BellyBestFriend
Odpowiedz
Forum > I trymestr > Odstawienie luteiny, infekcja w ciąży
Rozpocznij swój osobisty, inteligentny kalendarz ciąży BellyBestFriend!
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

Lena955
Autorytet
Postów: 267
117

Wysłany: 1 kwietnia 2020, 19:51
Cytuj | (0) | Zgłoś
Dziewczyny potrzebuję porady. Jestem w 10/11, tygodniu ciąży, dokładnie 10+5. Właściwie od 6 tyg ciąży biorę luteinę ze względu na bóle w podbrzuszu od początku ciąży oraz małe krwiaki, które dość szybko się "rozeszły" (nie było żadnych plamień ani innych dolegliwości). Od tygodnia mam uczucie jakby początku infekcji - lekkie pieczenie, uczucie"ciepła".Czasem lekko swędzi. Objawy nie są bardzo nasilone, pojawiają się kilka razy w ciągu dnia. Wczoraj jednak udałam się do swojego lekarza, który stwierdził, że to może być podrażnienie przez luteinę lub rzeczywiście początek infekcji. Kazał ODSTAWIĆ całkowicie luteinę (tera biorę dopochwowo 2xdziennie 100mg) i przez 3 dni zakładać pimafucin. Infekcja lub podraznienie nie jest bardzo nasilone a od wczoraj używam też provag żel, który tez trochę pomaga. Bardzo boję się odstawić luteinę, chociaż lekarz twierdzi, że nie ma już wskazań. Co byście zrobiłiy? Na razie wstrzymała się i nadal biorę luteinę a Pimafucin czeka...Dowiedz się więcej o swojej ciąży!

Sprawdź BellyBestFriend Premium

  • kontrola przyrostu wagi
  • śledzenie rozwoju ciąży
  • dieta dla ciąży

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)