytet
    Postów: 648 527

    Wysłany: 12 marca 2015, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fatim mnie też boli podbrzusze po orgazmie. Jest to krótki ból, taki skurcz. Tez na początku się przestraszylam ale ponoć to normalne, mimo to za często nie dopuszczam do tego ;) klucie w szyjce, pochwie swoją drogą. Tez mi się zdarzyło kilka razy (nie po seksie ,orgazmie) pytałam lekarza. Powiedział ze takie klucie jest normalne i to skutek zmian które zachodzą w brzuszku.

    Fatim lubi tę wiadomość

    Aniołek [*] 16.10.2014 - 10 tc
    wff2ej284uclkyvx.png
  • pszczoła10 Autorytet
    Postów: 648 527

    Wysłany: 12 marca 2015, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taka jeszcze info dotyczącą tego bólu po orgazmie "Orgazm w ciąży przez długi czas był uznawany za niebezpieczny, ze względu na jego „mechanikę”. Wywołuje on podniesienie poziomu oksytocyny, która z kolei powoduje skurcze macicy. A wydaje się, że skurcze macicy prowadzą doprzedwczesnego porodulub w inny sposób zagrażają dziecku. Z najnowszych badań wynika jednak, że skurcze wywołane przez orgazm nie są w stanie doprowadzić do przedwczesnego porodu. Z drugiej strony, należy pamiętać, że orgazm w ciąży może być niebezpieczny, jeśli ciąża jest zagrożona"

    Aniołek [*] 16.10.2014 - 10 tc
    wff2ej284uclkyvx.png
  • Eklerka Autorytet
    Postów: 1330 1252

    Wysłany: 13 marca 2015, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My serduszkujemy od chwili ujrzenia II kresek aż do teraz ;) Miałam różne akcje ciążowe typu przedwczesne skurcze po kolizji samochodowej, plamienie w 29 tc, ale jakoś dziecku to nie zaszkodziło ;)

    5fjzaeq.png
    6d4a1fa03ada290f9163e68d0b61b673.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ