X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr odklejanie kosmówki
Odpowiedz

odklejanie kosmówki

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Jagódkaaa Ekspertka
    Postów: 174 171

    Wysłany: 8 września 2014, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jw czy któraś z Was miała z tym problem? dziś miałam robione usg i lekarz stwierdził odklejanie kosmówki, trochę się martwię jak to się potoczy. Na szczęście nie plamię. Dużo leżałyście?

    Czekamy na Stasia :)

    f2w3dqk3v8mz5zsy.png
    Mama 3 Aniołków (*)
    maj 2010 (9tc) marzec 2013 (4tc) marzec 2014 (8tc)
  • Groszek Autorytet
    Postów: 2448 1720

    Wysłany: 9 września 2014, 06:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja lezalam miesiac... mialam odklejanie i krwiaka, nie plamilam. Strasznie sie balam, ale bylam mimo wszystko nastawiona dobrze;-) bralam Duphaston 3x1 i Rutinoscorbin w tej samej dawce. Udalo sie....
    Bedzie dobrze, trzeba wypoczywac i glowa do gory;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 września 2014, 06:17

    relge6yd309xm1zq.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 9 września 2014, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak się to u ciebie objawiało Groszek??

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • solga Przyjaciółka
    Postów: 158 40

    Wysłany: 9 września 2014, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musisz na siebie teraz bardzo uważać i nie przemęczać się, wiem ,ze łatwo mi powiedzieć ale staraj się bardzo nie przejmować na pewno wszystko będzie dobrze

    Famibion + Baby and Mama Med + OmegaMed
    f2w3rjjgrlzhuy1n.png
    Siły natury
    relgcwa1ja1bh6e1.png
  • Groszek Autorytet
    Postów: 2448 1720

    Wysłany: 9 września 2014, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nic praktycznie takiego nie robilam, chociaz dzien przed diagnoza plywalam w Wisle:-p lekarz stwierdzil ze to nie byl powod, cos wczesniej sie stalo...a moglo nawet odkleic sie bez powodu. Czasem wysokie cisnienie temu sprzyja. Ja mam akurat niskie. Wiec nic nie pasuje:-p
    A objawy? Zadnych oprocz bolu brzucha, ale teraz tez mnie boli od czasu do czasu. To moja pierwsza ciaza, wiec Maluch chyba wszystko rozciaga.

    Ja tez polecam oszczedzac sie, nie dzwigac, wstawac spokojnie z krzesla czy kanapy....nie przeciagac sie i nie naciagac miesni brzucha.

    relge6yd309xm1zq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2014, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie maluch rozciąga wszystko:))

  • MisiaMisia Autorytet
    Postów: 1459 1981

    Wysłany: 10 września 2014, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W piątek wylądowałam z silnym krwawieniem w szpitalu. Okazało się, że odkleja mi się kosmówka i mam krwiaka w tym miejscu. Plamiłam w sobotę a w niedzielę już plamienie się zmniejszyło.
    Jestem i tak na lekach więc nie musiałam brać nic dodatkowo. We wtorek okazało się, że krwiaka prawie nie ma ale nadal odkleja się kosmówka. Mam prowadzić oszczędzający tryb życia. Jedyne co mi lekarz odstawił to Acard ale zostawił heparynę w zastrzykach. Na razie jest wszystko dobrze. Mam nie szczędzić sobie no-spy forte jak zaboli brzuch.

    MisiaMisia
    rfxgdqk3jsp86isr.png
  • solga Przyjaciółka
    Postów: 158 40

    Wysłany: 10 września 2014, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia musisz strasznie uważać teraz na siebie. Ktoś Ci pomaga w domu?

    3mam za Ciebie i z malucha kciuki

    Famibion + Baby and Mama Med + OmegaMed
    f2w3rjjgrlzhuy1n.png
    Siły natury
    relgcwa1ja1bh6e1.png
  • Jagódkaaa Ekspertka
    Postów: 174 171

    Wysłany: 10 września 2014, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje dziewczyny za rady i wsparcie.

    MisaMisia a jak z leżeniem? ja w sumie na razie prawie nie wychodzę z domu i "poleguje" oby wszystko było dobrze. Wczoraj 2/3dnia spędziłam w łóżku.
    niestety dostałam wczoraj bólów brzucha, po nospie przeszło.

    Czekamy na Stasia :)

    f2w3dqk3v8mz5zsy.png
    Mama 3 Aniołków (*)
    maj 2010 (9tc) marzec 2013 (4tc) marzec 2014 (8tc)
  • asioczek86 Autorytet
    Postów: 998 655

    Wysłany: 25 lutego 2015, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny, niestety u mnie ten sam problem. z zarodkiem wszystko ok, ale lekarkę zaniepokoiło odklejanie się kosmówki. natychmiast dała mi zwolnienie lekarskie na 2 tygodnie i leki- cyclonamine, duphaston i no-spa. mam brac 3 razy dziennie wszystko. nic mnie ogólem nie boli, nie krwawiłam. leże i odpoczywam, choć to trudne, bo po powrocie do normalności będę mieć wiele zaległości... mam nadzieję, że kosmówka się przyklei.

    8.03.2015- mama Aniołka (8/9tc)
    28.04.2016 IGA <3 3400g i 57 cm szczęścia :)
    17.12.2018 ADAM <3

    atdci09ken4tz24o.png

    o148zbmhik1ekq2b.png
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 25 lutego 2015, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asioczek, na pewno! :)

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • asioczek86 Autorytet
    Postów: 998 655

    Wysłany: 25 lutego 2015, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękuję polkosia za słowa otuchy :)
    do lekarki idę dopiero za 2 tygodnie.
    przyczyny odklejania się kosmówki zupełnie nie pasują do mnie, ale widocznie tak to już jest.

    8.03.2015- mama Aniołka (8/9tc)
    28.04.2016 IGA <3 3400g i 57 cm szczęścia :)
    17.12.2018 ADAM <3

    atdci09ken4tz24o.png

    o148zbmhik1ekq2b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2019, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odświeżę temat.
    6t+2dni o 3 rano obudziłam się z zakrwawioną bielizna i "wypadł" ze mnie duży galaretowaty skrzep.
    Pojechaliśmy z mężem do szpitala z zabezpieczonym materiałem- byłam przekonana że w nim znajduje się mój fasol :-(
    Lekarz zrobił usg- krwiak podkomowkowy i widoczne cechy odklejania kosmówki na tylnej scianie, za pecherzykiem.
    Pęcherzyk cały, fasol w środku.
    Mam za tydzień przyjść na kontrolę i sprawdzić czy fasolka się rozwija, czy obumarła.

    Ktoś miał taki przypadek? :-(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2019, 15:15

  • Smutnamiss Autorytet
    Postów: 785 328

    Wysłany: 5 stycznia 2019, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W 5 tyg miałam krwawienie że skrzepami utworzył się krwiak fasolka cała myślałam że już po ciąż y od tamtej pory już 3 tyg spokoju. Dostałam końskie dawki progesteronu 2x luteina dopochwowo i 3x2 duphaston i większość czasu leżałam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2019, 17:32

    Ona-na-na lubi tę wiadomość

    27a73b5519.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2019, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smutnamiss wrote:
    W 5 tyg miałam krwawienie że skrzepami utworzył się krwiak fasolka cała myślałam że już po ciąż y od tamtej pory już 3 tyg spokoju. Dostałam końskie dawki progesteronu 2x luteina dopochwowo i 3x2 duphaston i większość czasu leżałam

    Dziękuję, dajesz mi nadzieje.
    Dziś cały dzień leżę, mąż mnie wspiera i wyręcza w obowiązkach domowych.
    Trochę do południa plamilam, ale to jakby resztki z nocnej przygody.
    Jestem dobrej myśli.

  • Smutnamiss Autorytet
    Postów: 785 328

    Wysłany: 5 stycznia 2019, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grunt że jest fasolka, bratowa męża krwotoku dostała i to dość dużego aż po nogach leciało i wyleżała dziś ma synka jak byczka:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2019, 18:47

    Ona-na-na lubi tę wiadomość

    27a73b5519.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ