X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Omdlenia w 9 tygodniu ciąży
Odpowiedz

Omdlenia w 9 tygodniu ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2015, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Od kilku dni robi mi się strasznie słabo, mam czarno przed oczami i przestaje słyszeć, tzn jestem bliska stracenia przytomności i trochę mnie to niepokoi. Jak trochę dłużej postoję to zaczyna mi się robić gorąco i kręcić w głowie. Miałyście też tak?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2015, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a jak Twoja morfologia, ciśnienie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2015, 23:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eneska wrote:
    a jak Twoja morfologia, ciśnienie?



    na morfologię idę dopiero w tym tygodniu a ciśnienia nie mam jak zmierzyć...

  • Laya Koleżanka
    Postów: 50 10

    Wysłany: 11 maja 2015, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia, o jakiej porze dnia zdarzają Ci się te omdlenia?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2015, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laya wrote:
    Madzia, o jakiej porze dnia zdarzają Ci się te omdlenia?



    oj, różnie, ale zazwyczaj po południu

  • Laya Koleżanka
    Postów: 50 10

    Wysłany: 11 maja 2015, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi zdarzały sie omdlenia jak miałam za długie przerwy między posiłkami i piłam mało wody. Najczęściej rano jak zdarzyło mi się wyjść bez śniadania lub przed obiadem, gdy drugie śniadanie zjadlam przed południem a obiad o 17... Jak tylko zmieniłam dietę uzupełniając ją o przekaski wszystko wróciło do normy :-.
    Jeśli u ciebie zdarzaja sie popołudniu to może potrzebujesz chwili odpoczynku?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 maja 2015, 19:31

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2015, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia890722 wrote:
    na morfologię idę dopiero w tym tygodniu a ciśnienia nie mam jak zmierzyć...
    Kochana, to może powinnaś zainwestować w jakiś ciśnieniomierz? Ciśnienie w ciąży jest bardzo ważne i w tym okresie spada. Ale poczekajmy na wyniki morfologii - może masz jakąś delikatną anemię.
    Laya może mieć rację - ja też, gdy w ciągu dnia mało piję, pod wieczór bardzo źle się czuję. Dbaj teraz o dietę:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 maja 2015, 23:08

    Laya lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ