X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Okropny ból kolo jajnika, czy to ciąża?
Odpowiedz

Okropny ból kolo jajnika, czy to ciąża?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 01:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, od dwóch cykli moje okresy były dosyć dziwne, zazwyczaj trwaly ok 5 dni i były dość obfite, natomiast od ostatnich dwóch miesięcy skrócił się do 4 dni w których 2 z nich tak na prawdę były krwawieniem. Zaniepokojona parę dni po ostatniej miesiaczce zrobiłam test, wyszedł negatywny, tydzień później również.

    Dzisiaj teoretycznie jest dzień kiedy powinien zacząć mi się okres, niepokoi mnie jednak to ze zamiast bólu podbrzusza boli mnie jego lewa strona, wydaje mi się ze jest to miejsce gdzie znajduje się jajnik, a po jego naciśnięciu lekko bulgocze, ból promieniuje do uda, jest nie do wytrzymania.

    Przez cały cykl badalam śluz i szyjke.
    Zaniepokoilo mnie to że odkąd miesiączka jest taka krótka, przed nią nie występuje jak zwykle gesty biały śluz tylko prawie woda. Szyjka zachowywała się wzorcowo jezelo chodzi o twardość i otwartość, teraz jest lekko otwarta, i twardawa.
    Czy jest możliwość ze jestem w ciąży? Kochałam się w 17 dniu cyklu kiedy szyjka była już twarda i nisko a śluz klaczowaty i nierozciagliwy. Później uznałam ze zaczęła się faza nieplodna i kochałam się z przerywanym.

    Bardzo proszę o pomóc, właściwie nie wiem co mam robić

  • Aga23 Ekspertka
    Postów: 427 63

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tam na samym początku miałam ból jak na okres i mimo że test pozytywny czułam że zaraz dostanę@ dopiero w 6 tyg ból jajników od czasu do czasu. Raczej nie jesteś w ciąży, testy ciążowe są wiarygodne.Kiedy nie byłam w ciąży były negatywne a jak zaszłam to w 13 dniu po owulacji pozytywny.Poczekaj kilka dni, jeśli okresu nie będzie powtórz test

    Serduszko <3 Mój synek
    1usa2n0agusqcyxu.png
  • GRANAT Autorytet
    Postów: 458 404

    Wysłany: 10 kwietnia 2015, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana to może być zapalenie przydatków (wyrostek nie bo to lewa strona). Proponuję zgłosić się do ginekologa. Na razie zrób test i jeśli wyjdzie negatywny ibuprofen dawka 400 mg co 8 godzin.

    Tym razem udało się!!!
    niemowle.gif
    Gabriel ur.16.11.16 56 cm. 4240 g. ;D
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ