X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr okres a ciąża
Odpowiedz

okres a ciąża

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • mar Autorytet
    Postów: 1427 1842

    Wysłany: 3 maja 2014, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny, czy którejś z Was zdarzyło się mieć okres mimo wszystko będąc w ciąży?

  • Ag... Autorytet
    Postów: 6067 6269

    Wysłany: 3 maja 2014, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie. Ale slyszalamo takich przypadkach.

    dqprhdgeyewjk8qy.png
  • Wiki81 Autorytet
    Postów: 1725 2299

    Wysłany: 3 maja 2014, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też nie. Nie mam nawet plamień, ale też słyszałam, koleżanka miała 3 okresy a była w ciąży i w 4 miesiącu się dowiedziała. To było w liceum.

    www.styczniowki2015.phorum.pl
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ